love problems

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
MAJA 93:
Pomozite mi molim vas!
Zaljubila sam se u svog najboljeg druga a i on u mene .
Govorio je i mojim drugricama kako mu se svidjam i kako bi hteo da se smuvamo.
Jedino sto nesme to da mi kaze u lice.
Cesto me pravi ljubomornom tako sto flertuje sa mojim drugaricam i sl.
Sta da radim i kako da se ponasam? :confused:

On tebe pravi ljubomornom? :?:
Pa ko je tu zensko?! :lol: :lol: :lol:
Ma salim se... ;-)
 
Cyber_Barbie:
@Dana
Oni su 93 godishte!!!
Imash 17godishnjake koji josh uvek ne znaju shta je ginekolog(shto je zalosno,ali istinito)
Ti ni ne znas koliko smo mi '93 obrazovani i normalni,u odnosu na nase vrsnjake u Americi.I pismeniji!!!!!
U stvari,mi smo nesto izmedju 15 i 16 godina u glavi,jedino smo fizicki mali.
 
Joj imao sam hiljadu takvih slucajeva (licno iskustvo)... Nikada veza nije uspela kao sto sam mislio da hoce, a uvek sam bio u bedaku... Najveci problem je sto ja tesko predjem preko necega - dugo osecam "jos nesto" prema toj osobi...

Ali to je jace od tebe cesto i necu da ti kazem ni jedno ni drugo, sama razmisli... Ja sam tako upropastio dosta stvari i ovog meseca mi je malo falilo da ponovim gresku (istu devojku sam dan kasnije video sa deckom koji je stariji od mene...)...
 
Cccccccc........lele ode ovaj topic sa Majinog problema na to kako su zene komplikovane!De ode ovaj svet? :?: Mi ne shvatamo vas vi ne shvatate nas!Suprotnosti se privlace!

A sto se tice Majinog slucaja ja sam neutralna :| ,radi sta mislis da je bolje!A i bolje da ti ne dajem ljubavne savete,posto moja okolina kaze da sam ja jako cudna po tom pitanju!Niko zivi mene ne razume! :razz:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top