Ljubav moze mnogo da ucini za coveka :)))

Deo pesme "Srecna strana medalje", koju mnogo volim:

"Ovu garsonjeru, vidiš, ima otplaćujem još 'dinama,
al' to nema nikakve veze sa tužnim violinama,
jer više ni neću do da stan miriše na sreću
- a sreći nije tesna ni kutija šibica
.
Marija zavela red na gajbi - bogme, i u mojoj glavi:
raspored stvari sad je na oba mesta onaj pravi.
Pravo da ti kažem, nikad nisam voleo kuhinju
- al' pevam dok seckam krompir, otkad smo zajedno tu
.

...

To je bogatstvo! Jednog dana shvatićeš zašto! Bitne stvari značiće samo
mir, ljubav i poštovanje - to niko ne može da uzme, ne može da ukrade!"

Ljubav moze da nadomesti sve u nasim zivotima, ali ljubav ne moze da nadomesti nista. :heart:

Slazete li se i sta mislite o tome?

Umm,Marchelo,obozavam ga,i ovu pjesmu :heart: ...Slazem se,ja sam jako emotivna,i ljubav mi mnogo znaci u zivotu,a trenutno sam bas zaljubljena,volim i ispunjena sam...Mada,i da nije tako slagala bix se,jer ja u ljubav vjerujem...bilo kada,bilo gdje...:heart:
 
pa imam prorocke sposobnosti celo vreme konvergira oko te jedne prorocke tacke u mojoj glavi pa su mi proslost i buducnost jedno sobzirom da sadasnjosti nema
eto tako sam znala i ne idemo svo troje idemo samo nas dve :*
A ovo je poljubac za mene? :rumenko:

Jos dva pitanja bih ti postavio ako dozvolis- 1. Zasto ne koristis zareze? 2. Kog Grckog Boga preferiras?
 
A ovo je poljubac za mene? :rumenko:

Jos dva pitanja bih ti postavio ako dozvolis- 1. Zasto ne koristis zareze? 2. Kog Grckog Boga preferiras?

ne koristim zareze jer sam prevazisla tu fazu postovanja gramatickih pravila sada sam se uzdigla na jedan visi nivo kontemplacije oslobadjanje uzrok-posledica sheme dostigla sam skoro pa samadhi
a grcke bogove ne preferiram nekako su mi raskalasni vise volim nordijske bogove i indijanske toteme :*
 
ne koristim zareze jer sam prevazisla tu fazu postovanja gramatickih pravila sada sam se uzdigla na jedan visi nivo kontemplacije oslobadjanje uzrok-posledica sheme dostigla sam skoro pa samadhi
a grcke bogove ne preferiram nekako su mi raskalasni vise volim nordijske bogove indijanske toteme :*
a onaj poljubac je za mene?
Jel zbog blizine samadhija pises celo vreme umesto sve vreme? :heart:
 
Necuuu,ocu negdje da idem da pijem :( :( ,necu kokice,necu secerlemu,xocu tekilu.

neam pare, zenska glavo. Mogu rakiju ti dam. Imam masu rakije ovde. Imam i neka fina pica, vina, viskije, konjake i ostalo, po 20 i kusur godina staro. Al to ti sine ne dam.

kapiram ja to:

okrugli sto, crveni sto'njak, tina turner u pozadini, fino meso, kackavanj, sir,ti u crnoj haljini, bez gacica, ja u belim 'lonama, roze majica (to bese volis),crno ili belo vino 25 godina staro, al' jok, ne otvaram ja to, nema sanse
 
neam pare, zenska glavo. Mogu rakiju ti dam. Imam masu rakije ovde. Imam i neka fina pica, vina, viskije, konjake i ostalo, po 20 i kusur godina staro. Al to ti sine ne dam.

kapiram ja to:

okrugli sto, crveni sto'njak, tina turner u pozadini, fino meso, kackavanj, sir,ti u crnoj haljini, bez gacica, ja u belim 'lonama, roze majica (to bese volis),crno ili belo vino 25 godina staro, al' jok, ne otvaram ja to, nema sanse

Pvacem,pvacem....:( ....Sad,ozbiljno,na takvom nekakvom rucku sa deckom sam bila prije 2,3 dana,ali nije da ja to volem,ja volim da se napijem,pa onda otvaram dusu,i pricam o smislu zivota i postojanja,blax,blax,a tada malo ko moze da me slusa....sve je to od loseg vina,tlalala
 
Pvacem,pvacem....:(

nemoj, nemoj, kupicemo vranac 120 dinara. Ponesi 20, imam 100.

Sad,ozbiljno,na takvom nekakvom rucku sa deckom sam bila prije 2,3 dana,ali nije da ja to volem,ja volim da se napijem,pa onda otvaram dusu,i pricam o smislu zivota i postojanja,blax,blax,a tada malo ko moze da me slusa....sve je to od loseg vina,tlalala

al on se pravi da te slusa, i ceka da zavrsis, da ti ga smesti tako pijanoj, divljoj :)))
 

Back
Top