Ljubavni ritual

ja sam nekako to sto smo se uvek nalazili na istom mestu smatrala ritualom...uvek sam ga na istoj toj "tacki" cekala,on je uvek kasnio....:Dbez nekog specijalnog dogovora...samo vidimo se!!o drugim necu da pricam,naviru secanja:(
 
Postoje li u vasoj vezi neki momenti koje smatrate kao nesto svojstveno samo vama, nesto sto daje poseban ton vasem odnosu i vezi? Nesto sto je sastavni deo svakodnevnice i vase veze, a opet svaki put drugacije, i jedva cekate da dodje vreme kada cete uzivati sa svojom voljenom osobom u vasem ljubavnom ritualu...

Da, bilo je rituala. Recimo, brijanje ribice, koje je radio tako posveceno i pazljivo, pa fazonirao, izbrijavao .. a iza toga sam se tushirala i donosila mu kreme kojima ce da me maze po telu i uz to je redovno sledovala duga i divna masaza. Takav ritual nisam imala vishe ni sa kim, ali cu da ga nadjem, slichnog, kad tad :)
 
Neva:
Postoje li u vasoj vezi neki momenti koje smatrate kao nesto svojstveno samo vama, nesto sto daje poseban ton vasem odnosu i vezi? Nesto sto je sastavni deo svakodnevnice i vase veze, a opet svaki put drugacije, i jedva cekate da dodje vreme kada cete uzivati sa svojom voljenom osobom u vasem ljubavnom ritualu...
....Kafa koju mi je svako jutro kuvao i donosio u krevet.....(bila je užasnog ukusa ali mu to nikada nisam rekla)....
....Lizalo u obliku srca....
....Papirići sa ljubavnim porukama koje bih mu sakrila u džepove.....da ih pronađe kad ja budem daleko...
.....Gledanje horor filmova....svake subote.....
 
Jedna faza u prvoj vezi mi je bila kao ritual: Izadjem oko 19h, kupim sok i chokoladice, a i kondome ako nemamo vishe... onda odem kod njega.. gledamo TV, prichamo i pojedemo chokoladice, popijemo po chashu soka, kresnemo se... posle kresa prichamo neshto malo, upalimo TV, gledamo i opet neshto prichamo... obuchemo se, u 22:45 krenem kuci... i to je sve... iz dana u dan.... uzas... toliko me je gushilo... navika... zato se plashim tih rituala, zelim da radimo neshto neplanirano, neustaljeno, novo... da ne dosadimo jedno drugome... kao shto smo bivshi i ja dosadili jedno drugom...
 
Warden_Assasin:
Jedna faza u prvoj vezi mi je bila kao ritual: Izadjem oko 19h, kupim sok i chokoladice, a i kondome ako nemamo vishe... onda odem kod njega.. gledamo TV, prichamo i pojedemo chokoladice, popijemo po chashu soka, kresnemo se... posle kresa prichamo neshto malo, upalimo TV, gledamo i opet neshto prichamo... obuchemo se, u 22:45 krenem kuci... i to je sve... iz dana u dan.... uzas... toliko me je gushilo... navika... zato se plashim tih rituala, zelim da radimo neshto neplanirano, neustaljeno, novo... da ne dosadimo jedno drugome... kao shto smo bivshi i ja dosadili jedno drugom...
Ali to i nije neki ritual...Rituali su super,ali ne u smislu u kom ih ti spominjes...To sto si ti opisala je bilo ubijanje dosade...i cista navika...i gusilo te je bas zato sto nije bilo rituala....
 

Back
Top