mali signali...

znaci---zasto dolazi do nesporazuma?
---zasto se ne razumemo bas najbolje?

kakve signale saljete suprotnom polu kad ste zainteresovani za sex?

ja kad kazem da mi je dosadno--znaci da bi mi prijao jedan sex...muskarci predlazu da uzmem neki film da pogledam...triler i sl.

kad kazem da me boli glava--znaci da bi mi prijao jedan malo duzi ,kikikiki,sex...muskarci predlazu sve moguce analgetike kojih se sete u tom momentu...brufen....ja kazem popila sam,ne pomaze...onda predloze kafetin...ja rekoh-ne pomaze...
na kraju ponude masazu vrata...i ja ih pustim,al na tome se i zavrsi---jos me pita"jel ti sad bolje?"znaciiii--:evil:

kad napushavam sve redom--to znaci da bi ja jedan mmm lepi,pravi maratonski sex,od par dana...samo nas dvoje i sve pripremljeno...hrana,kikiriki,badem,lesnici...sokici...
a oni me proglasise ludom...


da li umete da prepoznate "dimne" signale,kakve signale saljete i da li stalno dobijate neke nove ideje ?

evo i odgovarajuca pesmica


A ti kad ides u prodavnicu sa namerom da kupis pivo, jel trazis mleko od prodavca?
 
ma neee, pitam sta to riba treba da radi a da vi muskarci ne kazete da je laka,sponzorusa,da je ne varate i da je ozenite na kraju?

Da je nevina, da nece pare tj da placa, da se mnogo dobro seha i da je promenljiva u stilu, dobro kuva, pazljiva je, vredna je, dobra majka, zabavna je i tako :confused:..

Hebote, zvucim ko zensko..
 
Pa, kad si u vezi sa tipom, ne vidim sta je lose, prljavo, vulgarno, kako god, ako mu kazes "hocu seks"?
drugo sa nekim koga pokupis ko zna gdje...

ma neee,mislila sam kad nekoga tek treba da smuvas,a da posle ne kaze --znas,od samog pocetka sam mislio da si laka ili curvva,zato sto npr ja prva pridjem...

pa ne prilazim ja svaki dan bilo kome...

btw,kasandra,jel znas mozda jel brajan skoro bio ovde
 
E,onda moras da budes obazriva.Ako hoces samo sex das to jasno do znanja.Sta te briga sta ce on posle da misli.

to znam...a ne znam sta da radim da veza uspe...sve sam probala...imala sam 2 ozbiljne veze,jednu za koju sam mislila da je ozbiljna,jednu za koju sam se nadala da moze da postane ozbiljna i na kraju jednu samo za sex
 
to znam...a ne znam sta da radim da veza uspe...sve sam probala...imala sam 2 ozbiljne veze,jednu za koju sam mislila da je ozbiljna,jednu za koju sam se nadala da moze da postane ozbiljna i na kraju jednu samo za sex

Nemoj,srce to da radis:)
Imaces,jednu sigurnu,dugu vezu-brak.Sta ce ti to sada?
 
Nemoj,srce to da radis:)
Imaces,jednu sigurnu,dugu vezu-brak.Sta ce ti to sada?

pa znam...al nista mi vise nije jasno...ne zelim da se takmicim za neciju paznju...
silikon ne volim...posle trudnoce telo vise nije isto...a on zeli decu...al ne zeli obesene sise i dupe...bar tako pisu ovi nasi forumasi...nema nista gore od obesenih sisa...
pa onda gde decija glava prodje......srece nema...

el da npr razmisljam o carskom rezu...ja znam jednu koju je muz 3 puta slao na carski rez zbog toga...ziva istina...

nemam pojma...a bas bi zelela bebu jednu malu....mozda bolje bez muza onda a?
 
pa znam...al nista mi vise nije jasno...ne zelim da se takmicim za neciju paznju...
silikon ne volim...posle trudnoce telo vise nije isto...a on zeli decu...al ne zeli obesene sise i dupe...bar tako pisu ovi nasi forumasi...nema nista gore od obesenih sisa...
pa onda gde decija glava prodje......srece nema...

el da npr razmisljam o carskom rezu...ja znam jednu koju je muz 3 puta slao na carski rez zbog toga...ziva istina...

nemam pojma...a bas bi zelela bebu jednu malu....mozda bolje bez muza onda a?

Udaj se pa proceni:)Sad bi opsovala ,al sam fina pa necu.
 

juce mi sef kaze--andjele..znas sta zelim...
ja rekoh---znam sefe...

to je bilo u becu,u hotelu...

posaljem mu jednu devojku iz tamo nekog kluba,klopu,pice sve sredim...dok se on istusirao....

za to vreme izadjem,odem do grada i kupim mu za zenu svarovski figuricu,kristalnu...ona je luda za tim stvarcicama...i donesem mu da joj pokloni...on pita sta je unutra da znam da kazem...ja rekoh--kristalna skoljka sa belim biserom unutra...

on kaze --hvala andjele sta bih ja bez tebe...

mislim se ---iso bi da sopingujes a ne da hebes tu po hotelu...

i jos sam mu za cerku neke stvari kupovala... ja cu poludeti...
 
juce mi sef kaze--andjele..znas sta zelim...
ja rekoh---znam sefe...

to je bilo u becu,u hotelu...

posaljem mu jednu devojku iz tamo nekog kluba,klopu,pice sve sredim...dok se on istusirao....

za to vreme izadjem,odem do grada i kupim mu za zenu svarovski figuricu,kristalnu...ona je luda za tim stvarcicama...i donesem mu da joj pokloni...on pita sta je unutra da znam da kazem...ja rekoh--kristalna skoljka sa belim biserom unutra...

on kaze --hvala andjele sta bih ja bez tebe...

mislim se ---iso bi da sopingujes a ne da hebes tu po hotelu...

i jos sam mu za cerku neke stvari kupovala... ja cu poludeti...

Oteras ih sve u tri lepe i zivis svoj zivot;)Bolje idi nadji nesto za sebe (,mada ne znam da to prodaju po buticima)pa se ti lepo provedi.:)Steta je ,mila da trosis vreme uzalud...
 

Back
Top