Masina za susenje vesa

Moju cerku castila svekrva Bos masinu za pranje i susenje vesa 10kg pere, 7 susi, i sve traje kako sam razumela celih 7h. Ona zadovoljna kaze ne traje toliko to se sveki nesto zeznula, nije dobro razumela kad su joj objasnjavali u radnji. Pre toga je imala Beko dve masine za 6kg vesa ali je to njima malo, a imaju veliki problem sa susenjem vesa zimi kad pocnu kise nikad kraja, pre ce se ubudjati ves nego sto ce se osusiti. Mi ovde nemamo toliku vlagu.
Podrzavam sve sto olaksava zivot, meni ne treba, ali kome treba znaci puno.
 
Moju cerku castila svekrva Bos masinu za pranje i susenje vesa 10kg pere, 7 susi, i sve traje kako sam razumela celih 7h. Ona zadovoljna kaze ne traje toliko to se sveki nesto zeznula, nije dobro razumela kad su joj objasnjavali u radnji. Pre toga je imala Beko dve masine za 6kg vesa ali je to njima malo, a imaju veliki problem sa susenjem vesa zimi kad pocnu kise nikad kraja, pre ce se ubudjati ves nego sto ce se osusiti. Mi ovde nemamo toliku vlagu.
Podrzavam sve sto olaksava zivot, meni ne treba, ali kome treba znaci puno.
I ja imam Bosch za sušenje. Ljubim je svaki dan.
 
Ja nikako da isprobam te kombinovane, de god odem su odvojene i super je to
Al ja nemam gde da stavim dve, uzela bih kombinovanu, a ocu da prvo isprobam negde
Cula sam da losije radi nego kad je odvojeno....
Moja prva je bila kombinovana i mogla je da opere 5 kg vesa ali nije mogla da osuši toliko pa sam moral da vadim pola pa iz dva puta.
Od tada imam odvojeno uvek, stoje jedna na drugoj i ne vide se, spakovala sam ih u neki kao orman i uzela veću kilažu.
 
Moja prva je bila kombinovana i mogla je da opere 5 kg vesa ali nije mogla da osuši toliko pa sam moral da vadim pola pa iz dva puta.
Od tada imam odvojeno uvek, stoje jedna na drugoj i ne vide se, spakovala sam ih u neki kao orman i uzela veću kilažu.
..pa da i ova cerkina pere 10, a susi 7...malo je to zeznuto sto treba povaditi neke stvari, ali kako vidim ne zali se...
..ona je ranije imala posebno dve, nije bila zadovolja, jer je ta za susenje imala nesto kao rezervoar za sakupljanje vode, pa se zaboravljalo to da se isprazni i onda je vrtela bzvz a ves nikad suv....sad je kaze prezadovoljna....
...ja ne bi imala ni gde to da drzim niti meni treba, ali jeste odlicna stvar ko ima potrebu za tim...
 
..pa da i ova cerkina pere 10, a susi 7...malo je to zeznuto sto treba povaditi neke stvari, ali kako vidim ne zali se...
..ona je ranije imala posebno dve, nije bila zadovolja, jer je ta za susenje imala nesto kao rezervoar za sakupljanje vode, pa se zaboravljalo to da se isprazni i onda je vrtela bzvz a ves nikad suv....sad je kaze prezadovoljna....
...ja ne bi imala ni gde to da drzim niti meni treba, ali jeste odlicna stvar ko ima potrebu za tim...
I moja ima reservoir za vodu ali sam posebno uzela crevo za odvod i sada ne mislim. U proslom stanu sam se mucilage sa tim rezervoraom jer je tezak da se izvodi kada je pun vode, a masina za susenje je bila visoko na masini za pranje tako da sam znala da ce ovog puta morati da ima odvod.
 
Moja prva je bila kombinovana i mogla je da opere 5 kg vesa ali nije mogla da osuši toliko pa sam moral da vadim pola pa iz dva puta.
Od tada imam odvojeno uvek, stoje jedna na drugoj i ne vide se, spakovala sam ih u neki kao orman i uzela veću kilažu.
Da znam za jadac da ne moze da susi i pere istu kolicinu
Nemam ja gde da smestim odvojene
Jedino da nabijem za susenje u spaiz al onda ne moze da ima crevo no kutiju za vodu pa da se hebavam sa njom
Nemam pojma, ima vremena smislicu, necu kupovati jos....
 
Mi imamo kombinovanu, gorenje, 9/6, šta znam... Sušenje obavi super, ja pranjem nisam bila prezadovoljna dok nisam skontala sve varijante oko programa. Takođe nemam medta z aodvojene, ovo je super. Nikad je ne natrpamo punu, kad je puna više gužva i duže suši ofkors.
Kad bih imala mesta uzela bih mašinu za sudove, ovako ******:lol:
 

Back
Top