mama, ne plači

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
da li se majka razočarala u vas?

moja mi se ne meša u život i ne vrši pritisak na mene, ali vidim da je razočarana. dolaze joj prijateljice, hvale se unučićima, dešavanjima, ogovaraju snaje, a ona, ona ima sina samotnjaka. pitaju je imam li vezu.

malo malo pa čujem neki poznanik se oženio, drugi dobio dete, i tako, vreme prolazi...

kakva je kod vas situacija?
 
Ista je situacija bivala sa mnom, sve dok kevi nisam objasnio da zivot nije sablon, tipa, vojska, pos'o, zena, deca, zidanje kuce itd. Zivot se odvija prema bozijem planu a ne nasem, bez obzira na nase zelje. To sto ja zelim da imam npr. brak i porodicu, ne znaci da je to gotova stvar i da ce se to desiti. Pod tim podrazumevam vezu iz ljubavi a ne nesto usiljeno gde se ozenis zato "sto tako treba". Ne razmisljam o tome mnogo, cak je i moja majka veci flegman od mene kada je to u pitanju. Vise me pritiska sto ne smrsam :)
 
Ista problematika, samo sto ja mislim da imam jos fore, ali da trebao bi da polako razmisljam o necemu ozbiljnijem, mada nemam ni devojku vec par godina, nesto i ne vidim sebe u nekoj vezi u skorije vreme, nije bas ni da radim na tome, tj. da trazim partnerku, a da ne pominjem nesto ozbiljnije.

Bar nisam alkoholicar, kockar, kriminalac, nasilnik, ako je za utehu. A mozda sam razocarao roditelje, ali sta da im radim, verovatno bi im gore bilo da im uzimam poslednju paru, da divljam autom, da me jedva pokupe iz saobracajke pijanog i sl.
 
da li se majka razočarala u vas?

moja mi se ne meša u život i ne vrši pritisak na mene, ali vidim da je razočarana. dolaze joj prijateljice, hvale se unučićima, dešavanjima, ogovaraju snaje, a ona, ona ima sina samotnjaka. pitaju je imam li vezu.

malo malo pa čujem neki poznanik se oženio, drugi dobio dete, i tako, vreme prolazi...

kakva je kod vas situacija?

A imas i psa setas ga pricas sa njim?
 
da li se majka razočarala u vas?

moja mi se ne meša u život i ne vrši pritisak na mene, ali vidim da je razočarana. dolaze joj prijateljice, hvale se unučićima, dešavanjima, ogovaraju snaje, a ona, ona ima sina samotnjaka. pitaju je imam li vezu.

malo malo pa čujem neki poznanik se oženio, drugi dobio dete, i tako, vreme prolazi...

kakva je kod vas situacija?

Jedino na sta sam iskreno ponosan su moji roditelji i sestra.Da zivim jos 100 zivota bolje roditelje necu imati.A mislim da i oni imaju razloga bar donekle da budu ponosni na mene.Nikada nisu imali problema zbog mene,nisam se tukao,nisam nikada bio pijan (i ako bi otac verovatno bio ponosan da me bar jednom vidi pijanog) nikada nisu razmisljali da li cu nekada da napravim neko njesra kada odem sa drustvom,da li cu da divljam kolima i slicno.
Ali mislim da imaju iste brige kao i tvoja majka.Jos vise jer moja sestra,koja je dosta starija od mene,nije udata i nema decu.Do skoro su mi to prebacivali ali su prestali kada sam im jasno i mozda pomalo grubo stavio do znanja da me o tome vise ne pitaju.To se coveku ili desi ili ne desi.Meni se nije desilo a verovatno i nece.
 
da li se majka razočarala u vas?

moja mi se ne meša u život i ne vrši pritisak na mene, ali vidim da je razočarana. dolaze joj prijateljice, hvale se unučićima, dešavanjima, ogovaraju snaje, a ona, ona ima sina samotnjaka. pitaju je imam li vezu.

malo malo pa čujem neki poznanik se oženio, drugi dobio dete, i tako, vreme prolazi...

kakva je kod vas situacija?

Veruj mi da takvih ima mnogo...i biće ih sve više...
 
da li se majka razočarala u vas?

moja mi se ne meša u život i ne vrši pritisak na mene, ali vidim da je razočarana. dolaze joj prijateljice, hvale se unučićima, dešavanjima, ogovaraju snaje, a ona, ona ima sina samotnjaka. pitaju je imam li vezu.

malo malo pa čujem neki poznanik se oženio, drugi dobio dete, i tako, vreme prolazi...

kakva je kod vas situacija?

zivi kako ti odgovara. a tvoja majka sigurno zeli unuchad ali kao zena dobro zna kakve su zene pa te u neku ruku i razume. pazi sta ti kazem, niko kao zena ne zna zensku hmmm da ne kakzem kakvu prirodu.

znas, puno je majki tvog tipa koju ni unuchad ne mogu da vide i jos gledaju kako im sin propada.


ako budes pozeleo decu, mozes ih imati i u 50 godina. bitno je da je pod tvojim uslovima, kad tebi odgovara. dotle uzivaj i zayebi okolinu sta misli inace ces da postanes kao i oni

- - - - - - - - - -

necu bas da zalazim daleko, privatne su to stvari kolega, ali zar nije vazno sta otac misli? zar je majka posebnija od oca?
 
da li se majka razočarala u vas?

moja mi se ne meša u život i ne vrši pritisak na mene, ali vidim da je razočarana. dolaze joj prijateljice, hvale se unučićima, dešavanjima, ogovaraju snaje, a ona, ona ima sina samotnjaka. pitaju je imam li vezu.

malo malo pa čujem neki poznanik se oženio, drugi dobio dete, i tako, vreme prolazi...

kakva je kod vas situacija?

Stalno potenciras to da si samotnjak. Da li ti to smeta? Da li bi zeleo to da promenis? Znas li kako?

- - - - - - - - - -

@tema
Nisu razocarani u mene, ali me nervira sto ja njima moram da budem roditelj umesto oni meni.:roll:
 
da li se majka razočarala u vas?

moja mi se ne meša u život i ne vrši pritisak na mene, ali vidim da je razočarana. dolaze joj prijateljice, hvale se unučićima, dešavanjima, ogovaraju snaje, a ona, ona ima sina samotnjaka. pitaju je imam li vezu.

malo malo pa čujem neki poznanik se oženio, drugi dobio dete, i tako, vreme prolazi...

kakva je kod vas situacija?

Nadam se da nije.
Nisam zavrsio faks, nemam posao, nemam devojku ali imam brata pred zenidbom.

Ne nabija mi na nos to sto sam sam i tu temu spominje samo u sali.
Rekao sam joj da zelim da odem da radim u skandinaviju i mislim da joj je to draza varijanta nego da ostanem kuci sa njom i ocem.
 
da li se majka razočarala u vas?

moja mi se ne meša u život i ne vrši pritisak na mene, ali vidim da je razočarana. dolaze joj prijateljice, hvale se unučićima, dešavanjima, ogovaraju snaje, a ona, ona ima sina samotnjaka. pitaju je imam li vezu.

malo malo pa čujem neki poznanik se oženio, drugi dobio dete, i tako, vreme prolazi...

kakva je kod vas situacija?
ja reko neka tema stvarno crnjak ,kad ono ...
ahaha zivis super nikom nije mnogo bolje nego tebi ,ne lupetaj ,razmazen si, nikad ne dozvoli da ti zivot odredjuju zene jer to je zivot bedan a zivot je ipak samo jedan!
reci ti calu da kevu vaspita da zacepi, pa sa calom u lov...

drugo kazi kevi da su one najgore iz drustva kad je ona bila mlada danas normala tj. norma i da ne mozes da smislis takvu kamoli zivis sa njom...

trece iskopaj malo pikanterija ,danasnje mladice kad se udaju nose pun kufer gomana iz mladosti ,raspitaj se nonsalantno isceprkaj neku gadost imaju ih sigurno ali sigurno 100% ,pa kad keva pomene nekog ti odma kontrijaj kako mu je zena radila to i to pre xx godina... to ce joj zacepiti usta...

- - - - - - - - - -

Nadam se da nije.
Nisam zavrsio faks, nemam posao, nemam devojku ali imam brata pred zenidbom.

Ne nabija mi na nos to sto sam sam i tu temu spominje samo u sali.
Rekao sam joj da zelim da odem da radim u skandinaviju i mislim da joj je to draza varijanta nego da ostanem kuci sa njom i ocem.

napravi spisak svih kafica u gradu , onda redom svaki dan po drugi ,ponesi novine tablet sta god ,naruci kafu picence iiii ,samo gustiraj ,.....skupice se neko drustvo il videces nekog, kad sve kafice prodjes , kreni u sledeci grad i povezi nekog i samo tako...
obilazi radnje merkaj i zezaj se sa butikasicama i prodavacicama , one su presle kamaru tukija i znaju da flertuju i zezaju se ,a mozda upoznas i neku svezu jos neiskvarenu desi se...

- - - - - - - - - -

Citava familija me loli bezuslovno. Stavise...u njihovom je zivotu dugo bio mrak, sve dok nisam dosla kao bozji znak.
Eh, sta bi oni bez moja crna srnetja oka dva! :manikir:

evo kako zene kompenzuju.
nema veze sto su njeni strahovito razocarani , vagina je sama sebi cilj....
 
Poslednja izmena:
dabome, otac da se slusa, em sto je musko em sto je kao muskarac prosao em ne plache, cmizdri, zakera. majka nema ni 1 posto kvalifikacije koju otac ima sto se vaspitanja muske dece tiche.
da sam slusao caleta mnoga bi sranja zaobishao. slusao sam kevu naravno, zavolela buducu snajku, oce unucice, i na kraju em sto se umalo pobishe medjusobno em su onam njena i moja keva dobro uticale da se sve to na kraju rasturi.

a secam se pokojnom mi caleta, 24 sam imao, kaze sine bre, idi bre uzivaj, zeni se sa 35, pusti ih bre u pm. jedanput rekao i ni rech o tome.
nisam ga poslusao.
kao sto topik kaze 'mama ne plachi'.. zenske suze, majchine.. nigde logike al boli kad ti keva plache. otac ne reklamira niti fejkuje osecanja.
 
vala i meni je keva suflirala da se spandjam sa nekim i bogme neke htela i za snajke ,glatko sam to seko u korenu....
a te njene favoritkinje su se pokazale kao teske rasturacice porodice i plus poruznele za par godina braka boze sacuvaj...
 
vala i meni je keva suflirala da se spandjam sa nekim i bogme neke htela i za snajke ,glatko sam to seko u korenu....
a te njene favoritkinje su se pokazale kao teske rasturacice porodice i plus poruznele za par godina braka boze sacuvaj...

dobro si uradio, ja na zalost nisam. kostalo je puno, da li se isplatilo, da li je ovo iskustvo vredelo da budem ono sto jesam i gde sam danas, i dalje nisam siguran.

a kolega gore, samotnjastvo je muska stvar, naj naj muska stvar. chovek zeli da se ogradi i bude sam sa sobom i gleda, pokusa da razume svet oko sebe gledajuci u sebe. neko dugo, neko krace.
na kraju izadjes odatle i pojavis se pred svetom kao svoj, kao jedinka, originalan, poseban, zaratustra i svet je tvoj.

musko samotnjastvo i unutrasnji nemir kad je sam sa sobom je proizveo genijalne ideje, izume, umetnicka dela, neverovatne gradjevine, vizije, jaku empatiju i intuiciju bez granica.

koristi svaki momenat, padovi su tu strasni a usponi opijajuci, sumnje nepodnosljive, vizije jache od svih droga, zivot do koske kolega mekflaj.
tvoje vreme ce doci kad budes spreman, ne dozvoli da te guraju i smetaju ti. nisi ti tu zbog sveta, nego je svet tu zbog tebe, dok god ga vidis, on postoji, kad nisi u stanju da ga vidis, to jest umres, ne umires zapravo ti, nego svet oko tebe jer nema tvojih chula da ga vide.
 
Poslednja izmena:
napravi spisak svih kafica u gradu , onda redom svaki dan po drugi ,ponesi novine tablet sta god ,naruci kafu picence iiii ,samo gustiraj ,.....skupice se neko drustvo il videces nekog, kad sve kafice prodjes , kreni u sledeci grad i povezi nekog i samo tako...
obilazi radnje merkaj i zezaj se sa butikasicama i prodavacicama , one su presle kamaru tukija i znaju da flertuju i zezaju se ,a mozda upoznas i neku svezu jos neiskvarenu desi se...

Znam ja kakva mi devojka treba i da je necu nacu po lokalnim kaficima, zato se i ne cimam zbog toga.
Trazicu je na drugom mestu :)
 

Back
Top