Loto ili Bingo

Loto sam uplatila ponekad, a Bingo ne.
Kad god uplatim Loto, maštam šta ću sa sedmicom kao da sam je već dobila.
Čak i kad ne uplatim, a vidim koliko iznosi sedmica... maštam šta bih sa tim novcem.
Isto mi je, dakle, uplatila ili ne. :zcepanje:
Slušam ovih dana kako je prof. Velimir Abramović pogodio čak 5 ili 6 brojeva, nisam sigurna, ali nije igrao. Onako, samo iz dokolice, za sebe i svoj groš, a nasmejan i miran i dalje živi.
 
Da li igrate Loto ili Bingo(Državna Lutrija Srbije),da li ste ikada išta dobili?
Dal ima nekih matematičara da nam pojasne kolike su śanse da me pojede ajkula a kolike da dobijem Loto?
Ponekad odigram loto, a bingo nikad u životu nisam igrao. Na lotou sam dva puta pogodio peticu, zadnji put u Oktobru prošle godine.

IMG_20231021_221053.jpg
 
Nadao sam se da će se javiti neki vrsni matematičar da nam to malo pojasni,al ovdje su izgleda većinom seksolozi.
Prvi put kad sam pogodio peticu sanjao sam brojeve. Nažalost zapamtio sam samo 5 brojeva i svih 5 je izvučeno, a 2 sam nasumice stavio i nisu izvučeni. Drugi put sam čuo brojeve od Velje Abramovića. Mimo toga kad god sam igrao onako iz glave šta mi padne na pamet nikad nisam pogodio više od 3 broja.
 
Ja na loto ovako gledam. možda je to ružno, ali pomislim da li Bog želi da me nagradi većom količinom novca koji nisam zaradila. i onda kupim tiket i uplatim. Uverim se uvek da On to ne želi i idem mirno dalje. Čisto da proverim 😁. Onda pomislim, što bi baš ja dobila, ima veće sirotinje od mene.
Ako si predodređena uplatićeš jednu kombinaciju i dobićeš. A ako nisi možeš odigrati 1000 kombinaciju i ništa.
 
Ja na loto ovako gledam. možda je to ružno, ali pomislim da li Bog želi da me nagradi većom količinom novca koji nisam zaradila. i onda kupim tiket i uplatim. Uverim se uvek da On to ne želi i idem mirno dalje. Čisto da proverim 😁. Onda pomislim, što bi baš ja dobila, ima veće sirotinje od mene.
ČIm čujem da je neko dobio na Lotou,kažem koja sirotilja jbt 💪
 

Back
Top