Mala mesta su bolja od velikih z:(

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ne msm ud ima udela tek kada dodje do samog cina. Sa tim nemam problema
ali imam problema sto nekako se uvek smatram ostecenim, i smatram da zasluzujem vise devojaka D:.
Pazi evo primer, ja ceo zivot zivim u Beogradu, i ziveo sam mali deo kao klinac u USA. A recimo imam bas cool sestru u pancevu. I recimo odem u pancevo, izadjemo mi mozda 3-4 puta. I ja vec znam jedno njih 20-30 njene drugarice ovo ono. Kada idem gradom mogu da se javljam ljudima u roku od 10 dana.
E a vidis u Beogradu za ceo zivot koji zivim u njemu, Ako odem u knez mihajlovu, ili neki klub sanse su da necu nikoga znati tu...
I svi tako su u nekim ZATVORENIM grupama, i ono ne mozes jednostavno da stvoris neki kontankt tako lako :(

dobro, opet kapiram, nekome više odgovara ta varošanska kultutra i odnosi nekom velegradski... naravno da u knezu ili neko fenski klubu neces znati nikog... mimo svog nekog najuzeg kruga... al valjda hoces u nekom uzem kraju gde zivis... opet, da, u varoši je lako biti faca i na glasu, u bg, globalno, to su samo "veliki igrači" (lova) a i u užoj sredini to je smešno... ko ima volje i želi. može sve... a ako je do sexa... malo pucacine, malo spike i leći će... šta znam ti onda u, štatijaznam, kraljevo... mada i tu su te zatvorene grupe što je opšti stil danas u srbiji
 
Kad devojka ostane trudna-pukne bruka.
Pa jeste, stvarno se brzo šire takve vesti.
I dugo se još posle raspreda o tome. :neutral:
Ja volim manja mesta u Vojvodini......
Živim u jednom takvom. A jedva čekam da odem u Beograd ili Beč. Bar čovek ima šta da vidi. Jeste da mi imamo galeriju, biblioteku, bioskop, par dobrih prodavnica, škole i kafićie, klubove i diskoteke... ali sve je tako isto, tačno znaš šta ćeš i koga ćeš gde videti.
A seljaka ima svuda...
 
Pa ne msm ud ima udela tek kada dodje do samog cina. Sa tim nemam problema
ali imam problema sto nekako se uvek smatram ostecenim, i smatram da zasluzujem vise devojaka D:.
Pazi evo primer, ja ceo zivot zivim u Beogradu, i ziveo sam mali deo kao klinac u USA. A recimo imam bas cool sestru u pancevu. I recimo odem u pancevo, izadjemo mi mozda 3-4 puta. I ja vec znam jedno njih 20-30 njene drugarice ovo ono. Kada idem gradom mogu da se javljam ljudima u roku od 10 dana.
E a vidis u Beogradu za ceo zivot koji zivim u njemu, Ako odem u knez mihajlovu, ili neki klub sanse su da necu nikoga znati tu...
I svi tako su u nekim ZATVORENIM grupama, i ono ne mozes jednostavno da stvoris neki kontankt tako lako :(

to je brate kul...
ja zhivim u selendi blizu bga i svi se znamo.. sranje je.. brate gde god da izadjem, uvek isti ljudi, uvek isto drushtvo, sve isto..
tachno se zna ko gde gde izlazi i ko sa kim.. znachi smor

a kad odem npr. do kneza il u neki kafic (u tvom sluchaju klub) brate ne poznajem nikoga i to mi je bash ful.. ono da odem negde s par najgotivnijih drugarica i da ne znam nikoga jer ovde su mi se svi smuchili.... z:hm:
 
ne znadem sremcicu... ocigledno ne poznajete lazarevac :mrgreen:

bio sam u Lazarevcu na fajt neki,takmicenje samo jednom,secam se da je negde u pichku metrinu iza Beograda

@Bratz
imaju i veliki gradovi svoje dobre strane,a to je bas to,ljude boli k urac jedne za druge,pretpostavljam
mada ja zivim u prosecnom gradu,meni super,da sam birao gde bi ziveo u Srbiji birao bih ili ovde ili Vrsac
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top