listovi

pa od glave. :)
ej postavljachice pa ima one sarene charape tu se nece videti misici? ili kad te neko pogleda cudno ti mu kazhi da je to moda ove sezone u londonu misicave noge

e nervira me ova finoca ovako se ubijaju ljudi idem sada negde i necu se ni vracati dosadilo mi je ovo malo
 
tequila:
moj najveci problem sto se tice mog fizickog izgleda su moji listovi na nogama. imam jake listove i zbog toga ne mogu da nosim suknju, a imam veliku zelju. sve sam pokusavala ,dijete, vjezbanje ali oni se ne smanjuju. moje pitanje je da li postoji mogucnost da se operisu listovi na nogama kako bi se smanjili, da li se to moze izvesti liposukcijom tog dijela tijela...ili kako vec?

Nosi suknju, sta te briga. Zar zaista ne shvatas koliko je suludo operisati se zbog suknje (mode/muskarca/ukusa)? Jbt. ima ljudi koji zbog bolesti ili nesrece ostanu bez nogu... a tebe muce debeli listovi... Svasta. A ako je zbog muskrca, on ce da te voli bez obzira na to kakvi su ti listovi.
 
ej al kako si to otkrila u ovim godinama kako nisi ranije

hahaha el i vi dok ste npr u prevozu razmishljate o listovima ja jesam... : )) a nije kao da me muci nisam nikad o sovim razmisljala
 
moj najveci problem sto se tice mog fizickog izgleda su moji listovi na nogama. imam jake listove i zbog toga ne mogu da nosim suknju, a imam veliku zelju. sve sam pokusavala ,dijete, vjezbanje ali oni se ne smanjuju. moje pitanje je da li postoji mogucnost da se operisu listovi na nogama kako bi se smanjili, da li se to moze izvesti liposukcijom tog dijela tijela...ili kako vec?

Liposukcija je za salo a ne misice.
I ja imam jace listove, ali me boli uvo. Kompenzuj to kracim suknjama (ne mislim na one do guze!) stiklicama jer se tada misici na nogama malo izduze, ali nisi rekla da li imas vitku mnliniju ili ne jer i od toga zavisi stil oblacenja. U svakom slucaju znaj, da ni mnoge filmske zvezde koje vaze za veoma sexipilne i pozeljne nisu idealno gradjene. Sve je u tvom stavu i ponasanju ali i postovanju same sebe.
 
I ja imam jake listove i nosim suklnje i bas me boli uvo. Kome se moje noge ne svidjaju, ne mora da gleda u njih.
(imam dekolte koji obicno privuce vecu paznju od nogu :) )
 
Evo ja cu vam reci:moja (necu vam reci sta),hm,meni bliska zenska osoba,a i njena sestra su imale taj problem i resile ga ovako -
hodanje na petama + vezba iz joge DownDog
AmandaDownDogWeb.jpg
 

Back
Top