Magija i slicno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja nisam verovala u magiju i nisam sigurna da sada verujem...Ali kako ne mogu da nadjem logicno objasnjenje za neke stavari koje su mi se izdesavale i kako sam bila okruzena ljudima koji o tome stalno pricaju i posecuju razne "vracare" vise ne znam sta da
mislim...:dontunderstand:
Jednom davno sticajem okolnosti neka zena mi je gledala u karte i rekla kako sam pod dejstvom crne magije...To je bilo na pocetku srednje skole ,kad o fakultetu jos uvek nisam ni razmisljala.Ta zena mi je rekla kako ce mi fakultet ici otezano zbog magije.Vec godinama sam pri kraju fakulteta i nikako da ga zavrsim,uvek kad odlucim da se posveti tome izdesavaju mi se najneverovatnije stvari koje me izbace iz koloseka..
Neko ce verovatno reci kako trazim krivce za svoje neuspehe...Mozda je i u pravu...
Pre dve nedelje mi se raspao brak bukvalno preko noci,tako da ne nalazim logicno objasnjenje ni za to...Nije bilo svadje,prevare,nerazumevanja...Samo se desilo!!!!!?????
 
Ja nisam verovala u magiju i nisam sigurna da sada verujem...Ali kako ne mogu da nadjem logicno objasnjenje za neke stavari koje su mi se izdesavale i kako sam bila okruzena ljudima koji o tome stalno pricaju i posecuju razne "vracare" vise ne znam sta da
mislim...:dontunderstand:
Jednom davno sticajem okolnosti neka zena mi je gledala u karte i rekla kako sam pod dejstvom crne magije...To je bilo na pocetku srednje skole ,kad o fakultetu jos uvek nisam ni razmisljala.Ta zena mi je rekla kako ce mi fakultet ici otezano zbog magije.Vec godinama sam pri kraju fakulteta i nikako da ga zavrsim,uvek kad odlucim da se posveti tome izdesavaju mi se najneverovatnije stvari koje me izbace iz koloseka..
Neko ce verovatno reci kako trazim krivce za svoje neuspehe...Mozda je i u pravu...
Pre dve nedelje mi se raspao brak bukvalno preko noci,tako da ne nalazim logicno objasnjenje ni za to...Nije bilo svadje,prevare,nerazumevanja...Samo se desilo!!!!!?????
 
moju drugaricu su pre neki dan na sred grada Beograda napale vrane! od svih ljudi koji su bili na ulici samo su se okomile na nju. devojke koje su u tom momentu bile sa njom su ih jedva oterale... meni je ovo bilo bas cudno. zna li neko nesto o tome? nije da verujem u magiju... ma ni sama ne znam, trudim se da ne razmisljam o tome. previse mi je da mislim da pored svih nesreca koje mogu da ti se dese jos postoje i ludaci koji mogu namerno da ti cine zlo na takav nacin.
 
moju drugaricu su pre neki dan na sred grada Beograda napale vrane! od svih ljudi koji su bili na ulici samo su se okomile na nju. devojke koje su u tom momentu bile sa njom su ih jedva oterale... meni je ovo bilo bas cudno. zna li neko nesto o tome? nije da verujem u magiju... ma ni sama ne znam, trudim se da ne razmisljam o tome. previse mi je da mislim da pored svih nesreca koje mogu da ti se dese jos postoje i ludaci koji mogu namerno da ti cine zlo na takav nacin.

Ne bi bilo lose da postavis njenu kartu,a ovo me potseca na najavu "sade sati"kao u prici knjige "Velicanstveni Saturn"..:worth::mrgreen:
 
moju drugaricu su pre neki dan na sred grada Beograda napale vrane! od svih ljudi koji su bili na ulici samo su se okomile na nju. devojke koje su u tom momentu bile sa njom su ih jedva oterale... meni je ovo bilo bas cudno. zna li neko nesto o tome? nije da verujem u magiju... ma ni sama ne znam, trudim se da ne razmisljam o tome. previse mi je da mislim da pored svih nesreca koje mogu da ti se dese jos postoje i ludaci koji mogu namerno da ti cine zlo na takav nacin.

Sigurno postoji neko objasnjenje, mozda ih je privukla neke hemikalija koju koristi bilo da je sminka, parfem , lak za kosu, krema, neki sastojak, ili nesto na odeci, ili mozda je jela nesto i druzala u ruci. Prvo pokusas da nadjes neko racionalno objasnjenje. Kao sto na primer ako se umazes necim slatkim ili ako jedes nesto slatko u prirodi, med, cokoladu, bilo sta, napasce te ose.
Ne mozete da preskocite sva racionalna objasnjenja i da ih ne uzmete u obzir i da odmah idete u neke paranormalne teorije, magiju itd. Secam se negde u osnovnoj skoli u prirodi, imala sam dugu plavu kosu i iz nekih razloga samo su mene napadale one bzzzzz bube, i zapetljavale su mi se u kosu, i nikog drugog iz nekih razloga. Samo ne znam kako se zovu, zaboravila sam.Jedino sto znam je da sam bila tu sa nekoliiko drugarica i drugova i svi su imali crnu ili tamno smedju kosu, jedino sam ja bila plava. Tako da smo dosli do nekog objasnjenja da moja plava kosa ima neke veze s tim. Postoji mnogo toga u prirodi sto ne znamo, zivotinje i ptice privlace neki mirisi, enzimi, hormoni, hemikalije, neki sastojci hrane, cak i boje, cak i mnoge stvari za koje ne znamo da postoje.
Najbolje bi bilo da pre nego sto krenes u sumnju da je crna magija u pitanju, ispitas odnosno ispitate dobro sta je to privuklo vrane da se ne bi desilo drugi put:)
 
Ja nisam verovala u magiju i nisam sigurna da sada verujem...Ali kako ne mogu da nadjem logicno objasnjenje za neke stavari koje su mi se izdesavale i kako sam bila okruzena ljudima koji o tome stalno pricaju i posecuju razne "vracare" vise ne znam sta da
mislim...:dontunderstand:
Jednom davno sticajem okolnosti neka zena mi je gledala u karte i rekla kako sam pod dejstvom crne magije...To je bilo na pocetku srednje skole ,kad o fakultetu jos uvek nisam ni razmisljala.Ta zena mi je rekla kako ce mi fakultet ici otezano zbog magije.Vec godinama sam pri kraju fakulteta i nikako da ga zavrsim,uvek kad odlucim da se posveti tome izdesavaju mi se najneverovatnije stvari koje me izbace iz koloseka..
Neko ce verovatno reci kako trazim krivce za svoje neuspehe...Mozda je i u pravu...
Pre dve nedelje mi se raspao brak bukvalno preko noci,tako da ne nalazim logicno objasnjenje ni za to...Nije bilo svadje,prevare,nerazumevanja...Samo se desilo!!!!!?????

Postavi natalnu kartu ili ispisi podatke, ovo je astrologija, pa ako se vidi razlog u karti ce se videti:)
 
Evo trazila sam nesto o vranama, i koliko sam shvatila one su jako inteligentne i mogu da razlikuju jednu osobu od druge. Tako da ako jedna osoba npr tvoja drugarica uradi nesto sto vrane shvataju kao pretnju: npr vreme je kad legu jaja ili imaju mlade i ako se neko priblizi gnezdu previse, one imaju instinkt da zele da zastite svoje mladunce naravno, jedino sto ne umeju da naravno razlikuju pravog predatora od nekog nevinog prolaznikak koji se slucajno priblizio gnezdu previse, i ne znajuci da je gnezdo tu.
Npr. tvoja drugarica je sela na neki zidic ispod nekog drveta gde je vranino gnezdo. Vrana ju je zapamtila, pisem hipoteticki, jer su inteligentne zapamte osobu bukvalno, onda komuniciraju medjusobno, regrutovala je druge vrane, napravila vojsku i napala tvoju drugaricu. Ovo se desava prirodno, mozda zbog necega sto je tvoja drugarica uradila pre neki dan ili pre nekoliko sati ali nije svesna toga. Jedino sto meni pada napamet je da je ugrozila gnezdo ili prosla blizu njega.
Sad ovo sto sam procitala o vranama i koliko su inteligentne, pazite se. Ako vas napadne jedna i uspete da je oterate, moguce je da ce se ubrzo pojaviti njih mnogo vise i napasti vas, tako da ne dirajte vrane;)
I vrane cesto napadaju ljude, tako da nije neka neobicna pojava, i jako cesto se desi da napadnu u grupi samo jednu osobu iz mnostva ljudi, sad objasnjenje za to nisam nasla ali trazite po internetu i naci cete svasta.Koliko sam shvatila ovakvi incidenti su cesti.
 
Poslednja izmena:
Evo trazila sam nesto o vranama, i koliko sam shvatila one su jako inteligentne i mogu da razlikuju jednu osobu od druge. Tako da ako jedna osoba npr tvoja drugarica uradi nesto sto vrane shvataju kao pretnju: npr vreme je kad legu jaja ili imaju mlade i ako se neko priblizi gnezdu previse, one imaju instinkt da zele da zastite svoje mladunce naravno, jedino sto ne umeju da naravno razlikuju pravog predatora od nekog nevinog prolaznikak koji se slucajno priblizio gnezdu previse, i ne znajuci da je gnezdo tu.
Npr. tvoja drugarica je sela na neki zidic ispod nekog drveta gde je vranino gnezdo. Vrana ju je zapamtila, pisem hipoteticki, jer su inteligentne zapamte osobu bukvalno, onda komuniciraju medjusobno, regrutovala je druge vrane, napravila vojsku i napala tvoju drugaricu. Ovo se desava prirodno, mozda zbog necega sto je tvoja drugarica uradila pre neki dan ili pre nekoliko sati ali nije svesna toga. Jedino sto meni pada napamet je da je ugrozila gnezdo ili prosla blizu njega.
Sad ovo sto sam procitala o vranama i koliko su inteligentne, pazite se. Ako vas napadne jedna i uspete da je oterate, moguce je da ce se ubrzo pojaviti njih mnogo vise i napasti vas, tako da ne dirajte vrane;)
I vrane cesto napadaju ljude, tako da nije neka neobicna pojava, i jako cesto se desi da napadnu u grupi samo jednu osobu iz mnostva ljudi, sad objasnjenje za to nisam nasla ali trazite po internetu i naci cete svasta.Koliko sam shvatila ovakvi incidenti su cesti.

ok, hvala astro_pile sto si se potrudila da nadjes nesto o ovome :)
znala sam ja da su vrane inteligentne ptice, ali da su bas toliki osvetoljubivi kreteni, to nisam :D ;)
pozz
@emily2
postavila bih njenu kartu ali nemam njene podatke. pitacu je da li zeli da joj malo virnete u natal, pa ako hoce rado cu postaviti kartu.
u svakom slucaju hvala
pozz
 
mislim da necu pokusati tako nesto....nebi bas da rizikujem samo da bi mozda videla nekog svog buduceg :)
uplasi me sad sa ovim...pala u nesvest
a jesi li ti probala?

za konac i prsten znam samo foru da se spusti u casu sa malo vode pa koliko puta prsten udari i staklo sa toliko godina ces se udati....ili ako kruzi van case prsten imaces valjda musko dete a ako ide napred nazad zensko dete....i tako sve dok ne stane...npr ako ide u krug pa pravo pa opet u krug pa stane pa opet u krug to znaci da ces imati 4 dece i da ce biti musko,zensko,musko,musko i tako sve dok se u potpunosti ne zaustavi :)

p.s. za udaju nije nikako hteo ni da makne prsten dok je drugima lomio case hehe ostacu usedelica :(


Znam i ja za ovo sa prstenom,ostaje mi da cekam da vidim hoce li biti tacno,a inace poznajem nekoliko osoba kojima je ispalo tacno,tako da devojke koje ste nedaute probajte!
 
šta da ti kažem - na zapisu im je pisalo da svi redom boluju od kičme i raznih bolesti. Velikom brzinom im je kičma počela da se krivi. Malo je falilo da završe u kolicima... Lekari nisu mogli da veruju. Ljudi su celoga života bili savršeno zdravi. Neverovatno je da za 2 godine svih četvero operišu kičmu i da svi imaju šipku u leđima. Uzgred, nemaju genetsko nasleđe - niko od njih.

Meni je pisalo nešto u smislu - da venem kao biljka, da se vrtim u krug, ceo svet obišao i leka ne našao... To mi se sve i dešavalo - bio sam jako mršav skoro ceo život. Mislio sam uvek da mi je to normalna težina. Kad sam bacio ta sranja iz kuće, (nažalost tek prošle godine sam ih našao), dobio sam nakon par meseci čak 15 kila, ali stvarno. Nisam mogao da verujem. Takođe lutam već 10 godina, da nađem sebi leka - psihijatri, psiholozi, homeopatija, akupresura, joga, razne medicinske ustanove i naravno dotične osobe koje se bave skidanjem. Jedino kod njih sam osetio poboljšanje i to dosta, dok sa lekarima ništa... Te famozne 1998 godine, život mi se preokrenuo za 360 stepeni, kad sam bio u onom manastiru. Otac iz manastira mi je rekao da mi lekari ne mogu pomoci nikako, jer u pitanju je velika magija.Rekao je bice sve u redu, samo pij tu vodu iz manastira i ja cu se moliti za tebe. Nakon 4-5 dana, život mi se okrenuo nabolje - nema više strahova, mucanja, fizičkih bolova, etc... Kao da je sva negativna energija ili kako vec hoćete da je nazovete - izašla iz mene. Ne mogu da opišem taj osecaj - psihički i fizički sam bio preporođen. Ja, koji sam čitav život bio u kući, slabo se družio, imao strahove, odjednom sve krenulo na bolje - prestalo mucanje, svaki dan sam izlazio, drugari su me obožavali - ma skroz druga ličnost. Zaista, božanski osećaj. Fenomenalno sam se osećao u naredna 4 meseca, ali se to kasnije opet vratilo jačim intenzitetom - verovatno zbog zapisa koji je bio u kući, stalno delovao i bio jači od svega. Mada, neki su mi rekli da mi je pravljeno kasnije opet nešto. Čim neko viidi ili čuje da mi je dobro (komšije, rodbina), odmah krene sa novim sranjima da mi pravi..

Ako hoćeš, poseti ovaj sajt - www.astromag.biz

ideš gore na "magija" pa zatim "simptomi".

Ja samo pričam moja iskustva... Inače, sada mi je dosta bolje nego pre, od kada sam prošle godine bacio ona sranja iz kuće i išao na dodatna "skidanja", da se skroz sve očisti iz mene. Cela porodica je godinama bila u haosu, ali sada je božanski mir u kući, za razliku od nekada.

Postovani, obracam se za pomoc i savet, jer mi se zivot raspada...brak, bolest, nervoza. I tako 10 godina. Prepoznala sam se medju mnogim simptomima crne magije. Ali, ja verujem u Boga, te mi treba savet kom svesteniku, u koji manastir ili crkvu otici. Kako se moliti? Kazu da nem svima Bog daje energiju po rodjenju, ali nam je neko uzima. Imam osecaj da sve sto mi se desava ima veze sa tim.
S verom u Boga, i nadom u bolje sutra, hvala unapred svima sa slicnim iskustvima, a voljnim da pomognu
 
Postoje ljudi koji se bave takvim okultnim stvarima i vjerujte da nije slucajno da u svome dvoristu nađete krv na mestu kuda trebate proci autom, obesenu torbu crne boje na vratima i itd. kada sam to pričala sa jednom ženom koja je u crkvenom odboru ona me je uputila svešteniku da mi očita molitvu i da zapalim veliku sveću namenjenu na svoje zdravlje. Tako da znam da se te stvari bezveze nisu našle tu ako nemaju neko znacenje. Pa nece niko bezveze raditi te stvari. A čitala sam da ako želiš da se zaštitiš od toga na par dana kada u jednom mesecu dolazi tvoj datum rođenja zapališ sveće u crkvi redosledom za neprijatelje itd. samo sam zaboravila sta se izgovara i kojim redosledom ide to. Posao me nece nikako, nemam srece ili je nesto drugo u pitanju????
Pogledajte kartu pa pomozite.
 

Prilozi

  • Doc1.doc
    36 KB · Pregleda: 40
Poslednja izmena:
Zdravo svima!

Nova sam na ovom forumu, a moram priznati da sam se uparvo zbog ove teme i registrovala. Kao klinka sam sa drugaricama "gatala " sa prstenom u casi sa koliko godina cu se udati. Tada je ispalo da ce to biti sa moje 22 godine. Toga sam se setila pre nekoliko dana i resila da probam ponovo. Kada sam prvi put izbrojala, bilo je 22. Probala sam jos nekoliko puta i opet je ispalo 22. Iz zezanja sam pokusala da izbrojim za nekoga ko je vec udat/ozenjen i ispao je onaj broj godina u kojim su se te osobe zaista i udale/ozenile. Ja trenutno imam 22 godine i nemam decka, ali je ovo pocelo strasno da me opterecuje. Nije moguce da je slucajnost. Sta vi mislite?

p.s. Bilo bi mi drago da se diskusija na ovu temu ponovo pokrene! :D
 
Pa, javi se, ja sam neozenjen....salim se...verujem u ove stvari i jako su me intrigirale jos od detinjstva. I treba pokrenuti stvari...mislim, citao sam nesto o tome, i da ima puuuuuuno razlicitih magija, ne samo ociglednih, ...kao neko nesto stavi ispred vrata ili u dvoriste...i sigurno da verujem i u belu magiju, jer ne postoji, t.j. ne verujem da postoji crna a ne i bela...sve sto se radi u vezi sa bozanstvima, a nesto i treba da se radi, ne samo da se ceka...moze i obilazak hramova, pijenje svete vode, molitve, pa i razne vrste meditacije..pozitivno razmislanje...meni jako pozitivno deluju neke meditacije...muzika za opustanje, pevanje, igranje...citanje nekih knjiga...
 
Pa, javi se, ja sam neozenjen....salim se...verujem u ove stvari i jako su me intrigirale jos od detinjstva. I treba pokrenuti stvari...mislim, citao sam nesto o tome, i da ima puuuuuuno razlicitih magija, ne samo ociglednih, ...kao neko nesto stavi ispred vrata ili u dvoriste...i sigurno da verujem i u belu magiju, jer ne postoji, t.j. ne verujem da postoji crna a ne i bela...sve sto se radi u vezi sa bozanstvima, a nesto i treba da se radi, ne samo da se ceka...moze i obilazak hramova, pijenje svete vode, molitve, pa i razne vrste meditacije..pozitivno razmislanje...meni jako pozitivno deluju neke meditacije...muzika za opustanje, pevanje, igranje...citanje nekih knjiga...

Vidi, vidi-konacno neko nesto da napise! :D

Iskrena da budem, ja u magiju pokusavam da ne verujem! A ovo me samo nervira i nikako da izbacim iz glave.... Kako je moguce da mnooogo puta ispadne isti broj? To mi nije jasno !!!!!!!! Ako neko ima neki link o ovome, neka postuje na temu-bila bih mu/joj vrlo zahvalna!
 
:)
..Sve oko nas je magija... magija stvaranja novog života, magija olistavanja stabala u proleće ...
Pa i magija kojom se menjaju svojom voljom određeni tokovi je isto tako "prirodna" i logična. Nema tu neke misfitikacije! A da li će biti "dobra" ili "loša", zavisi od njene -primene.
 
Vidim da se ovde magija uglavnom analizira kao religija, astrologija, vudu,prizivanje duhova.... ali da li ste pomislili da pojtoji nesto vise nepoznato ljudima. Jasno je da postoji i dobra i losa magija ali mi znamo i poznajemo samo deo magije koja mislim da je svuda,dobro prikrivena.
 
:)
..Sve oko nas je magija... magija stvaranja novog života, magija olistavanja stabala u proleće ...
Pa i magija kojom se menjaju svojom voljom određeni tokovi je isto tako "prirodna" i logična. Nema tu neke misfitikacije! A da li će biti "dobra" ili "loša", zavisi od njene -primene.

Mislim da je i stvaranje i olistavanje apsolutno pojava sa naucnim objasnjenjem. Naravno gledano romanticarski to jeste magicno. :ok:
Opet mislim da magija postoji u materijalnijem obliku koji mi ne poznajemo. Neki ljudi imaju darove, koje eto ne mogu da vrate, nekima su veliki teret, ali cinjenica je da postoje.

Super tema!:super:
 
Mislim da je i stvaranje i olistavanje apsolutno pojava sa naucnim objasnjenjem. Naravno gledano romanticarski to jeste magicno. :ok:
Opet mislim da magija postoji u materijalnijem obliku koji mi ne poznajemo. Neki ljudi imaju darove, koje eto ne mogu da vrate, nekima su veliki teret, ali cinjenica je da postoje.

Hm...aj vi meni lepo objasnite...Meni je momak u najvecoj ljubavi rekao"da sam mu nesto uvracala"(jer je navodno lud zbog mene)...
mislim stvarno nemam komentara..
Razisli smo se...
kako ja sada da vratim njega sebi(jer ja izgleda da sam sada luda za njim):dontunderstand:
 
Mislim da je i stvaranje i olistavanje apsolutno pojava sa naucnim objasnjenjem. Naravno gledano romanticarski to jeste magicno. :ok:
Opet mislim da magija postoji u materijalnijem obliku koji mi ne poznajemo. Neki ljudi imaju darove, koje eto ne mogu da vrate, nekima su veliki teret, ali cinjenica je da postoje.

Hm...aj vi meni lepo objasnite...Meni je momak u najvecoj ljubavi rekao"da sam mu nesto uvracala"(jer je navodno lud zbog mene)...
mislim stvarno nemam komentara..
Razisli smo se...
kako ja sada da vratim njega sebi(jer ja izgleda da sam sada luda za njim):dontunderstand:

Nije on izgubljeni novčanik, pa da ga vraćaš sebi..on je osoba koja ima pravo na svoje mišljenje, stavove i emocije ;).
 
Mislim da je i stvaranje i olistavanje apsolutno pojava sa naucnim objasnjenjem. Naravno gledano romanticarski to jeste magicno. :ok:
Opet mislim da magija postoji u materijalnijem obliku koji mi ne poznajemo. Neki ljudi imaju darove, koje eto ne mogu da vrate, nekima su veliki teret, ali cinjenica je da postoje.

Hm...aj vi meni lepo objasnite...Meni je momak u najvecoj ljubavi rekao"da sam mu nesto uvracala"(jer je navodno lud zbog mene)...
mislim stvarno nemam komentara..
Razisli smo se...
kako ja sada da vratim njega sebi(jer ja izgleda da sam sada luda za njim):dontunderstand:

razisli ste se zbog vracanja?
ako se volite spojicete se. ne trazi pomoc u magiji vec u srcu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top