Ljubavnica

Ehhh, prija njemu tvoja mladost, ljepota i naivnost... Ne sumnjam u to...
A tek mlado, jedro tijelo, cvrste sise i divljenje spram njegove muskosti, ljubavnickog umijeca, zivotnog iskustva i mudrosti... Tja...
 
On samo misli na sebe, naravno...Za njega je ona beg od dosade tekuceg zivota....Da je i malo voli (a ne sebe i svoj libido) nebi je uvukao u ovu prljavu igru...Prvo bi rascistio sa dosadasnjim zivotom i onda njoj posvetio vremena i dopustio joj da odraste...Ali, ne! To mu je rizik. Bolje da on nju scepa dok jos nije ispilela iz jajeta :D! Uzas!
 
Bila sam sa ozenjenim muskarcem godinu dana. On ima i dvoje dece. Nije imao dobar brak ni pre mene ali se nije razveo jer zivi razdvojeno od njh zbog posla u drugom gradu. Sada zeli da ostanem sa njim a da nju ostavi. Spreman je da plati bilo koju cenu da bi ostao sa mnom, ali ja nisam sigurna da sam spremna na tako nesto. Imam 18 godina i ne bih da se sada vezem za nekog za citav zivot. S druge strane volimo se i ne mozemo jedno bez drugo. Obostrano je jer mi je pokazao na mnogo nacina koliko me voli. Ja sam ga ostavila ali se mesecima mucimo a nismo zajedno. Unistavam jednu iskrenu i veliku ljubav a u ljubavi nema granica zar ne? Vredi li odreci se svega zbog ljubavi???


ma da,imas 18 godina i bas znas sta hoces od svog zivota:roll:...umesto da zivis kao normalna tinejdzerka,ti gubis mladost s nekim istrosenim tipom,strasno....i ne mozes graditi srecu na tudjoj nesreci,obice ti se o glavi jednog dana:roll:
 
@Tamigo: Što bi se osetila krivom ako se sada ne oseća... Pa valjda zna da mu razara brak svaki put kada se zvekne sa njim, a posle... pa već je razoren, zar ne?

Ima muskaraca koji oce da te nateraju da se osecas krivom a ona je mlada pa moze da se desi da se upeca na to, pa joj samo to kazem. A inace on sebi sam razara brak a ona je samo sredstvo, niko ga nije naterao. Uostalom, cim je resio da spava sa nekim sa stane predpostavljam da nesto nije bilo u redu u njegovom braku, a i ta daljina, hm, ko zna
 
@SoSa the girl :lol:
Zajbi vezivanje u tim godinama....ti nisi zaljubljena vec zaslepljena...uhvatio te iskusniji pa mislis da je to ljubav. Lepo kaze vesela, neka je ostavlja zbog sebe....a ti vidi pa se malo provedi....
 
U pravu ste svi koji kazete da se ne gradi sreca na tudjoj nesreci.
U pravu ste i sto ne verujete tom ozenjenom muskarcu. Ni ja im ne verujem:)
Ali se ne slazem sa tim da ne vredi ostaviti sve zbog ljubavi, promeniti svoj svet. U ovoj prici je jedino pogresno to sto je on ozenjeni lazov...mada to nije sitno...ali ostalo je ok, koliko to moze biti.
Ko zna kada ce opet doziveti takvu ljubav, makar bila i zaslepljenost, znate li koliko je njoj lepo sa njim? Makar samo umislila tu ljubav, ona njega voli.
Ne treba se bojati zivota, ni ljubavi, zivot je jedan, ljubav moze doci i nova...sva u svemu, nek se cuva, ali neka voli...
 
Zajbi vezivanje u tim godinama....ti nisi zaljubljena vec zaslepljena...uhvatio te iskusniji pa mislis da je to ljubav.
Pa ne mora da se vezuje.
Ali zasto svi kazete da zbog ljubavi ne treba nista zrtvovati?kao da ljubav nista ne znaci..
Je l' to zbog konkretnog slucaja, ili inace tako mislite?
I nije rekla koliko godina ima on, kakav je...
Mozda i nije matori perverznjak, vec samo nesrecnik... Nije rekla ima li on dece...
 
Ali se ne slazem sa tim da ne vredi ostaviti sve zbog ljubavi, promeniti svoj svet.

I dalje tvrdim da ne vredi. Kada menjamo svoj svet necega se odricemo da bi dobili nesto drugo. Ljubav dodje i prodje, a gde smo mi posle toga, tako promenjeni, nedovrseni, nedosanjani i sami sa sobom. Kada bi postojala garancija da ce ljubav biti vechita pa i da se menjamo za dobrobit te simbioze.
 
Pa ne mora da se vezuje.
Ali zasto svi kazete da zbog ljubavi ne treba nista zrtvovati?kao da ljubav nista ne znaci..
Je l' to zbog konkretnog slucaja, ili inace tako mislite?
I nije rekla koliko godina ima on, kakav je...
Mozda i nije matori perverznjak, vec samo nesrecnik... Nije rekla ima li on dece...



А шта уопште да жртвује? Мислим, шта би подразумевало њену жртву?
Јбт, нек буде са њим док јој прија, и то је све!
Кад одрасте, ''ћао, било нам је лепо'', и терај даље...а ако остану заједно - супер, остали су. Шта ту има да се филозофира и да се жртвује?


Да напоеменем само: чак и ако се он разведе, он се НЕ ЖРТВУЈЕ ЗБОГ ЊЕ, него ради нешто што је сам одлучио, због себе. Та прича о жртвовању ми много личи на удицу....:roll:
 
I dalje tvrdim da ne vredi. Kada menjamo svoj svet necega se odricemo da bi dobili nesto drugo. Ljubav dodje i prodje, a gde smo mi posle toga, tako promenjeni, nedovrseni, nedosanjani i sami sa sobom. Kada bi postojala garancija da ce ljubav biti vechita pa i da se menjamo za dobrobit te simbioze.

a ti bi zicer koliko vidim
i ogrebati se za snoshku nije zicer po neki put
a kamoli to shto si navela
 
Ma kakva garancija, nema je...Treba biti hrabar i rizikovati, ali u skladu sa sobom....I napraviti koju glupost ako treba (cisto da bude zanimljivije :D) ali nikako izgubiti u svemu sebe...
 
I dalje tvrdim da ne vredi. Kada menjamo svoj svet necega se odricemo da bi dobili nesto drugo. Ljubav dodje i prodje, a gde smo mi posle toga, tako promenjeni, nedovrseni, nedosanjani i sami sa sobom. Kada bi postojala garancija da ce ljubav biti vechita pa i da se menjamo za dobrobit te simbioze.
Zato sto smo nedovrseni, nedosanjani i sami sa sobom i zelimo ljubav, trazimo je, odricemo se svega...i to je najveca zabluda od svih, da nam nesto drugo(ljubav) ili neko drugi(muskarac) moze pomoci se pronadjemo u ovom ludom zivotu. Razocarenje koje nastupa nije zbog toga sto ljubav nije vredna odricanja, vec zbog toga sto ono sto trazimo moramo naci u sebi , i samo u sebi...
 

Back
Top