Ljubav ili prijateljstvo?

sta izabrati?

  • decko/devojka

  • drug/drugarica

  • nisam siguran/a


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
nije bitno, prijatelj, decko ili devojka... ljubav na prvom mestu... pa koliko traje traje... prijatelji su uvek pored tebe, a i decko ti kad raskinete bude prijatelj (osim ako je neki retard) tako da je (bar u mom slucaju) svejedno...
 
Zavisi,ako bas volim svog decka i ako sam se bas zalepila za njega....i ako je on decko iz mojih snova,tj ako mi je i decko i najbolji prijatelj....onda bih prekinula prijateljstvo...ako bas moram,ako nemam drugu opciju. Ali ne znam pod kakvim uslovima bih to uradila,jedino ako je "pitanje zivota ili smrti"...
 
Drugarstvo za ceo zivot!!! :)
Sta ces da radis sa deckom/devojkom (kasnije suprugom)?U pocetku sve lepo, kasnije pocinje da vas nervira, vi imate jos jednu obavezu na vratu...cemu to? Sa kime cete da provodite svoju starost kada vas stignu godine i napusti vas "ljubav"? Sa prijateljima!!! :) Iz vrtica, osnovne skole nebitno je... sve u svemu osecaj je divan, ponovno okupljanje stare druzine, limunada, muzika i igranje sa barbikama...ma raj na zemlji!!!
 
Prijateljstvo je ipak jače,ali najgore je to kad se zaljubiš u svoju the best drugaricu,a ona ima dečka,a ona gleda u tebi druga (mada je i to pitanje,kako su ljudi danas dvolični)...

Lako je kad te neko ni ne zavoli,
tad samo tamna strana srca zaboli,
teško je kad za nekog jedinog i svog postaneš zrnce soli,
teško je kad tvoj neko prestane da te voli...
 
Pre svega ne bih prihvatila ultimatum te vrste.To je pre svega nepravedno i sebicno.Kako neko moze mene da natera da biram izmedju najboljeg prijatelja i decka.Nikako.taj ko bi mi to trazio,pokajao bi se,jer bi me automatski izgubio.Ja nikad ne bih od nekoga ko mi stvarno znaci,bilo da mi je prijatelj ili decko,trazila tako nesto.
 

Back
Top