Ljubav ......

:rida: jednom cu saznati zasto je to dobro..
Možda nisi trebala da odustaneš. Kako nam vreme odmiče sve nam je teže da nađemo odgovarajuću osobu, klinci to i ne treba da znaju, ali malo ko od nas koji smo promenili dosta kalendara ima hrabrosti da to prizna. Ne liči mi to tvoje na "daj šta daš", možda si pogešila.
 
Možda nisi trebala da odustaneš. Kako nam vreme odmiče sve nam je teže da nađemo odgovarajuću osobu, klinci to i ne treba da znaju, ali malo ko od nas koji smo promenili dosta kalendara ima hrabrosti da to prizna. Ne liči mi to tvoje na "daj šta daš", možda si pogešila.

prevelik ulog dacho..

nisam toliki kockar..

nekad je pametnije pustiti..
 
"Ovakvu sigurnost osetiš jednom u životu..."


reče tako nekako Clint u tom filmu "Mostovi okruga Madison"


Jeste li ikad bili u takvoj situaciji da ste jednostavno sigurni da je upravo TA osoba ona s kojom biste željeli I mogli biti do kraja života?

I jeste li sada s njom?

I da li vam se desilo da ste takvu osobu našli kad je već "bilo kasno" - kao u filmu- kad više niste mogli menjati život koji živite bez obzira što osećate "takvu sigurnost"

Upoznala sam, ali je toliko izranjavan u prošlim vezama, da ne znam da li

to može da funkcioniše, tj. da li veruje i želi. :grudvanje:
 
"Ovakvu sigurnost osetiš jednom u životu..."


reče tako nekako Clint u tom filmu "Mostovi okruga Madison"


Jeste li ikad bili u takvoj situaciji da ste jednostavno sigurni da je upravo TA osoba ona s kojom biste željeli I mogli biti do kraja života?

I jeste li sada s njom?

I da li vam se desilo da ste takvu osobu našli kad je već "bilo kasno" - kao u filmu- kad više niste mogli menjati život koji živite bez obzira što osećate "takvu sigurnost"

mislim da se to desi vise puta u zivotu. i da je lepo, taj osecaj...
 

Back
Top