Масован скуп у Пјонгангу (кува са на корејском полуострву)

Mi "znamo" samo ono sto nam zapadni mediji serviraju. Jesi siguran da je sve istina?

UNHCR nije medij.

Evo jedan clanak jos iz 2001. o bjezaniji ljudi iz sjevernokorejskog pakla. Inace, uglavnom se bjezi preko granice sa Kinom, posto je ona prema J. Koreji predobro cuvana.

Onima koje vojska uhvati cesto se gubi svaki trag.
 
Beskućnika ima svuda ali posmatrajmo državu kao celinu - GDP per capita je u Srbiji 10,792 $ pa se živi bedno. U Severnoj Koreji je 1,700. Nema potrebe da pričom o lošoj distribuciji bogatstva u Americi bacamo ljudima prašinu u oči kako je u Severnoj Koreji dobro.

To je tacno,ali zato S.Koreja svoj dohodak raspodeli na ravne casti po glavi stanovnika jer je to SOCIJALIZAM!Nasuprot tome sta imam ja od prosecnog dohodka Srbije kada se zna koliko Srbija ima milionera?
To je isto kao kada mi ove seljacine iz vladajuce garniture sole pamet da je prosecna plata u Srbiji 30.000,a ono preko 1,5 nezaposlenih...neki doduse u sumadiji primaju platu 10.000 a ovi dole iz Kursumlije i Vranja po 5.000....:rumenko:

DA U SEVERNOJ KOREJI JE DOBRO JER SU SVI ZAPOSLENI I CENE OSNOVNIH POTREBA (HLEB,MLEKO,ULJE...) SU NEUPOREDIVO NIZE!

:worth:

UNHCR nije medij.

Evo jedan clanak jos iz 2001. o bjezaniji ljudi iz sjevernokorejskog pakla. Inace, uglavnom se bjezi preko granice sa Kinom, posto je ona prema J. Koreji predobro cuvana.

Onima koje vojska uhvati cesto se gubi svaki trag.

UNHCR,UN,AMNESTI INTERNATIONAL...ITD. su organizacije koje rade po direktivi vlasnika krupnog kapitala.Inace zasto cute o americkim vojnicima koji su zbrisali iz Juzne u Severnu Koreju? :cool:

Toliko o tome kada smo vec kod bezanije...:thumbdown:
 

Back
Top