Ljubav ili prijateljstvo?

sta izabrati?

  • decko/devojka

  • drug/drugarica

  • nisam siguran/a


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Kako morbidno jbt,sho bih morala da biram ..
Ako bi mi na pr. drug reko,biraj izmedju mene ili tvog dechka,natawno da ne bih izabrala njega ,ma koliko se mi druzhili i sve ,jer da mi je pravi prijatelj nikada mi tako nesho ne bi reko .
A isto .. da mi dechko kazhe na pr ... ocjes mene ili drugove/druagrice ... njega sigurno ne bih izabrala,jer da me voli i sve takodje mi nikad tako nesho ne bi reko.
 
uvek bih izabrala prijatelje pre dechka.....mislim,ja lichno josh uvek necju imati neke ozbiljnije veze(nije mi josh do toga) a prijatelje koje imam,oni cje mi ostati zauvek....
mislim,do sada mi ni jedan od mojih prijatelja nije trazhio da biram izmedju nje/ga i dechka,ali sam zato imala situaciju kad je dechko pravio scene zbog mog mushkog dela drushtva(koji je vecji od zhenskog:lol: )....
mislim ako on meni ne veruje shta mi onda radimo zajedno?
 
Nikada nisam bila u takvoj situaciji da moram da biram izmedju decka ili druga/drugarice,ali i kad bi doslo do toga mislim da bih ipak izabrala prijateljstvo.Ustvari sve zavisi koliko je jako to prijateljstvo,neznam...Morala bih dobro da razmislim!!!! :?
 

Back
Top