Malo ozbiljna tema...

Brian Ferry

Zainteresovan član
Poruka
367
Ovako decaci i devojcice..pitanje glasi:

Sa koliko godina je po vama normalno i ok stupiti u sexualne odnose?
za musku celjad?
za zensku?

Znaci razmislite dobro...i da li smatrate,da su danasnja deca,upucenija u te stvari nego sto smo mi bili,ili ne?

P.S

Misslim na celjad od 90 i nekog godista,te generacije...:ok:

Raspalite....:ok:
 
Ovako decaci i devojcice..pitanje glasi:

Sa koliko godina je po vama normalno i ok stupiti u sexualne odnose?
za musku celjad?
za zensku?

Znaci razmislite dobro...i da li smatrate,da su danasnja deca,upucenija u te stvari nego sto smo mi bili,ili ne?

P.S

Misslim na celjad od 90 i nekog godista,te generacije...:ok:

Raspalite....:ok:
Za oba pola je normalno da stupe u sexualne odnose onog momenta kad dostignu psihicku i fizicku zrelost .Kad postanu svesni odgovornosti koje tim cinom sebi postavljaju.Na zalost,danas je sve vise onih koji to urade vrlo rano i shvataju nevinost kao nesto cega se treba otarasiti ne razmisljajuci o posledicama.Trudnoca,razne polne bolesti,promiskuitet....O nekoj starosnoj granici je tesko govoriti jer ne sazrevaju svi istovremeno.
 
Za oba pola je normalno da stupe u sexualne odnose onog momenta kad dostignu psihicku i fizicku zrelost .Kad postanu svesni odgovornosti koje tim cinom sebi postavljaju.Na zalost,danas je sve vise onih koji to urade vrlo rano i shvataju nevinost kao nesto cega se treba otarasiti ne razmisljajuci o posledicama.Trudnoca,razne polne bolesti,promiskuitet....O nekoj starosnoj granici je tesko govoriti jer ne sazrevaju svi istovremeno.
Признај да си ово однекуд преписала. z:)

Нису они више обавештени од нас.
Само, секс је некако више игра у дањашње време него пре педесет година.
Не схвата се толико озбиљно.
Буде и повређених и равнодушних и свашта нешто.
Углавном се све добро заврши...
И нису толико битне године, већ са ким.
Бар да мисли да воли... (за девојке)
 
Признај да си ово однекуд преписала. z:)

Нису они више обавештени од нас.
Само, секс је некако више игра у дањашње време него пре педесет година.
Не схвата се толико озбиљно.
Буде и повређених и равнодушних и свашта нешто.
Углавном се све добро заврши...
И нису толико битне године, већ са ким.
Бар да мисли да воли... (за девојке)

Hahaha,jesam direktno iz glave:)
 
Ovako decaci i devojcice..pitanje glasi:

Sa koliko godina je po vama normalno i ok stupiti u sexualne odnose?
za musku celjad?
za zensku?

Znaci razmislite dobro...i da li smatrate,da su danasnja deca,upucenija u te stvari nego sto smo mi bili,ili ne?

P.S

Misslim na celjad od 90 i nekog godista,te generacije...:ok:

Raspalite....:ok:

Hm....recimo 19 i jedni i drugi, ne znam zašto sam baš te godine izabrala ali mislim da tek tada počeš malo razmišljati tj. nisi više ‚‚duphe -glava‚‚ z;)
A ima i jedna moja tema, baš na ovom pdf, gde su detaljno opisane ‚‚igrarije‚‚ novih mlađanih generacija, koje su, malo je reći, bile šokantne ali eto dešavaju se....pa vidi ako te interesuje.Da ja sad ovde ne bih ‚‚razvlačila pitu‚‚.z;) I zašto nije dobro imati sexualne odnose sa 12 -13 godina.
 
Hm....recimo 19 i jedni i drugi, ne znam zašto sam baš te godine izabrala ali mislim da tek tada počeš malo razmišljati tj. nisi više ‚‚duphe -glava‚‚ z;)
A ima i jedna moja tema, baš na ovom pdf, gde su detaljno opisane ‚‚igrarije‚‚ novih mlađanih generacija, koje su, malo je reći, bile šokantne ali eto dešavaju se....pa vidi ako te interesuje.Da ja sad ovde ne bih ‚‚razvlačila pitu‚‚.z;) I zašto nije dobro imati sexualne odnose sa 12 -13 godina.

Kako se zove tema??? :zskace: :zskace: :zskace:
 
Ovako decaci i devojcice..pitanje glasi:

Sa koliko godina je po vama normalno i ok stupiti u sexualne odnose?
za musku celjad?
za zensku?

Znaci razmislite dobro...i da li smatrate,da su danasnja deca,upucenija u te stvari nego sto smo mi bili,ili ne?

P.S

Misslim na celjad od 90 i nekog godista,te generacije...:ok:

Raspalite....:ok:



Mislim da pre tri godine stvarno ne bi trebalo...z:mrgreen:

Kao sa 17 se uglavnom većini završava fizički rast...tako neš'...kad je ko spreman...šta znam...Ali bih zabranila sex punoletnih osoba sa maloletnim...
 
To ti je granica za pedofile a zabranjeno je zakonom sex između punoletne i maloletne osobe, jer se vodi kao zavođene maloletne osobe, ako se nešto nisam zeznula a mislim da nisam.z;)

a dobro, znam da je to granica za pedofile, i to je onda kaznjivo bez obzira na sve, ali kod ovih starijih... pa nije valjda za punoletnu osobu protivzakonito imati sex sa osobom od recimo 17 godina...? rekla bih da nije.
 
a dobro, znam da je to granica za pedofile, i to je onda kaznjivo bez obzira na sve, ali kod ovih starijih... pa nije valjda za punoletnu osobu protivzakonito imati sex sa osobom od recimo 17 godina...? rekla bih da nije.
Па јесте. Ако рецимо девојка од 17 остане трудна и пријави га...
Кад си малолетан, треба ти потпис од родитеља. z:mrgreen:
 
a dobro, znam da je to granica za pedofile, i to je onda kaznjivo bez obzira na sve, ali kod ovih starijih... pa nije valjda za punoletnu osobu protivzakonito imati sex sa osobom od recimo 17 godina...? rekla bih da nije.

Pa ona je još uvek maloletna....evo primera radi moj brat imao 19 a išao se na more sa ribom od 17 i morao je imati saglasnost njenih roditelja overenih u SUP-u da ona može ići sa njim u CG.Malo zeznuta stvar ali hebi ga.z;) Možda primer nije baš najbolji ali htela sam da kažem dok ne napuni 18 ništa....
 

Back
Top