Malu Danku (2 godine) po pljusku traži 300 ljudi u naselju kod Bora

Da li verujete u zvaničnu verziju dogadjaja?


  • Ukupno glasova
    19

Istragu o nestanku Danke Ilić, dvogodišnje devojčice iz Banjskog polja kod Bora, preuzeli su najbolji specijalci Uprave kriminalističke policije (UKP), službe za suzbijanje kriminala.​


Za suzbijanje kriminala, a ne krvni delikti
Ne razumem se u te njihove nadležnosti ali za kriminal je indikativno .

Da li neko zna kako se aktivira taj Amber Alert?
Ko ga je aktivirao i kada?

Zašto je krenula kampanja da su eto neki, privatna lica, dobili poruke kasno uveče, a ne odmah?
Kako je toliki broj policije tako proptno reagovao?

Da ovde nije sprečena neka false flag ili su joj na tragu?

Ljudi svašta rade za novac
 
Policija je još juče sa sigurnošću objavila da se mala Danka ne nalazi na području od 10 km2 oko kuće. Danas kopaju bagerima oko kuće. Ja mislim da oni sve sada rade iz očaja jer ne znaju šta bi drugo radili. Ne vjerujemo da je to posljedica nekog traga. Preko baznih stanica je lako utvrditi kada je majka došla na to napušteno imanje, kada je zvala muža i kada je zvala policiju. Takodje i gdke se tačno nalazio muž u trenutku kada ga je žena zvala. Ja mislim da ovdje roditelji nisu umješani.
 
Policija je još juče sa sigurnošću objavila da se mala Danka ne nalazi na području od 10 km2 oko kuće. Danas kopaju bagerima oko kuće. Ja mislim da oni sve sada rade iz očaja jer ne znaju šta bi drugo radili. Ne vjerujemo da je to posljedica nekog traga. Preko baznih stanica je lako utvrditi kada je majka došla na to napušteno imanje, kada je zvala muža i kada je zvala policiju. Takodje i gdke se tačno nalazio muž u trenutku kada ga je žena zvala. Ja mislim da ovdje roditelji nisu umješani.
Iz aviona bi se videli neki tragovi da je zakopana,stvarno bi bili dileje da je zakopaju u blizini
 
Ako se sjećate slučaja Jelene Marjanović, tamo je ključna indicija protiv Zorana bila što je prerano zvao policiju. Čak mu se i dispečerka rugala na telefon u stilu zamisli, nema je čitavih 15 minuta.
U tom slucaju je deo policije bio umesan u zataskavanju, jer se radilo o tajkunu koji je blizak vlastima.
 
Ja sam prelazio kod Zvornika sa jednim drugarom sam isao, on zaboravio licnu kartu da ponese i pustio ga ovaj carinik ali sam ja garantovao za njega, tako mi rekao.
Ovo si sanjao.Nadjemo se i idemo na koji hoces granicni prelaz sa BiH.Ja cu samo reci da sam aboravio licnu.Ti dalje pricaj sta god hoces.Ako nas pusti ja tebi dam 500e,ako nas vrati ti meni das 500e.Ozbiljan sam.
 
Ovo si sanjao.Nadjemo se i idemo na koji hoces granicni prelaz sa BiH.Ja cu samo reci da sam aboravio licnu.Ti dalje pricaj sta god hoces.Ako nas pusti ja tebi dam 500e,ako nas vrati ti meni das 500e.Ozbiljan sam.
Nisam sanjao nista, to je bilo pre nekih 15tak godina, ne kazem da ga je granicar lako pustio ali ga je pustio i ja sam garantovao za njega i na taj isti prelaz smo se vratili u Srbiju.
 
Nisam sanjao nista, to je bilo pre nekih 15tak godina, ne kazem da ga je granicar lako pustio ali ga je pustio i ja sam garantovao za njega i na taj isti prelaz smo se vratili u Srbiju.
Evo zasto ti kazem.Bio sam u autobusu sa 50 putnika.Isli u obilazak manastira.Momak zaboravio lk.Parkiraj.Zovi nekoga da posalje faksom kopiju lk.Onda nas pustili.Prije 20 godina.
Prije 15.godina mami mi istekla lk.Nije bilo sanse da nas pusti u Srbiju.
 
i te kako postoji odgovornost majke..koja je ostavila 2 god dijete napolju bez nadgledanja..to prava majka ne radi...prica u vezi kako joj mala nestala je prosto suplja..
Tacno svi putevi vode do majke ili oca.Sve druge price su deplasirane.
Podcenjivacke i glupe.A nije policija sisala vesla.Resit ce ovo.Nije ovaj predmet borca i ubistvo Jelene Marijanovic gde se ubica ne seca da je ubio.
 
Interventna , hitna i vatrogasci jure ka kući.. ne miriše na dobro.. pomozi Bože
Interventna i vatrogasci. Tako javljaju po portalima. Ne spominje se hitna.
Ukoliko se ispostavi da je nesretna djevojčica sve vrijeme bila u blizini i da se stvarno izgubila/upala negdje, a onolika potraga je nije uspijela pronaći prvi dan/veče, onda policiju i ostale službe treba rasformirati.
 

Back
Top