MAFIA !!!

Inache, u igri GodFather ce se naci mnogi likovi kao u filmu. Medju najpoznatijima je Robert Duvall koji je u filmu glumio Toma, a u igri mu je dao glas. Na zalost, Al Pacino ne momentalno odbio da uchestvuje u kreiranju igre, pa cete se tako necete naci u ulozi Mike-a kao Al Pacina, vec Santino 'Sonny' Corleone kome je glas dao Dzejms Kan .

P.S. koliko josh do izlaska ?
 
/I/I@Ī@:
imam problem sa igrom.
u misiji ordinary routines (valjda se tako zove ),kada od ralphia trazis kola i on ti da ,ti izadjes iz dvorista i tamo negde kod stepensita za vincenca ,igra se snimi.
kada se igra snimila posle toga nema vise zgrada ,nego umesto njih rupe, a na nekim mostovima
negde na sredini se opet nalaze rupe u koje kad pokusas da prodjes padas ,pa je onda oko tebe
nebo i samo se vrtis , posle nekog vremena samo stane.

sta da radim i kako da iskljucim ovo ili da popravim???!!!???

e konacno sam resio ovo :D :D :D
posle godinu i nesto dana ... evo sad sam presao tutorijal i mogu konacno da predjem igru ....
 
zato sto nije GTA pretpostavljam... nema kidanje glava, skakanje preko mostova, vozenje kola preko vode i ostala njesra :) Ili zato sto je teska ? Mozda zato sto ima realniju grafiku nego gta ? Ima pricu koja moze da preklopi "prichu" iz gta ? Pf,pf i pf ! :)
 
Ne volim ni GTA ni MAFIU ni nista od tih gluposti...GTA je za izivljavanje(kao POSTAL) a Mafia-radnja se odvija u dobu koje ja bas ne gotivim...
Mene samo zanjimaju igrice poput PES, FM , NFS a moze i CS...

Zadovoljni odgovorom na pitanje zasto je Mafia glupa???
 
"...na pitanju zasto je Mafia glupa???" dodaj "za mene". I ako vec ne gotivis igru, ne upotrebljavaj "njesra" i tako to, posto vidis da je tema otvorena i ucestvuju oni kojima se svidja igra. Tebe zanimaju SAMO te igrice, onda tvoj izbor, zasto si uopste dao takav komentar, vise dodje "vulgaran" nego sto daje povod za raspravu. Btw, bilo proslo ;)
 
Kao sto sam reko ne obracajte paznju na njega. Igrao je i Mafiju i GTA, I obe su mu se svidjale. Nego se sad u poslednje vrame pravi pametan, znas kao on je faca igra samo menadzera i tako to, u stvari je obicna jajara koja nema pojma sta je dobra igra.

I kod mene je bilo problema da predjem trku. Inace najbolja misija mi je bila u luku, ne ona kad krades dijamante vec kad treba da ubijes onog covu.
 
jbg deshava se. Problem su vam formule ? :| Meni je to bilo najzabavnije, 2,3 puta u pocetku sam gubio dok sam se navikao na komande i napamet naucio stazu, posle lagano :) Najbolje uzmes Life For Speed, uvezbas malo posto su skretanja dosta osetljiva, i onda se vratis na Mafiu da odradish tu misiju hehe ;)
 

Back
Top