LIVE EARTH!!!!

mammy:
Izvini sto se ubacujem : Ali kako oni to njega "sisaju"?
Eeeeeeeeeeeeeeeeee... Pa cim moze da prihvati ove gluposti sto su rekli, on je vec potencijalni kupac Ipod-a :D . Ne, nije, ali ce reci da su Kinezi krivi za globalno zagrevanje...
Pride, da samo spomenem da je pre 2 godine Bus rekao kako globalno otopljenje ne postoji...
 
DukeofSerbia:
Када они највећи неће да воде рачуна, зашто бих ја.
bas zbog toga je Zemlja u opasnosti...
s obzirom da 90% ljudi razmislja na taj nacin,nista ne moze krenuti nabolje.ljudi moraju da shvate da i jedna sitnica poput gasenja TV-a kad ga ne gledas moze da promeni dosta
 
Revolveras:
Eeeeeeeeeeeeeeeeee... Pa cim moze da prihvati ove gluposti sto su rekli, on je vec potencijalni kupac Ipod-a :D . Ne, nije, ali ce reci da su Kinezi krivi za globalno zagrevanje...
Pride, da samo spomenem da je pre 2 godine Bus rekao kako globalno otopljenje ne postoji...

Ma daj molim te...
I ko shvata Busha ozbiljno? :roll:

8) :-o :o
 
@idol... nije mi se misljenje promenilo tek sad, posle Live earth - a, ja vec skoro tri godine koristim te stedljive sijalice, i samo se jedna od tada sjebala, sve ostale su jos uvek ok, da ne pominjem koliko se trudim da i pored toga ne trosim struju previse... a i neces verovati koliko se za 3 godine ustedi sa tim sijalicama... mnogo, veruj mi!
 
jecawaste:
bas zbog toga je Zemlja u opasnosti...
s obzirom da 90% ljudi razmislja na taj nacin,nista ne moze krenuti nabolje.ljudi moraju da shvate da i jedna sitnica poput gasenja TV-a kad ga ne gledas moze da promeni dosta

Ала сте се сви ухватили за ту реченицу, а остало што сам навео ником ништа. :roll:
 
Ja sam prokomentarisao ostalo , bar ono sto je imalo veze sa ovime i sto nije bilo glup izgovor...zato sto nisam citirao ne znaci da nisam , al ne vredi , ne vrediiii... :| :-| :neutral: :neutral:

8) :-o :o
 
Alex 777:
@idol... nije mi se misljenje promenilo tek sad, posle Live earth - a, ja vec skoro tri godine koristim te stedljive sijalice, i samo se jedna od tada sjebala, sve ostale su jos uvek ok, da ne pominjem koliko se trudim da i pored toga ne trosim struju previse... a i neces verovati koliko se za 3 godine ustedi sa tim sijalicama... mnogo, veruj mi!
sta je grljenje drveca i spasavanje mptica iz nafte naspram tebi
 
idol...:
@alex777 pa i da se ne energija ne uvozi mislis da ce velja da ulozi u reciklazhu. On oce da podigne spomenik samanti fox u cacku..bilokakobilo meni treba boyler, treba mi frizhider, treba mi tv, treba mi auto, treba mi punjac za telefon, a prekidaci sa senzorima su mi neprakticni i sqpi.
Ti apeli ko sto sam negde reko trebaju se slati ultra mega giga auto kompanijama da rade na automobilima na vodonik il stavec (crko sam kad sam video onaj spot za solarni punjac za ajpod. Oklen meni pare za ajpod a kamoli iza taj punjach! I za tu reklamu ko zna kolko su dobili).
A bednost kulminira sa onim spotom kada se kazhe da postanemo vegeterjanci da bi afrikanci imali vise zita za yelo. U pichku materinu sa gey hipi live earthom

@ mitza... kako se to radi.... mislim recik;lira papir..
pa uzmesh papira novinskog,samo vishe onog iz chasopisa,finog nego npr.iz Politike(a Boga ptiaj zashto),isitnish to,strpash u kantu s vodom,meshash,posle procedish,izravnash i turish da se suhi :cool:
to ti je ono kucjno bzvz...ne mozhe bash toalet papir tako...da mozhe ja bih sad osnovala privatnu firmu :cool:
 

Back
Top