Ljubavni ritual

Ti mali ljubavni rituali ucvrscuju vezu i brak, jer ulivaju neki osecaj sigurnosti i stabilnosti...
Kratak poziv s posla svakog dana da mi kaze VT... ili mala porukica... zajednicka kafa... pa utanjil smo malo, pre ih je bilo vise, ali posle 9 godina ok smo... On mozda malo vise u poslednje vreme voli te stvari... da citamo zajedno... pogledamo neki film...

Meni je opet nekad potrebna i samoca...

Mera.

Preterivanje dovodi do toga da se ritual pretvori u dosadnu naviku koja me gusi i koju zelim da preskocim.
 
kambodza:
.........bogca ti pa ti znash sve shto ja volem ................... :lol: :lol: ;-) .....bice to jedna duga veza ........... :lol: :lol: ;-)
...Ti...ja....moj pas Bubi...i tvoj pas...(kako god da se zove)....Zlatna četvorka.....I živeli su srečno do kraja života....tj. dok čika-Kambi nije dobio tiganjem u glavu jer je šacovao zgodnu komšinicu....Ma prava porodična idila....
 
ludopileglodjekosku:
...Ti...ja....moj pas Bubi...i tvoj pas...(kako god da se zove)....Zlatna četvorka.....I živeli su srečno do kraja života....tj. dok čika-Kambi nije dobio tiganjem u glavu jer je šacovao zgodnu komšinicu....Ma prava porodična idila....
.......shta reci posle ovoga ................... ;-) ;-) ;-)
 

Back
Top