MAFIA !!!

Winter mod za mafiju je extra,ima ga po torrent sajtovima.
Ako ga ne nadjete,videcu ovih dana da vam bacim link.

A koliko je losa igrica moze se zakljuciti po tome sto je tema o njoj ziva i dan danji...
Poredjenje sa kojekakvim Godfatherima i GTAOE-ima je u najmanju ruku besmisleno. :)
Prema tome-dabome.

...dete...duplu kleku...
 
Evo sta sam pronasao na googlu. :shock: Mozda ima nade za Mafiju 2.
 

Prilozi

  • mafia-22.jpg
    mafia-22.jpg
    36,9 KB · Pregleda: 6
  • mafia-2.jpg
    mafia-2.jpg
    20,1 KB · Pregleda: 9
to ti je Mafia 1...kolko ja znam. Ova prva slika mi lici na poslednju misiju. Mafiju 2 najavljivali su za proslu godinu, pa za ovu, sada cujem "kao" za prolece 2008. Bice nekad :) Samo ne znam da li je bolje da bude manje zahtevna i na istom engineu pravljena kao prvi deo, ili da naprave nesto bolje sa realnijom grafikom, a da je recimo za vistu, i dosta zahtevnija..
 
Jedno znamo da pricu ne mogu da nastave jer su glavnog lika ubili u prvom delu. A opet mozda u drugom delu igras kao Tomijev sin, ko zna da li je ostala trudna ona sto si je pratio kuci. :D :D
 
Akimoto:
Winter mod za mafiju je extra,ima ga po torrent sajtovima.
Ako ga ne nadjete,videcu ovih dana da vam bacim link.

A koliko je losa igrica moze se zakljuciti po tome sto je tema o njoj ziva i dan danji...
Poredjenje sa kojekakvim Godfatherima i GTAOE-ima je u najmanju ruku besmisleno. :)
Prema tome-dabome.

...dete...duplu kleku...
kakav je taj winter mod ...sta donosi ?
 
@BigMazi - Postoji milione. Imas i trainere.

@Markocin_CALE -

1. Postoji milion modova. (www.mafiascene.com). Postoji modernmod koji te vraca u sadasnjost, mod u kojem se menjaju dan i noc, mod koji ubacuje prave automobile iz tridesetih, mod koji daje nove skinove liku, mod koji u igru dodaje avion (mozes da letis kao u GTA), mod koji dodaje mnoge misije i jos mnogo toga (pa pogledajte mafia scene)

2. One slike su iz Mafia: The City Of Lost Heaven (ili ti Mafia 1)

Prva je iz poslednje misije (ili ti T"he Death of Art"), a i druga je iz neke od misija (nemogu da se setim iz koje, ali sam siguran da jeste). Mozda vas zbunjuje malo grafika, ali postoji official patch koji ispravlja bugove i igra malo drugacije izgleda.

A to za Mafiu 2 - mislim da nikada nece ni izaci (Pa sto bi izlazila kada se prica zavrsila, tomija su ubili i sta sad, da nece mozda njegov sin da se bori da osveti smrt cala i ubije salijerija. Bolje da naprave neku drugu igricu (isto na foru GTA i Mafije), ali da ima drugaciju pricu (i da isto bude realna i dobro odradjena kao mafije))

Pis mafiaholichari...
 
Alexxxa2, oni koji vole mafiju, verujem da zele nastavak igre, ali bas takve kakva je...ne sa nekim prese****njem u sadasnje vreme..onda to ne bi bila mafija. Ja mislim da su simbol mafije te godine u kojima se prica odvija. Mada, nasa misljenja nece da uticu dal ce, i ako ce, kada da izadje mafija, a i sa kakvom pricom. Mozemo samo da balavimo i sanjamo za sada :(
 
ma nju najavljuju vec2-3 godine koliko vec i cim pomenu svi se ovde uspale i na kraju ga poduvamo jer nema nista.....i ako izadje verovatno ce zahevati mahinu koja jede zivu decu za uzinu :D
@cale(ne markocin nego jedan i jednini :D ) u pravu si u vezi sa poredjenjima sa GTA(ipak je to serijal za sebe)....jedino ako i mafia 2 ne zaseru pa je ture u 60-70-te godine pa ce onda vise podsecati na GTA...
a da i naravno....
perkovic_hrv.izu.%20getaldic.jpg
 
Aj mi pomozite da ne otvaram temu, samo ukratko ko zna. Kako se zove onaj program pomocu koga mozes da snimas sta igras ? kao npr sto ima na youtube video fajlovi u kojima su snimani kratki walkhtroughs-ovi :) tnx
 

Back
Top