ljetna sezona i seks u BMW-eju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljetna sezona je vec krenula jelde, pa tako nasi gastarbajteri opet dolaze svojoj kuci, jelde, i sad ja vidim ove momcice u ovou ladnu njemacku sa svojim bjesnim autima i u markiranu robu nike, reebok, laKosta itd. i devojke sa esprit majciama po poprsju i miss sixtie suknjice po goozicici, jelde!

Mame takodje slicno obucene ko cerke jelde i nabacaju sve svoje zlato i Fossil satice po sebi.

Tate to jest muzici potajno se nadaju nekoj semi, jelde!

A kad dodju dole jelde oni stalno pale BMW-ej i stalno se tako nedje vozikaju sa reyban suncanicama na ocima a muziku odvrnu do daske po najradije Draganu, Cecu i Dj Krmka, devojkama pricaju kako su oni u njemacku neki faktor ovo ono i tako pricajuci zavuku ruku u dzepic da provjere jeli kondom tu....jelde



Ja u ljetnu sezonu vise necu da idem u domovinu.

Prodaj traktor kupi 101comfort i postani faktor
 
pametno, rizik je :)

Vala bas...:hahaha:...

Sta ce iskompleksirani DZIBERI...

Meni nikada nije bilo jasno zasto ljudi GASTERBAJTERSKI mentalitet povezuju sa SELJKLUKOM...zar to nije lakse povezati sa PRIMITIVSTINOM...

MENTALITET proizasao iz price KO IMA VECU KUCU i KO IMA BOLJI AFTO...ebo ga patak...samo da je MECKA i kuca na TRI sprata pa neka je i prazna...

To sto je masa (nepismenog) naroda iz ruralnih podrucja 70-ih i 80-ih godina, poletila trbuhom za kruhom i dan danas ostala na tom nivou posto im niko nikada...tokom razvoja nije imao pokazati sta je knjiga i potreba da daljim NORMALNIM i zdravim razvojek...tzv. uklapanja u okolinu (ne kroz snobizam) je najmanje njegova krivica.
 
Ljetna sezona je vec krenula jelde, pa tako nasi gastarbajteri opet dolaze svojoj kuci, jelde, i sad ja vidim ove momcice u ovou ladnu njemacku sa svojim bjesnim autima i u markiranu robu nike, reebok, laKosta itd. i devojke sa esprit majciama po poprsju i miss sixtie suknjice po goozicici, jelde!

Mame takodje slicno obucene ko cerke jelde i nabacaju sve svoje zlato i Fossil satice po sebi.

Tate to jest muzici potajno se nadaju nekoj semi, jelde!

A kad dodju dole jelde oni stalno pale BMW-ej i stalno se tako nedje vozikaju sa reyban suncanicama na ocima a muziku odvrnu do daske po najradije Draganu, Cecu i Dj Krmka, devojkama pricaju kako su oni u njemacku neki faktor ovo ono i tako pricajuci zavuku ruku u dzepic da provjere jeli kondom tu....jelde



Ja u ljetnu sezonu vise necu da idem u domovinu.

Ako si tako odlučila. Videli, pročitali konstatacije..a pitanja nigde, zatvaramo;).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top