Marti Ahtisari se nesto ućutao!

jeremijabg:
ma nemam nista protiv,veruj u sta hoces.....opet ponavljam a ti pastiraj gde sam navodno to tvrdio da kaze"Srbi lazu...."nisam tvrdio a i da jesam,ZASTO je to bitnije od tvrdnje da on jeste uzeo pare...za mene totalno nebitno,osim ako cemoi da mlatimo praznu slamu....problem je ako je stvarno uzeo pare,i radi to sto radiI.!! nisam ti odredjivao kome ces da pripadas..samo pokusavam da mi KAZES kome pripadas,sto je za ovakvu polemiku,priznaces,bitno...
MA o cemu ti pricas bve?! Prvo, nije nevazno da li je rekao da "Srbi lzu". To bi bila neverovatna uvreda i onaj koji je to postovao ovde je lupetao.

A to da li je uzeo pare, mislim da nije. Ne tvrdim doduse. Ali se ne optuzuje da nije, nego da jeste. Kakvi su ti dokazi osim tvog misljenja? PAzi, tako moze svako da lupa sta hoce, sta mu se cini i mislim da to nikako nije u redu.
 
a ZASTO ti branis uopste "lik i delo" Martija Ahtisarija?.....kojim dobrom te on zaduzio pa se plasis da ga "oklevetas"?....zar nije gora posledica precutati tako nesto,poigotovo za zemlju u kojoj zivis?ovo je obican srpski forum,ovde sta god kazes nema neku tezinu...ono sta je ON pricao ima i te kako tezinu!!!ti mislis ako se pravimo da zlo ne vidimo,da ce nas zaobici???
 
jeremijabg:
a ZASTO ti branis uopste "lik i delo" Martija Ahtisarija?.....kojim dobrom te on zaduzio pa se plasis da ga "oklevetas"?....zar nije gora posledica precutati tako nesto,poigotovo za zemlju u kojoj zivis?ovo je obican srpski forum,ovde sta god kazes nema neku tezinu...ono sta je ON pricao ima i te kako tezinu!!!ti mislis ako se pravimo da zlo ne vidimo,da ce nas zaobici???

Bravo...ovo bi mnogi ovde trebalo da se zapitaju.
 
jeremijabg:
a ZASTO ti branis uopste "lik i delo" Martija Ahtisarija?.....kojim dobrom te on zaduzio pa se plasis da ga "oklevetas"?....zar nije gora posledica precutati tako nesto,poigotovo za zemlju u kojoj zivis?ovo je obican srpski forum,ovde sta god kazes nema neku tezinu...ono sta je ON pricao ima i te kako tezinu!!!ti mislis ako se pravimo da zlo ne vidimo,da ce nas zaobici???
Eto vidis, obrtanje teza. Niti ga branim niti ga napadam bez argumenata. Napascu ga ako nesto uradi, recimo kao ove tvoje imaginarne optuzbe. A ti ako mislis da je u redu napadati nekog coveka na osnovu necega za sta nemas ni najmanji dokaz, onda silno gresis. Ja ti samo kazem da ne pljujes nekoga na osnovu nicega. Nista drugo.
 
jeremijabg:
alo ademe, i ti ja dobro znamo da je copavi finac maznuo lovu da laprda ono sto laprda(zabole njega i za vas i za nas)...e sad kapiram zasto ti ne zelis da se to zna...ali mi nikako nije jasno ZASTO ovi "moji" beze od toga :confused: :-(
Koji tvoji sovinisto. Jeste, to je pravo ime. Nisam ja tvoj. Nisu svi Srbi isti da ih nazivas svojim. Pa vise od 50% gradjana Srbije glasa za demokratsku opciju. Svi oni nisu tvoji?

I opet to "uzeo je pare". E da mi je da sam pametan k'o ti pa da to znam ;)
 
jeremijabg:
alo ademe, i ti ja dobro znamo da je copavi finac maznuo lovu da laprda ono sto laprda(zabole njega i za vas i za nas)...e sad kapiram zasto ti ne zelis da se to zna...ali mi nikako nije jasno ZASTO ovi "moji" beze od toga :confused: :-(

ja bih rekao ovako, i ti i ja znamo da nije uzeo lovu, ali ajde sto ja necu da lazem, nego ti ne razumes zasto ovi tvoji nece da lazu. doduse oni tvoji i lazu, ali ipak je to tek 30-tak % a ti bi hteo 100 %
ps.nemoj shvatiti da je direktno tebi upuceno, vise uopsteno
 
jeremijabg:
oces da kazes da on ipak VAS voli???!!!a nas ne?!!!???...e pa ne volimo ni mi njega,kad je vec tako!!!!
joj... nema tu ni ljubavi ni mrznje. On radi sa cinjenicama. A jedna nepobitna je da ono sto je Slobina politika zasrala vise se ispraviti ne moze. Meni je zao sto je to tako, ali jbga, realnost je takva. Ja sam se pomirio sa njom i gledam sta se spasti moze.
 
jeremijabg:
ili ti:ako neko dodje kod tebe i kaze da je tvoja kuca njegova,i ti se bez ikakvog pogovora slazes da je tvoja kuca njegova,onda to i jeste istina...tvoja kuca jeste njegova!!!!
To poredjenje mi stalno pricaju, a ono ovde ne moze da se poredi. Ta kuca je bila od svih gredjana Srbije, znaci i od Albanaca. Oni su trazili da pregrade svoj deo kuce i politika 90-ih im je to dala. The end.
 
Ha-Nocri:
Halo? Ko je to ? :lol

Sloba je izgubio Kosovo. Artisari je to samo potvrdio. Mislim ne Sloba, nego njegova dela.
Nije sloba izgubio kosovo, jasno u rezoluciji UN 1244 pise da je kosovo neotudjivi i sastavni deo srbije, pa prema tome ako ga izgubimo bice to zbog samozvanih demokrata koji se jasno zalazu za mirno otcepljenje uz blagoslov EU zarad nekog ulaska u NATO i UN, samo nesto se nesecam dobro? Dali bese to onaj NATO sto nas milosrdno bombardovao 72 dana, unistavajuci svu infrastrukturu, ubijajuci civile, vojsku, policiju, jednom recju regularnu vojsku i policiju jedne nezavisne i samostalne drzave?? khm ....khm... mozda gresim...a?
 
Ha-Nocri:
Koji tvoji sovinisto. Jeste, to je pravo ime. Nisam ja tvoj. Nisu svi Srbi isti da ih nazivas svojim. Pa vise od 50% gradjana Srbije glasa za demokratsku opciju. Svi oni nisu tvoji?

I opet to "uzeo je pare". E da mi je da sam pametan k'o ti pa da to znam ;)
Ko bre glasao na izborima 50% za samozvane demokrate?? Sve si prolupao, seti se ajde, znam da ti to mozes i da ti nije toliko zakrzljali mozak, ko je pobedio na izborima sa 50%glasova?? Ajde ti reci da negovorim ja, eto bice da se hvalim, ali nisam ja kao ti da lazem i lazno se hvalim za nesto sto nije tacno!! Znas kad ce demokrate imati 50% glasova od glasaca, samo u ruznom snu!!
 
forumas_sojic:
Ko bre glasao na izborima 50% za samozvane demokrate?? Sve si prolupao, seti se ajde, znam da ti to mozes i da ti nije toliko zakrzljali mozak, ko je pobedio na izborima sa 50%glasova?? Ajde ti reci da negovorim ja, eto bice da se hvalim, ali nisam ja kao ti da lazem i lazno se hvalim za nesto sto nije tacno!! Znas kad ce demokrate imati 50% glasova od glasaca, samo u ruznom snu!!
Ej konju, ne vredjaj... lol. PA Tadic je imao preko 50% kada je pobedio Tomu ;)
 
forumas_sojic:
Nije sloba izgubio kosovo, jasno u rezoluciji UN 1244 pise da je kosovo neotudjivi i sastavni deo srbije, pa prema tome ako ga izgubimo bice to zbog samozvanih demokrata koji se jasno zalazu za mirno otcepljenje uz blagoslov EU zarad nekog ulaska u NATO i UN, samo nesto se nesecam dobro? Dali bese to onaj NATO sto nas milosrdno bombardovao 72 dana, unistavajuci svu infrastrukturu, ubijajuci civile, vojsku, policiju, jednom recju regularnu vojsku i policiju jedne nezavisne i samostalne drzave?? khm ....khm... mozda gresim...a?

Upravo i da podebljamo..!!! :smile:
 

Back
Top