Lupanje (radikalsko) u poslaničke klupe

ajde da ne zaprdujemo

slagao si za kradju, ok. tvoj stil tvoj post. meni dosta, i previse, jos jedan put da zaobilazite istinu i malo je prepravljate. pa sta. navikli smo i drugo i ne ocekujemo od rezimskih teletabisa. ovo je zbog efekta, da malo pojaca, pa da izazove dalju lavinu tzv `istina`
 
ajde da ne zaprdujemo

slagao si za kradju, ok. tvoj stil tvoj post. meni dosta, i previse, jos jedan put da zaobilazite istinu i malo je prepravljate. pa sta. navikli smo i drugo i ne ocekujemo od rezimskih teletabisa. ovo je zbog efekta, da malo pojaca, pa da izazove dalju lavinu tzv `istina`

Vozilo Parking servisa, nakon duzeg psiho fizickog natezanja, oko 18 casova je odnelo dzip Srpske radikalne stranke sa parkinga kod Predsednistva i Skupstine Srbije. Tome je prethodilo gotovo dvocasovno protivljenje lidera radikala Vojislava Seselja, poslanika i simpatizera te partije, koji su se okupili oko dzipa za koji je MUP Srbije doneo pismeno ponistenje registracije i usmeno obavestenje da dzip mora biti privremeno oduzet da bi se izvrsila provera vlasnistva, javlja Radio B92. Kad su saznali da je policija dosla da odveze vozilo, poslanici radikala su izasli iz Skupstine i, na celu sa Seseljem, telima poceli da stite blindirani dzip, koji je poslednjih dana postao predmet brojnih prica jer je na pocetku bombardovanja oduzet od verifikacione misije

z:plez:
 
i dalje teras po svome. ocekivano. ali ne menja cinjenicu da `zaobilazis` isrinu u sirokom luku.
zbunjujes mlade, to vam je jedini nacin da nesto usicarite.

cisto zabave radi, kome je od bivsih potpredsednika vlade ikada odnesen dzip i to parkin servis, koji je u rukama onog zvezdinog huligana. mislim posle tog dogadjaja.
 
i dalje teras po svome. ocekivano. ali ne menja cinjenicu da `zaobilazis` isrinu u sirokom luku.
zbunjujes mlade, to vam je jedini nacin da nesto usicarite.

cisto zabave radi, kome je od bivsih potpredsednika vlade ikada odnesen dzip i to parkin servis, koji je u rukama onog zvezdinog huligana. mislim posle tog dogadjaja.

Koliko ti imaš godina nesrećo?
To je bilo na svim televizijama, šešelj se valja ko krme, brani svoj džip.
Duže su "branili" džip nego knin.
Naravno, nisu odbranili ni jedno ni drugo.
 
ista meta isto odstojanje.

ne znas.

znaci dzaba trosimo ovde vreme i prostor. pa ja inace se trudim da ne komuniciram za rezimskim aktivistima, udarila im vlast u glavu,
iako komentarisem, pa zato je forum moze svako normalan da se obrati, i ostali to vidimo

"Posto nije islo milom, policija je upotrebila nenasilne metode prisile. Prvo je sklonila sve simpatizere, novinare i posmatrace, ostavljajuci oko dzipa samo poslanike koji su visoko uzdizali svoje legitimacije. Potom su nenasilno, slicno scenama koje su do sada na ovom podneblju mogle da se vide samo u filmovima, poslanike radikala i samog Seselja jednog po jednog odneli od vozila. Nakon sprecavanja da se radikali, kako su pretili, bace pred tockove pauka, dzip je odvezen"

Ko je ukr'o džip?z:poz:
 
A Radetu bi pogledala da si muško? :eek::eek::eek:
Ja kapiram da je neko malo popunjen kao npr. gospođa predsednik skupštine ali Radeta je kao morž z:)

Pa Radeta je vrlo pristojno obucena i nasminkana zena, bitno je biti uredan, a ne terati modu po skupstini kao ona plava "sefica" iz DS, i jos po neke.


tebi se svidja i kostunica
(dr vojislav)

Daaaa...!:kafa:

lazes, lazesz:plez: i otkrivas da si gradjena kao Radeta, nego bedak sto muskarci ne razmisljaju kao sto bi ti, da si na njihovom mestu.

Lazem, lazem, gradjena sam kao Vjerica, nego skrivam...z:plez:

:eek: Auu!!


Mada, ima konkurenciju, mislim da obe zaslužuju da budu pomenute.

tmb_989c6b3381a894f5b3c680c0f3239651.jpg

A, da, podseti me na Natasu. Ona je jos lepsa od Radete, jer je mladja. Otprilike, mesavina njih dve meni bi bila uzor u ponasanju, oblacenju, ophodjenju i sl.z:hi:
 
  • Podržavam
Reactions: 27E

Back
Top