Mafia 2 Empire City

Ja evo da kazem utiske. Nije ono sto sam ocekivao u nekim segmentima, ali je igra zaista super. Grafika je vise nego solidna, cak vuce na odlicno. Prica je super(za sada dokle sam stigao), atmosfera idilicna za 50-e godine proslog veka, ali ipak nije kao GTA 4 gde zaista mozete da se izivljavate do mile volje. Ovde je dosta realnije odradjena policija, pa ce vas sada goniti i kada prekoracite brzinu ili vozite suprotnom trakom itd...

Sta ja znam... Igra mi je za sada super, mada nisam presao puno, samo naceo.
 
Presao, poceo oko 15h...10 sati igranja.

Gameplay 10/10
Prica 10/10
Optimizacija 10/10
Grafika 10/10

Opsti utisak..odlicna igra, najjaci utisak mi je bio u 14 chapteru
kada se desava kraj iz prvog dela.
Sve pohvale, i konacno sam upotrebio komp zbog cega sam ga i kupio pre 3 god :) Idemo na hard ovih dana.

@Weljko94 - degenu nauci da komuniciras i lepo napomenes ako si uocio gresku.
 
Poslednja izmena:
Presao, poceo oko 15h...10 sati igranja.

Gameplay 10/10
Prica 10/10
Optimizacija 10/10
Grafika 10/10

Opsti utisak..odlicna igra, najjaci utisak mi je bio u 14 chapteru kada se desava kraj iz prvog dela. Sve pohvale, i konacno sam upotrebio komp zbog cega sam ga i kupio pre 3 god :) Idemo na hard ovih dana.


ma jel Joe barbaro poginuo, kada su ga ovi odvukli???
 
Poslednja izmena od moderatora:
Uh.. Zavrsio sam igru najzad. Nadao sam se da cu naci vise onih Playboy magazina, ali nasao sam svega 15. Sada igram opet na najvecoj tezini. Sve u svemu igra nije losa, ali je poprilicno kratka i ne pruza neke opcije van misija. Mada je zanimljivo pljackanje radnji, ali sve u svemu grad je previse mali.
 
Ocekujem nastavak, jer ce ga sigurno biti...

Posle svega onoga, Vito sigurno nece ostaviti Joe-a na cedilu. Bar se nadam.

Ja sam procitao da ce mozda izaci Joe's Adventures DLC.

"It is suspected that his fate may be revealed in a future DLC, as evidence of content called "Joe's Adventures" was found in the text files of the game and on Steam when you are checking what DLC's are."

http://mafiagame.wikia.com/wiki/Joe_Barbaro
 
Baš crno belo bude ili se javi kao da je malo pojačan brightness ali se ipak vide boje?
Pošto se meni nešto slično dogodilo ali se kasnije vratilo u normalu tokom igre (vrlo brzo).
Elem, prešao igru jako brzo. Super je, odlična priča, dinamična, jedino mi je žao što je tako kratka. Sećam se kad sam keca prelazio, trebalo mi je mnogo više vremena.
A kraj je takav da jednostavno mora biti nastavka :super:
 

Back
Top