mali.adadjo (Bojana Pejović) - In memoriam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
da razmislimo da nekako forum izjavi sucesce porodici

moze i preko _011_

ako se ovde javi mesto i vreme sahrane, prisustvovao bih, diskretno naravno

Да, на то сам и ја мислио. Било би лепо да се органиѕујемо ми форумаши из Београда, да одемо на сахрану. Шта мислите о томе?
 
Да, на то сам и ја мислио. Било би лепо да се органиѕујемо ми форумаши из Београда, да одемо на сахрану. Шта мислите о томе?
Mislim da je prva stvar za koju diskretno treba pitati materijalna pomoć.Postoji dosta ljudi kojima treba novac kada se desi smrtni slučaj.
 
Pa eto, to je bila jedna prelepa devojka. Ja sam je upoznala u leto 2007. i mislila sam da ima oko 25 godina, danas sam od njene rođake koja mi je javila ovu šokantnu vest, saznala da je imala 35 godina. Sinoć je dobila temperaturu, a danas u 11 časova je preminula u Gradskoj bolnici na Zvezdari. :(

Покој њеној младој души,
нека почива у миру...
Бог да јој душу 'прости...

Најстрашније и најужасније ми је КАДА ДОБРИ ОДЛАЗЕ...:(

Искрено саучешће њеној породици.
 
_011_

Sinoć je dobila temperaturu, a danas u 11 časova je preminula u Gradskoj bolnici na Zvezdari. :(

Ово ми је несхватљиво, како је то могуће... имаш ли више података... од чега за једну ноћ неко млад може умрети и то у болници??? Да није овај вирусни грип???
 
Ово ми је несхватљиво, како је то могуће... имаш ли више података... од чега за једну ноћ неко млад може умрети и то у болници??? Да није овај вирусни грип???

Ili je imala tešku infekciju koja je kulminirala.
Ovo mi je malo nelogično da mlad organizam umre za manje od 24 h....
 
Mislim da je prva stvar za koju diskretno treba pitati materijalna pomoć.Postoji dosta ljudi kojima treba novac kada se desi smrtni slučaj.
:ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok:

Мислим да би ово и то што пре ..................ако је икако у могућности ....................да одради _011_...............и да сакупимо неку помоћ!!!

П.С.
МОДЕРАТОРИ........................АКО ОВО НИЈЕ ЗА ..................."ЛЕПЉЕЊЕ"...............ОНДА НЕ ЗНАМ ШТА ЈЕ!?
 
Ово ми је несхватљиво, како је то могуће... имаш ли више података... од чега за једну ноћ неко млад може умрети и то у болници??? Да није овај вирусни грип???

Hmmmm... možda je puklo slepo crevo?
Dođe do infekcije i onda je jako gadno...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top