Мајку шесторо деце у Лозници осудили на затвор због невакцинације детета!

Занимљиво је како се вајни либералчићи и љубитељи слободног тржишта и капитализма по сваку цену, тако страсно залажу за прунудно спровођење медицинских захвата на људима и масовно кршење елементарних људских права.

Оставите ви на миру туђу децу, нека родитељи сами одлучују о томе.Нико од вас ништа не тражи, оставите на миру ове крезаве и неписмене и њихову децу.Остаће више за вас и ваше потомство када њихова деца поумиру од грипа, малих богиња, заушака и сличних страшних болешчина.
 
Тиранија демократије је на делу када не постоји Јавна ствар !

Вакцине су стратешка ствар, као и храна.

То се не увози, то се производи - Здравље је Јавно добро !
 
A i ovo je tacno generalno, kao da se silom i zatvorom moze ostvariti edukacija i podizanje nivoa svesti o korisnosti nekih vakcina...nego kao da je cilj da i na ovaj nacin uzmu pare od ljudi, a tajkuni se nauzivase.

Pare su predodređeno budžetom, tako da su već uzete. Jedine pare koje mogu da se uzmu od naroda je za sanduke sa slikama omiljenih Diznijevih likova njihove dece, ali to ne radi država nego Topalovići, i takvi ko ti.
 
Umiru svi.
Ali sasvim sigurno ne umiru od bolest protiv kojih su vakcinisani.
Trebao bi da znaš da te vakcina ne čini besmrtnim.
Doduše, onaj Metronomy nam je upravo predložio neke "lekove", što ih svuda po svetu ima, a proizvodi ih fabrika koja je pravila prašak za veš... nekada, a odavno je nema više.
Probaj s tim da se lečiš. Možda ti Biljana prašak, sa isteklim rokom, osveži sećanje na vakcinacije iz osnovne škole.



To bi trebao ti da znaš.
I da odgovoriš na ključno pitanje:
Od kojih bolesti umiru oni koji se vakcinišu?
 
Ali to nije tako. Da li piješ antibiotike? Uzimaš li anesteziju kod zubara? Sipaš li kapi u nos? I svaki put pročitaš sastav leka, ali mu veruješ? Zašto njima veruješ, ali ne i vakcinama? Zato što nema internet boraca i ostalih maloumnika koji nešto pišu protiv tih slučajno navednih, ali ima onih koji kukaju na vakcine. Evo, svi mi, ili bar većina nas, smo primili vakcine, Nešto ne vidim da smo pomrli ili su nam izrasle krljušti, krila ili rogovi. I još jedno, iako vidim da se taj podataka nekako nemarno zaobilazi - nekoliko sotina ljudi je umro u ova dva meseca zbog gripa, u našem okruženju. Samo zato što nisi bili vakcinisani (ogromna većina, skoro da nije bilo vakcinisanih). Koliko je bilo obolelih, i kako su firme radile sa tolikim brojem na bolovanju?
A sve to samo zato što neki misle da su mnogo mudri i veruju vračarama i magovima.



A ja bih rekao da su mnogi pomrli.
Od čega?
Od kojih bolesti umiru vakcinisani ljudi?
Umeš li da odgovoriš na to pitanje?


A anestezija se uzima jer je evidentno da deluje.
Antibiotici takodje deluju.
Ko je dokazao delovanje (neophodnost) vakcina?

I ljudi od gripa ne umiru zato što nisu bili vakcinisani.
Ja nisam nijednom vakcinisan od gripa.
Nikada.

- - - - - - - - - -

Pa naravno da školuješ decu kod kuće, ako ti nisu vakcinisana. Ja sam pristalica istog toga u Srbiji, a ne kažnjavanja. Sasvim je dovoljno da se nevakcinisanoj deci zabrani pristup državnim školama, kao i većini privatnih.



Jel' to ona maloumna tvrdnja da nevakcinisana deca predstavljaju opasnost za vakcinisanu?
Možeš li da nam obrazložiš - na koji način?

- - - - - - - - - -

Kerky, nisam ja kriv što ti ne znaš, što ti je znaju jednako kuli (0). Svko treba da se vakciniše protiv gripa. Neće svako da umre, ali je veliki procenat ugroženih, a ti budi kockar i rizikuj svoj život, nemoj tuđe. Mlkad i zdrav čovek se vakniše da ne bi išao sa posla, da bi mogao da radi i zaradi, d afirma u kojoj radi ne bi trpela zbog neodgovornosti. Ali ti bi morala da radiš negde da bi znala o čemu pišem.


[



Na koji način nevakcinisan čovek ugrožava život drugih, vakcinisanih ljudi?

- - - - - - - - - -

Šta da kažemo za ovih par stotina koji su pustili pririodu da odradi svoje? Osećaš li bar deo moralne odgvornosti za njihovu smrt, jer i ti, kao i ovaj drug crveni gore, propagirate odustajanje od savremene medicine?

100 puta više godišnje umire ljudi koji su vakcinisani.
Od kojih bolesti oni umiru?
Možda su besmrtni?
Možda isključivo ginu - ne umiru od bolesti?


- - - - - - - - - -

Boze dragi,zivim za trenutak kada ce napraviti vakcinu protiv gluposti,da se zastitim od ovakvih


Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku sumnjivo lice.

- - - - - - - - - -

Није увреда жени рећи да је накотила дјецу? Добро, кад ти тако кажеш.
Срдачан поздрав теби и мајци твог накота. :bye:


Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku Пилипенда.
 
nz, ja poprimao sve sto je moja 87 generacija primila obavezne vakcine za vreme odrastnja.
osim toga sam pelcnut u vojsci sa anti tetanusom i to je to za zivota.

nit grip, ni penicilin ni ostala sranja


a kada se pojavile boginje u razredu, cuskali su nas do onog bolesnog da bi nas zarazio.
i niko nije umro
 

A da, ovde se radi o posledicama "stare dobre Torlakove vakcine" za kojima se sada kuka. Najbolji primer zašto mi nismo sposobni da proizvodimo moderne vakcine, primer koji objašnjava zašto su roditelji kupovali strane vakcine i kada su mogli da deci daju besplatne domaće.
 
A da, ovde se radi o posledicama "stare dobre Torlakove vakcine" za kojima se sada kuka. Najbolji primer zašto mi nismo sposobni da proizvodimo moderne vakcine, primer koji objašnjava zašto su roditelji kupovali strane vakcine i kada su mogli da deci daju besplatne domaće.

Strane vakcine mogu biti i iz Pakistana.
 
A da, ovde se radi o posledicama "stare dobre Torlakove vakcine" za kojima se sada kuka. Najbolji primer zašto mi nismo sposobni da proizvodimo moderne vakcine, primer koji objašnjava zašto su roditelji kupovali strane vakcine i kada su mogli da deci daju besplatne domaće.
НЕ УЗБУДЈАВАЈ СЕ! ;) Долази време и за вас вакциналне муџахедине- УСКОРО!
 
Из принципа се залажем за слободу избора, мада не могу да схватим зашто људи неће да вакцинишу децу и излажу их ризику да умру од неке давно искорењене болести?

Nije tako jednostavno. Ne djeluju vakcine 100%-tno, niti svi mogu da ih prime, niti pruzaju dozivotnu zastitu. Cuo si mozda za slucaj one djevojcice koja nije smjela da primi vakcine, provela je u bolnici tri sata u prostoriji sa djetetom koje je vakcinisano i ima neku zaraznu bolest, rubeole ili tako nesto, mjesec dva se borila za zivot i umrla. Dobar kolektivni imunitet znacajno smanjuje sansu da bolest dopre do ljudi koji ne mogu da se vakcinisu.
 
A ja bih rekao da su mnogi pomrli.
Od čega?
Od kojih bolesti umiru vakcinisani ljudi?
Umeš li da odgovoriš na to pitanje?

A anestezija se uzima jer je evidentno da deluje.
Antibiotici takodje deluju.
Ko je dokazao delovanje (neophodnost) vakcina?

I ljudi od gripa ne umiru zato što nisu bili vakcinisani.
Ja nisam nijednom vakcinisan od gripa.
Nikada.

Jel' to ona maloumna tvrdnja da nevakcinisana deca predstavljaju opasnost za vakcinisanu?
Možeš li da nam obrazložiš - na koji način?

Na koji način nevakcinisan čovek ugrožava život drugih, vakcinisanih ljudi?

100 puta više godišnje umire ljudi koji su vakcinisani.
Od kojih bolesti oni umiru?
Možda su besmrtni?
Možda isključivo ginu - ne umiru od bolesti?

- Postoji odredjen procenat osoba koje ne smiju da prime vakcinu (pogledaj moj prethodni post i potrazi ako te interesuje)
- Pored toga, nemaju sve vakcine dozivotno dejstvo, a neke bolesti su bas opasne za starije ljude
- Dokazano je i za vakcine, samo sto kod njih ne vidis efekat za 20 minuta, kao kad popijes brufen. Potrebno je ipak neku skolu zavrsiti da bi se o nekim temama strucno raspravljalo
- Pa dobro, znam djeda koji pusi citav zivot, eno ga ima preko 85 godina, samo ako cemo ovakve "argumente" da iznosimo, tesko nam se pise, rusis sva pravila naucnih istrazivanja :)
- To za 100 puta vise smrti vakcinisanih ljudi bih volio da vidim odakle ti brojke. Nemoj samo da nabrajas zrtve ratova, zanima me smrt od vakcinacije :)

Ovako nesto kad procita ljekar imunolog, koji je citav svoj zivot tome posvetio, pretpostavljam da zaplace...
 
Ovako nesto kad procita ljekar imunolog, koji je citav svoj zivot tome posvetio, pretpostavljam da zaplace...

Ако ћемо искрено, поштен имунолог који је читав свој живот томе посветио заплаче кад види у шта су се данас вакцине претвориле.
 
Ако ћемо искрено, поштен имунолог који је читав свој живот томе посветио заплаче кад види у шта су се данас вакцине претвориле.

Verovatno zaplače od sreće kad vidi da postoji vakcina koja sprečava rak od koga svakodnevno oboli 4 a umre jedna žena u Srbiji.

Ko zna koliko muškaraca umre od istog tog kancerogenog virusa, koji će za 20 godina biti deo prošlosti u državama koje sada koriste tu vakcinu.
 
Ако ћемо искрено, поштен имунолог који је читав свој живот томе посветио заплаче кад види у шта су се данас вакцине претвориле.

U šta su se pretvorile?
Evo, meni godinama pomažu da nemam grip, mojoj deci su pomogle da nemaju ni jednu dečiju bolest. A šta su to, one ranije vakcine radile?
 
Ако ћемо искрено, поштен имунолог који је читав свој живот томе посветио заплаче кад види у шта су се данас вакцине претвориле.

Evo jednog koji je shvatio koliko su današnje vakcine deo eksperimenta nad ljudima. Ako su toliko zdravi svi ti virusi iz vakcina, onda ih uzmite sami, a druge pustite na miru, nemojte da se igrate boga.
 
I još jedno, iako vidim da se taj podataka nekako nemarno zaobilazi - nekoliko sotina ljudi je umro u ova dva meseca zbog gripa, u našem okruženju. Samo zato što nisi bili vakcinisani (ogromna većina, skoro da nije bilo vakcinisanih). Koliko je bilo obolelih, i kako su firme radile sa tolikim brojem na bolovanju?
A sve to samo zato što neki misle da su mnogo mudri i veruju vračarama i magovima.

Ono što govoriš, to si ti.
Neki se ubiše od razmišljanja i opet slepo veruju magu doktoru koji je nabubao nešto o vakcinama, a niti zna koji je sastav vakcina, niti snosi bilo kakvu odgovornost ako se čovek ipak razboli baš od tog virusa koji se nalazi u vakcini, a da ne govorim o daljim i kasnijim štetnim posledicama.
Ljudi, šta će vam doping, uživajte u svom životu.
 
Takav smo narod da volimo da otkrijemo teorije zavjere. :) Niko od ovih danasnjih anti-vakcera ne zna da je pokret krenuo tako sto je jedan lik objavio rad kako MMR vakcine uzrokuju autizam, ali ne da bi ljudi bili protiv vakcina, nego za suparnicku vakcinu koja je bila protiv samo jedne od te tri bolesti koje MMR vakcina pokriva. Mislim da je u pitanju bila neka velika fina svota novca kao mito, mozda i pola miliona dolara.

Edit: Evo sad vidjeh temu koja to detaljnije pokriva. To je taj lik. :)
https://forum.krstarica.com/showthread.php/826153-%C5%A0amar-antivakcina%C5%A1ima-Nau%C4%8Dnici-tvrde-da-MMR-ne-izaziva-autizam?p=37037765&viewfull=1#post37037765
 
Poslednja izmena:

Back
Top