Masturbiranje pred vašim partnerom...

Snezna_kraljica:
Ronik:
kojote:
...toliko si se zbunila.ljubavi,da si me cak-pod tudjim imenom citirala-Joj,sto cu da te kresnem... :) Kad,porastes!?! :?
Ona kad poraste tebi nece moci da se digne koliko ces da budes mator.
Jos kada dodamo da si ofucani, olinjali, impotentni kojot, cini mi se da su male sanse za tako nesto...
Hvala ti, Ronik. :wink:

Dobro bre ljudi držite se teme ili merš sa foruma inače i ja mislim da je ovaj impotentan pa pošto nemože da j*e onda samo zajebava :idea:
 
DJ_MaRe:
Snezna_kraljica:
Evo, i ja da se prikljucim medju te! Dakle, moj status je PROMENJEN, sad sam punopravni clan drustva i ovog foruma
eeeee, vala... bilo je vreme...
CESTITAMO :lol: :lol: :lol: :wink:
Cestitam i ja...
Nego, snezna, tolike price o tvojoj nevinosti smo ovdje slusale, a sad kad si je najzad izgubila, nigdje price o tome kako je bilo...
Pa, gdje su utisci sa prvog sexualnog odnosa...??? :roll:
 
Gazdarica:
DJ_MaRe:
Snezna_kraljica:
Evo, i ja da se prikljucim medju te! Dakle, moj status je PROMENJEN, sad sam punopravni clan drustva i ovog foruma
eeeee, vala... bilo je vreme...
CESTITAMO :lol: :lol: :lol: :wink:
Cestitam i ja...
Nego, snezna, tolike price o tvojoj nevinosti smo ovdje slusale, a sad kad si je najzad izgubila, nigdje price o tome kako je bilo...
Pa, gdje su utisci sa prvog sexualnog odnosa...??? :roll:
pa smorila se.....tresla se gora.... :lol: :lol:
 
goodday:
Gazdarica:
DJ_MaRe:
Snezna_kraljica:
Evo, i ja da se prikljucim medju te! Dakle, moj status je PROMENJEN, sad sam punopravni clan drustva i ovog foruma
eeeee, vala... bilo je vreme...
CESTITAMO :lol: :lol: :lol: :wink:
Cestitam i ja...
Nego, snezna, tolike price o tvojoj nevinosti smo ovdje slusale, a sad kad si je najzad izgubila, nigdje price o tome kako je bilo...
Pa, gdje su utisci sa prvog sexualnog odnosa...??? :roll:
pa smorila se.....tresla se gora.... :lol: :lol:
Nije tako... :lol:
Bilo je dobro, tako nesto sam ocekivala, i osecaj i sve, ali - NECU vise iznositi toliko privatne stvari na ovaj forum. Iz mnogih razloga.
Dakle - o sebi ni reci vise. Ako ne izdrzim, bicu prinudjena da odem, na 'zalost' mnogih odavde.... :roll:
 
Snezna_kraljica:
goodday:
Gazdarica:
DJ_MaRe:
Snezna_kraljica:
Evo, i ja da se prikljucim medju te! Dakle, moj status je PROMENJEN, sad sam punopravni clan drustva i ovog foruma
eeeee, vala... bilo je vreme...
CESTITAMO :lol: :lol: :lol: :wink:
Cestitam i ja...
Nego, snezna, tolike price o tvojoj nevinosti smo ovdje slusale, a sad kad si je najzad izgubila, nigdje price o tome kako je bilo...
Pa, gdje su utisci sa prvog sexualnog odnosa...??? :roll:
pa smorila se.....tresla se gora.... :lol: :lol:
Nije tako... :lol:
Bilo je dobro, tako nesto sam ocekivala, i osecaj i sve, ali - NECU vise iznositi toliko privatne stvari na ovaj forum. Iz mnogih razloga.
Dakle - o sebi ni reci vise. Ako ne izdrzim, bicu prinudjena da odem, na 'zalost' mnogih odavde.... :roll:

...Evo,PRIMI GA I OD MENE.OD SVEG SRCA.
p.s.cestitanje...nije :wink:
 
Ana-Marija:
kojote:
Snezna_kraljica:
goodday:
Gazdarica:
DJ_MaRe:
Snezna_kraljica:
Evo, i ja da se prikljucim medju te! Dakle, moj status je PROMENJEN, sad sam punopravni clan drustva i ovog foruma
...Evo,PRIMI GA I OD MENE.OD SVEG SRCA.
p.s.cestitanje...nije :wink:
Sad ima da PRIMA od svih...cestitke... :lol: :lol: :lol:
heh... pogresno si quotovala... ispade da prima od mene... ali dobro... 8)
 

Back
Top