Marti Ahtisari se nesto ućutao!

jeremijabg:
i nije Sloba izgubio...svi smo....i oteli su nam ga,cisto da bude blize istini....kad cemo vec o tome
Pa da, svi vi koji ste za njega glasali (sada ce svi reci da nisu... joj). A i mi ostali koji smo mozda bili suvise pasivni i to dozvolili. Ne svi mi naravno. Neki su bili previse mladi da bi glasali. Sve ide po zasluzi. Mi placamo grehe. Niko nam drugi nije kriv. Sami smo napravili sranje. Artisari je tu tek neko koji to ratifikuje svidelo se to tebi ili ne.
 
jeremijabg:
a recimo Ademe da to jeste istina(a jok i nije)...da li imas problem sa tim ili po onoj "cilj opravdava sredstvo"...
Ajde neka mi neko da tu izjavu. Ajde kada tvrdis da je tacna. Ajde.
Ja znam da nije zato sto sam slusao mnogo Artisarijevih izjava i takodje on njegovih savetnika. Takav jezi se ne upotrebljava. Sada sto bi vi voleli da je tako rekao je druga stvar, ali sa istinom veze nema.
 
lupetas stvari o kojima ocigledno ne znas mnogo...ako ti je bitno,5 oktobra sam bio gde i vecina ljudi ali sam u medjuvremenu svasta saznao...ako tebi ne smeta da ti ovakvi kao Ahtisari kroje sudbinu,ti nastavi da se zalazes i dalje za to...ako mislis da ovakvima treba da placas grehe ti izvoli,ja cu svoje samo Bogu placati....sranje nismo sami napravili ali verujem da ces ti i dalje nasataviti da verujes u to ma sta ti neko rekao ali mi se cini da to radis zbog neke iskrivljene slike o demokraticnosti koju kao tako samozvano mislis da posedujes iako time mozda cinis i nepravdu prema zrtvama u sopstvenom narodu...
 
Ha-Nocri:
Ajde neka mi neko da tu izjavu. Ajde kada tvrdis da je tacna. Ajde.
Ja znam da nije zato sto sam slusao mnogo Artisarijevih izjava i takodje on njegovih savetnika. Takav jezi se ne upotrebljava. Sada sto bi vi voleli da je tako rekao je druga stvar, ali sa istinom veze nema.
koju bre izjavu...?meni je dosta ona da Srbi treba da plate zato sto su izgubili....mislim da bi i tebi trebala da bude
 
jeremijabg:
lupetas stvari o kojima ocigledno ne znas mnogo...ako ti je bitno,5 oktobra sam bio gde i vecina ljudi ali sam u medjuvremenu svasta saznao...ako tebi ne smeta da ti ovakvi kao Ahtisari kroje sudbinu,ti nastavi da se zalazes i dalje za to...ako mislis da ovakvima treba da placas grehe ti izvoli,ja cu svoje samo Bogu placati....sranje nismo sami napravili ali verujem da ces ti i dalje nasataviti da verujes u to ma sta ti neko rekao ali mi se cini da to radis zbog neke iskrivljene slike o demokraticnosti koju kao tako samozvano mislis da posedujes iako time mozda cinis i nepravdu prema zrtvama u sopstvenom narodu...
Pazi, ti sada mislis da je za vreme Slobe bilo bolje. Bas se nije saginjao ti kazes. Tako?
E pa, ako ti se ne svidja kako demokrate rade posao ti glasaj za vadikale (sto i radis verovatno) i kada dodjete na vlast odvedite nas ponovo u izolaciju. Kada ste toliko glupi da iz sopstvene, tako bliske istorije ne moze da izvucete niti jednu pouku samo-izolujte se. Nema frke. Samo ja u tom slucaju necu biti u Srbiji ;)
 
ti bas preskaces sustinu,jel da?ionako nisam tvrdio za ono "Srbi lazu,...", ali i da jesam,pa zar je to vaznije od toga da li je Ahtisari placen??!!!!mislim odluci se vise kom narodu pripadas,koje si vere i koja ti je drzava....krajnje je vreme da postavis sebi ta pitanja,mislim ako cemo vec da polemisemo....
 
jeremijabg:
ti bas preskaces sustinu,jel da?ionako nisam tvrdio za ono "Srbi lazu,...", ali i da jesam,pa zar je to vaznije od toga da li je Ahtisari placen??!!!!mislim odluci se vise kom narodu pripadas,koje si vere i koja ti je drzava....krajnje je vreme da postavis sebi ta pitanja,mislim ako cemo vec da polemisemo....
Pazi, ti tvrdis mnoge stvari. Placen i da je rekao da Srbi lazu. To je vec previse. Toliko pametan ni ti nisi ;)

A to kom ja narodu pripadam je moja stvar. Ko si ti da meni odredjujes koje sam ja nacionalnosti. I koje sam vere. Mislim da je to po demokratskim principima koje je i Srbija usvojila stvar izbora. Ti imas nesto protiv ako ja nisam vernik?
 
Ha-Nocri:
Pazi, ti tvrdis mnoge stvari. Placen i da je rekao da Srbi lazu. To je vec previse. Toliko pametan ni ti nisi ;)

A to kom ja narodu pripadam je moja stvar. Ko si ti da meni odredjujes koje sam ja nacionalnosti. I koje sam vere. Mislim da je to po demokratskim principima koje je i Srbija usvojila stvar izbora. Ti imas nesto protiv ako ja nisam vernik?
ma nemam nista protiv,veruj u sta hoces.....opet ponavljam a ti pastiraj gde sam navodno to tvrdio da kaze"Srbi lazu...."nisam tvrdio a i da jesam,ZASTO je to bitnije od tvrdnje da on jeste uzeo pare...za mene totalno nebitno,osim ako cemoi da mlatimo praznu slamu....problem je ako je stvarno uzeo pare,i radi to sto radiI.!! nisam ti odredjivao kome ces da pripadas..samo pokusavam da mi KAZES kome pripadas,sto je za ovakvu polemiku,priznaces,bitno...
 

Back
Top