mali.adadjo (Bojana Pejović) - In memoriam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bila je ,jedna od nas....sto rekla je ono sto zeli.......ne sluteci da bice je trena.... i vaskolik zivota celi....a samo jos juce dahom...zivot sto brzo bledi....I svi se ogrnusmo tugom....jer mladost jedna u cezi..tuznim odlaskom....iz druzine misli i reci.. zauvek nestaje...zao mi je...ti neznani stvore....mir svoj i spokoj nadji,ovo su moje oprostajne reci.

Mir joj dusi i laka joj zemlja bila.
 
ona je imala nick bebeto, pa se legalno prenickovala. Učestvovala je na Religiji na temama posvećenih islamu, pošto je rodom sa KiM...
Neka se Gospod smiluje njenoj duši...:sad2:

Jeste imala je i Bebeto i Varahilo, ali najduže je bila Mali Adađo.

Evo kad smo se nas dve forumski upoznale,

http://forum.krstarica.com/threads/118233

Stela, nisu baletski igrači u senci pozorišnih glumaca, niti je balet u senci drame.
Opera, drama, balet i pozorište su u senci u odnosu na komercijalni vid umetnosti!
Usput da li je neko gledao prvaka Nacionalnog baleta iz Kijeva Andreja Gura ?

A sad, mogu da kažem njeno ime - Bojana Pejović.
 
8xaoe0.gif

Pomiluj je Bože.....
 
Ja sam tek sada video.........ne mogu da verujem.......

Pokoj dusi, i svi andjeli neka je cuvaju........

Ali, kako??........pa pre neki dan je pisala na forumu??
Nadam se da nije necija bolesna sala.....

-----------------------------------------

Jos jednom, neka joj je lak pocinak........

kome je, nakon ovoga do prepucavanja na forumu.........odoh
 
Može li neko da objasni šta se desilo?

Pa eto, to je bila jedna prelepa devojka. Ja sam je upoznala u leto 2007. i mislila sam da ima oko 25 godina, danas sam od njene rođake koja mi je javila ovu šokantnu vest, saznala da je imala 35 godina. Sinoć je dobila temperaturu, a danas u 11 časova je preminula u Gradskoj bolnici na Zvezdari.

......
 
Neverovatno..a pre neki dan smo zajedno pisali na nekoj temi (zaboravio sam kojoj)...sta ti je zivot,sad te ima ,a vec u sledecem trenutku.....samo 35 godina,zivot je bio pred njom...:sad2::sad2::sad2:

Moje iskreno saucesce porodici.....kada ovako nesto cujem,srce mi se cepa.....cao za danas(:(
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top