Marinika Tepić: Napravićemo vladu sa Zavetnicima

ne mislsi da se takve stvari moraju uociti mnogo ranije?

seti se milicinog ponasanja na lokalu posle prethodnih izbora.
Sigurno se ne moraju uociti ranije....
Srbi su nabedjeni da su vidoviti , a kita su na bicikli
Ja sa druge strane nisam vidovid ali sam prorok, sto je velika razlika, pogledam i ne vidim tajne ljudi , ali vidim ono sto pokazu.....
Za razliku od vidovnjaka koji ne vide ono sto ljudi pokazuju ali znaju ono sto se suska....tj ono u cemu saucestvuju....
A zasto saucestvuju , pa kao i svaki saucesnik, radi neke svoje licne koristi...
 
Мариника није дорасла Политичкој Мудрости Господина Александра Вучића.
Mudrost koja je na nivou kretenizma ovog naroda....
Ne treba im se mesati u ljubav...
Ali kao i u odelenju gde su samo devojke, to na kraju dovodi do toga da se sve mrze i ne podnose....ljudska priroda nije napravljena da ljudi budu u dosluhu sa svojim andjelima ili razumom, pa da predvide sta ce dovesti do kolapsa tik pred kolaps...
Ne, oni idu do kraja, i u kraju se dave u poplavama gov, koje sami naprave...

Da nije bilo spoljnih faktora, rat bi jos uvek trajao , jer bi jos uvek bilo razloga ko je kome ubio rodbinu ili blisku osobu..
Takav je balkan...bure baruta sa malo mozga, a mnogo alavosti..
Ne primecuj svoje sranje, uvali ga drugome...
 
Marinika Tepić, koja se nalazi na listi Dragana Đilasa "Srbija protiv nasilja", u intervjuu za Novu izjavila je da će ta koalicija posle izbora napraviti vladu sa "Zavetnicima".

677z381_677z381_marinika-av.jpg


- Verujem da svako ko glasa za “Zavetnike” glasa za promenu režima Aleksandra Vučića, da su iskreno protiv politike vladajućih stranaka i ja te ljude iskreno poštujem, bez obzira što su dobrim delom naše politike različite. Naš stav je jasan – posle ovih izbora treba napraviti tehničku vladu od stranaka sadašnje opozicije - navela je Tepić.

Marinika Tepić je i prilikom ranijih gostovanja najavljivala da će sa desničarskim strankama praviti vladu.

- Saradnja se više ne dovodi u pitanje ni pre izbora! Verujem da ćemo sa strankama desnice da napravimo tehničku Vladu!

https://www.politika.rs/sr/clanak/585237/Marinika-Tepic-Napravicemo-vladu-sa-Zavetnicima
To znači misli sa $n$.
 
Mudrost koja je na nivou kretenizma ovog naroda....
Ne treba im se mesati u ljubav...
Ali kao i u odelenju gde su samo devojke, to na kraju dovodi do toga da se sve mrze i ne podnose....ljudska priroda nije napravljena da ljudi budu u dosluhu sa svojim andjelima ili razumom, pa da predvide sta ce dovesti do kolapsa tik pred kolaps...
Ne, oni idu do kraja, i u kraju se dave u poplavama gov, koje sami naprave...

Da nije bilo spoljnih faktora, rat bi jos uvek trajao , jer bi jos uvek bilo razloga ko je kome ubio rodbinu ili blisku osobu..
Takav je balkan...bure baruta sa malo mozga, a mnogo alavosti..
Ne primecuj svoje sranje, uvali ga drugome...
Ниси у праву. Не потцењуј Мудрост овог Народа и оних који га воде.
 
Kasno je za to....mozes reci to sto si video gluposti ne znaci da nece biti jos i vecih...to mozes reci...
Од доласка Србске Напредне Странке на власт почиње Духовни, Национални и Државотворни Преображај Срба и Србије. Дужни смо то да подржимо!
 
Од доласка Србске Напредне Странке на власт почиње Духовни, Национални и Државотворни Преображај Срба и Србије. Дужни смо то да подржимо!

Ваистину! Још само да се види у шта се преображавамо... :per:
 
Ваистину! Још само да се види у шта се преображавамо... :per:
У Праве Србе, какви смо некад и били. Овај Период Србског Процвата и Препорода који данас доживљавамо може се поредити са Периодом Владавине Светородне Лозе Немањића!
 
Nije to autosovinizam, zabole me vise tuki za Srpsko pitanje....a verujem sve veci broj Srba je bas u tom fazonu , dakle skoro da vise nema autosovinista, koji su nastajali od razocaranih patriota....
Doduse, nisam bio ni tu nesto posebno aktivan...jaca je bila priroda bogougodnog prizemnog coveka...ali eto moranje je moranje, mora se iz Srpske koze, i nije ni malo prijatno kad se negde deklarises da si iz Srbije..
 
У Праве Србе, какви смо некад и били. Овај Период Србског Процвата и Препорода који данас доживљавамо може се поредити са Периодом Владавине Светородне Лозе Немањића!
To je tacno , znaci sad su svuda po Srbiji uglavnom pravi Srbi...
Tacno ono sto sam vidjao ranije po selima, sad vidjam svuda....
Sve one nijanse koje sam vidjao a svi se pravili toshe ili kad kazem svojima nemojte to da radite, to je bez veze pogledajte firme vase i komsiluk....ali dzaba..

Tacno je to , da je sad stvarno srpski seljak na svojemu....
Cerkica mu je med sestra ili apotekarka, ako nije ono sto necemo da pominjemo...
Sin mu otkupljuje imanja ovih sto odlaze iz Srbije....po bagateli i trlja ruke...
A mozda ce i sam za 10 godina i on pravac na zapad, nece u Nemacku , ali Belgija...Danska...
 
У Праве Србе, какви смо некад и били. Овај Период Србског Процвата и Препорода који данас доживљавамо може се поредити са Периодом Владавине Светородне Лозе Немањића!

Кад некад? То је врло комплексно питање (имајући у виду да Срби јесмо) око кога гарантујем неслагања?

Рецимо, хоћемо ли вратити Монархију, тад смо постигли све оно што смо после растурили и упропастили? Или ћемо рачунати да смо били прави од 45-те на овамо? Или... :per:
 

Back
Top