Zasto Marinika Tepic nikada nije osudila zlocine rumunskih fasista nad Jevrejima?

Да. Ови наши најбољи хумористи направили и епизоду о тој серији:

:D
Ja se kao kroz magle secam, umirao sam od smeha, ali mi se cini da sam prestao da gledam tamo negde oko 4-e epizode. I to ne zato sto sam anti-Srbin, koji hejtuje Drzazu, nego jer sam vido jednu scenu gde sam se toliko valjao od smeha, da mi doslo da se ukenjam tu odmah na podu. :cepanje:

Scena je bila nesto u fazonu, sada cu da lupim jer sam zaboravio, ali nesto tipa dolazi oficir neki kod Draze, i kaze upali smo u selo Cica, (mislim da nisu rekli tacno koje, ali bih po kontekstu i poenti koju hoce Rados da pokaze, bilo neko muslimansko selo). I kaze nesto u stilu, 'Cica, vojska gladna, mora nesto da se uzme', a Draza mu odgovara u fazonu 'Ok, ali evo ti pare, i platite svim seljacima sve bikove i krave koje zakoljete' :cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje: Sunce ti kada tu nisam umro od smeha, nikad necu :cepanje::cepanje: Mislim da niti jedna vojska, u istoriji ratovanja nije placala seljacima za hranu, cak i kada su upadali u 'svoja' sela, ali Rados lupa cak i jos jace od Kusturice, da srpski vojnik placao seljacima za meso kada upadne u neko selo :cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje:
 
se kao kroz magle secam, umirao sam od smeha, ali mi se cini da sam prestao da gledam tamo negde oko 4-e epizode. I to ne zato sto sam anti-Srbin, koji hejtuje Drzazu, nego jer sam vido jednu scenu gde sam se toliko valjao od smeha, da mi doslo da se ukenjam tu odmah na podu
И ја сам. Досадна ми била много. Искрено, развуко радњу као да је директан пренос. :D
 
Јака економија, повезивање свих Срба, Национално Јединство, сарадња са свима, борба за Косово, итд.
jaka ekonomija - nula bodova
povezivanje svih srba - maksimalno internetom
nacionalno jedinstvo - videlo smo na netu
saradnja sa svima i borba za kosovo - kontradikcija.

morate da prestanete da živite kao da smo u večnom vakumu i statusu kvo i da stanete na nečiju stranu
 
Njena porodica je verovatno i pre WWII živela u Srbiji, tako da nije jasno zašto bi ona osuđivala zločine rumunskih fašista i Čaušeskuove zločine.

A da, pa Rumunka je poreklom, pa ovi mentoli sa Informera iz tog razloga smatraju da je dužna da osuđuje specijalno rumunske fašiste.

E to, nije ona sad nikakav predstavnik rumunske manjine niti nastupa kao predstavnik rumunske ili neke druge nacionalne manjine ovde vec je zena rodjena u Srbiji, odrasla u Srbiji, ceo zivot zivi u Srbiji, muz joj je Srbin, njeni su vec verovatno generacijama ovde (a mozda je i dete iz nekog mesovitog braka), takodje nikada nije potencirala ili naglasavala svoje poreklo, verovatno se i izjasnjava kao Srpkinja, pitanje je da li je ikad uopste i bila u Rumuniji (mozda je nekad i bila onako turisticki) tako da ne vidim razlog a ni zasto bi imala potrebu da se bavi politikom neke druge drzave i da prica o zlocinima rumunskih fasista ili da se bavi Causeskuom.
 
Njena porodica je verovatno i pre WWII živela u Srbiji, tako da nije jasno zašto bi ona osuđivala zločine rumunskih fašista i Čaušeskuove zločine.

A da, pa Rumunka je poreklom, pa ovi mentoli sa Informera iz tog razloga smatraju da je dužna da osuđuje specijalno rumunske fašiste.
Ako bi se razgovarlo na tu temu ne znamo sta bi rekla tako da zamerka Mariniki nikako ne stoji.
 
E to, nije ona sad nikakav predstavnik rumunske manjine niti nastupa kao predstavnik rumunske ili neke druge nacionalne manjine ovde vec je zena rodjena u Srbiji, odrasla u Srbiji, ceo zivot zivi u Srbiji, muz joj je Srbin, njeni su vec verovatno generacijama ovde (a mozda je i dete iz nekog mesovitog braka), takodje nikada nije potencirala ili naglasavala svoje poreklo, verovatno se i izjasnjava kao Srpkinja, pitanje je da li je ikad uopste i bila u Rumuniji (mozda je nekad i bila onako turisticki) tako da ne vidim razlog a ni zasto bi imala potrebu da se bavi politikom neke druge drzave i da prica o zlocinima rumunskih fasista ili da se bavi Causeskuom.
Ne bi bio višak da osudi kad već voli da osuđuje.
 
Autirsa tema

Na svim tv sa nacionom frekvencijom, mnogi poznati srpski analiticari su otkrili da Marinika Tepic nikada nije osudila zlocine rumunskih fasisti nad Jevrejima za vreme drugog svetskog rata, i da nikada nije osudila zlocine Cauceskua.
Analiticari postavljaju îtanje kako osoba kao sto je Marinika Tepic koja nije osudila zlocine, moze da bude moralna i da bude u srpskoj politici ?
44.00 min
Politicki analaiticar Bakarec
Sada Marinika Tepic nije moralna osoba ?
:think:
To je isto kao da si pitao zasto Hrvati ne osudjuju zlocine odnosno genocid
ustasa i njihovih potomaka nad Srpskim stanovnistom.
Koliko nam je poznato Marinika se izjasnjava kao Rumunski nacionalista.
:D
 
Ne bi bio višak da osudi kad već voli da osuđuje.

A zasto bi, mislim nemamo ni nikakav konflikt sa Rumunima ili nesto tako pa da se od nje trazi da zauzme stav ili da odabere stranu, ono nit je njihova drzavljanka, nit je rodjena ili ikad zivela tamo, nit u biti ima veze sa njima, a to sto je osudjivala neke srpske zlocine dal navodne ili prave sad nebitno je radila po nekoj nazovi sluzbenoj duznosti, jer ipak ona je srpska politicarka i nastoji da dodje na vlast u Srbiji pa onda logicno da se od nje ocekuje da zauzme stav o onome sta se ovde desava ili se desavalo (a ne u nekoj stranoj zemlji sa kojom u biti nemamo nikakve veze ni mi ni ona), a ona kao neko ko zastupa pro-gradjansku i pro-evropsku politiku logicno da se izjasnjava u skladu sa tim (mada u poslednje vreme izbegava te teme i da se izjasnjava o njima jer ono zna da ne pripada pro-nacionalnoj opciji niti pokusava da pridobije taj deo glasaca a opet zna da bi pricom o tome i njenim ranijim stavovima odbila izvestan broj glasaca pa tako da gleda da izbegava te teme i da ne prica o tome, mada je i ona malko promenila plocu u poslednjih nekoliko godina jer je i njoj jasno da nikad u Srbiji na vlast ne moze da dodje neko ko ima javni stav da su Srbi pocinili genocid i da trebamo da priznamo Kosovo i da joj je jedan deo i pro-nacionalno orijentisanih biraca itekako potreban).
 
Мариника је само професорка,Наставница румунског језика.
зАТО ЈЕ зову "Румунка".

Даље,за овог горе Комуњару калганова:
-Румуни никад нису били неки фашисти и сигурно нису убијали неке јевреје.-
 
Poslednja izmena od moderatora:
jaka ekonomija - nula bodova
povezivanje svih srba - maksimalno internetom
nacionalno jedinstvo - videlo smo na netu
saradnja sa svima i borba za kosovo - kontradikcija.

morate da prestanete da živite kao da smo u večnom vakumu i statusu kvo i da stanete na nečiju stranu
Србија је економски тигар, ако ниси знао. :)
Није тачно да је само интернетом. Срби се повезују и духовно, и национално и политички. Србија са РС, са ЦГ, РС са ЦГ, итд.
Нет уосталом није мерило за цео народ.

Није контрадикција, никаква. Србија може економски да сарађује са другим земљама чак иако оне признају ткз. Косово. Србија не треба да буде ЕУ, али то не значи да не треба да има одређену економски или политичку сарадњу са државама ЕУ.

Када се промене односи снага на Балкану, Србија ће то учинити. Овако сада мора да се води оваква стратегија.
 
Мариника је само професорка,Наставница румунског језика.
зАТО ЈЕ зову "Румунка".

Даље,за овог горе Комуњару калганова:
-Румуни никад нису били неки фашисти и сигурно нису убијали неке смрдљиве јевреје.-
Ona je Rumunka po nacionalnosti ne samo profesorka rumunskog jezika.
 
Србија је економски тигар, ако ниси знао. :)
Није тачно да је само интернетом. Срби се повезују и духовно, и национално и политички. Србија са РС, са ЦГ, РС са ЦГ, итд.
Нет уосталом није мерило за цео народ.

Није контрадикција, никаква. Србија може економски да сарађује са другим земљама чак иако оне признају ткз. Косово. Србија не треба да буде ЕУ, али то не значи да не треба да има одређену економски или политичку сарадњу са државама ЕУ.

Када се промене односи снага на Балкану, Србија ће то учинити. Овако сада мора да се води оваква стратегија.
Previse gledas Balkan Info i Aktuelnosti koji uljuljkavaju narod da je sve u redu i da cemo mi na takv nacin nesto uraditi, oni se previse bave spoljnim pitajima i geopolitikom a ne unutrasnjim stvarima i problemima.
 
Србија је економски тигар, ако ниси знао. :)
ironija, da?
Није тачно да је само интернетом. Срби се повезују и духовно, и национално и политички. Србија са РС, са ЦГ, РС са ЦГ, итд.
CG je u NATOu a RS je samo u potencijalu
Нет уосталом није мерило за цео народ.
osim neta, nema povezivanja
Није контрадикција, никаква. Србија може економски да сарађује са другим земљама чак иако оне признају ткз. Косово. Србија не треба да буде ЕУ, али то не значи да не треба да има одређену економски или политичку сарадњу са државама ЕУ.
Vučićev program je da se uđe u EU, zar ne
Када се промене односи снага на Балкану, Србија ће то учинити. Овако сада мора да се води оваква стратегија.
a kako će se promeniti odnosi snaga na balkanu?
 
Ima Cobanu to joj je devojacko, Tepic je udato.
ал згодна Румунка,ватрена,виспрена и непоколебљива.
И сами Румуни су нам ОСВЕДОЧЕНА БРАЋА...
Са њима никада,нигде нисмо имали никакав Конфликт.
 

Back
Top