Malu Danku (2 godine) po pljusku traži 300 ljudi u naselju kod Bora

Da li verujete u zvaničnu verziju dogadjaja?


  • Ukupno glasova
    19
Na kraju opet "cesljaju" roditelje. Nepoklapanja sa izjavama, telefonskim pozivima itd.
Pretrazuje se plac oko pojate gde je dete po prijavi majke nestalo.

Uzgred, supruga mi obratila paznju na fotografije te porodice sa drustvenih mreza, devojcice nema na nekim fotografijama, brata joj ima stalno. Na proslavi rodjendana decaka okacena fotografija sina sa roditeljima, devojcice nema. Neverovatno da ona nije bila na tom rodjendanu a jos neverovatnije je da nisu okacili fotografiju sa oboje dece. Mislim mi nemamo nijednu fotografiju sa svecanosti iz tog nekog perioda da nam sin i cerka nisu zajedno sa nas oboje roditelja, iako je razlika u godinama izmedji njih nesto veca.
 
Nijedna država na svetu ne može da blokira sve granične prelaze ako je neko kidnapovan, jer bi onda stalno sve granice bile blokirane. Te stvari se dešavaju češće nego što mi vidimo na televiziji.
Blokiraju se granice ka Rumuniji i Bugarskoj ne pricam ja za sve granicne prelaze bez obzira da li su legalni ili ilegalni.
 
Blokiraju se granice ka Rumuniji i Bugarskoj ne pricam ja za sve granicne prelaze bez obzira da li su legalni ili ilegalnih
Meni se sin rodio 2014-te, i te zime krenem na skijanje na Jahorinu sa njim koji je još bio beba, i na granici kod Loznice shvatimo da smo zaboravili njegov pasoš.

Carinski policajac nije pravio problem kad smo rekli da smo zaboravili pasoš, pustio nas da prođemo.

To ti govori koliko su granice šuplje.
 
Jutros dosao na posao i pogledam na temi da je dijete pronadjeno zivo i zdravo.
Radost je kratko trajala jer citajuci dalje vidim lazna vijest.
Ko je odgovoran sto se vijest pojavila i stoji iza nje bi trebao iza resetaka bar 6 mjeseci.
Jutros dosao na posao i pogledam na temi da je dijete pronadjeno zivo i zdravo.
Radost je kratko trajala jer citajuci dalje vidim lazna vijest.
Ko je odgovoran sto se vijest pojavila i stoji iza nje bi trebao iza resetaka bar 6 mjeseci.
Radi se o devojcici Bijli Vulf koja je nestala u Sidneju pa pronadjena.Verovatno je neko pobrkao.
 
Meni se sin rodio 2014-te, i te zime krenem na skijanje na Jahorinu sa njim koji je još bio beba, i na granici kod Loznice shvatimo da smo zaboravili njegov pasoš.

Carinski policajac nije pravio problem kad smo rekli da smo zaboravili pasoš, pustio nas da prođemo.

To ti govori koliko su granice šuplje.
Ja sam prelazio kod Zvornika sa jednim drugarom sam isao, on zaboravio licnu kartu da ponese i pustio ga ovaj carinik ali sam ja garantovao za njega, tako mi rekao.
 
U takvim momentima istrčao bi nag iz kuće i ne bi imao pojma da si takav

Stanje šoka kada pomisliš da gubiš najližeg se ne može porediti ni sa čim

I što bi zaključavala kuću na selu
Najgori osecaj u zivotu kao da je neko uzeo testere i presekao coveka na pola, znam vrlo dobro taj osecaj.
 

Back
Top