Levičari dižu pobunu u Turskoj

Sta bre ,lupas, keve ti???.........pokusavas bujicom fraza da sakrijes poentu???

Rekao si da u povelji UN pise da svaki narod moze da ima samo jednu drzavu........a to ne da nema tamo, nego nema veze sa mozgom..............

Reci, bre........sorry , zaebo sam se, i dovidjenja, .........sto si uporan, ko mula??:think:

Vidis prijatelju, pricamo normalno. Barem se ja trudim sa svoje strane, dok ti naravno nastavljas u svom stilu.Mislim da ti imas velikih problema sa razumevanjem tudjih postova ili namerno izvrces. Ipak ovo nije offtopic tema pa bi te molio da budes ozbiljan i prvo lepo procitas postove i uvazavas tudje misljenje.
Ja sam ti link sa poveljom Un-a postavio kako bi uvideo crno na belo da se stvar o samoopredelenju spominje u medjunarodnim dokumentima.
Nisam govorio da jedan narod ima pravo samo na jednu naciju, vec o argumentu koji se cesto spominje u secesionistickim krugovima, pogotovo kod onih autohtonih naroda. Imam jedan broj Vremena koji jako lepo obradjuje temu secesionistickih pokreta u Evropi, ako ga iskopam negde citiracu ti doslovno sta je jedan katalonski predstavnik rekao.
I na kraju rekao sam da se radi o skakljivoj temi koja se moze razlicito tumaciti i gde ne postoji jednostran pristup.
Uostalom nas dragi forumas ~Petar~ je pravnik i bas je pisao post na temu samoopredelenju na nekoj temi o Kosovu, Covek je politickog opredelenja slicnog tvome, pa sta te zanima pitaj ga da ti podrobnije pojasni.
Prema tome da stavimo tacku na ovo i vratimo se temi.;)
 
Ma da........blablalblbalba.......:mrgreen:

Ima to negde da pise , neki link, bilo sta, da bas ne moramo da ti verujemo na mastu??:rtfm:

Kakve to veze ima sa mastom, ja iskreno nisam cuo da jedan narod ne moze imati dve drzave... Je.beni korejanci i kinezi imaju po dve, ali je vrlo moguce da je to medjunarodna praksa, koje nije obavezna, ali nosi tezinu... A suverenitetu je dat primat u odnosu na pravo na samoopredeljenje u vise akata izmedju ostalog i u Helsinskom. Nije ni toliko vazno bitno, koliko da si se ti pronasao kao zastitnik Turaka i Siptara :roll:
 
Kakve to veze ima sa mastom, ja iskreno nisam cuo da jedan narod ne moze imati dve drzave... Je.beni korejanci i kinezi imaju po dve, ali je vrlo moguce da je to medjunarodna praksa, koje nije obavezna, ali nosi tezinu... A suverenitetu je dat primat u odnosu na pravo na samoopredeljenje u vise akata izmedju ostalog i u Helsinskom. Nije ni toliko vazno bitno, koliko da si se ti pronasao kao zastitnik Turaka i Siptara :roll:

pa to se odmah tako kaze, a ne da lupetaju kako pise u knjigama i poveljama kako jedan narod ne moze da ima dve drzave..........moze i 15 , nigde ne pise u medjunarodnom pravu da ne moze............

a ovo , ja zastitinik siptara i turaka........:hahaha:

pa ja sam oduvek govorio da treba da se odreknemo kosova da ne bi ni blizu bili siptarima , i da nikada vise sa njima ne delimo isti vazduh.........a vi navalili da se ljubite i bratimite sa njima po cenu zivota.........iz zagraljaja ih ne pustate.........:hahaha:
 
e, da smo mi bili u Nati kada je trebalo, i mi bi , batice mogli da nekaznjeno yebemo siptare i da ih bacimo u more.........:think:

Ali, necete nato??.......ocete da budete ruska gubernija??......trazili ste, gledajte.....:roll:

Procitao sam nesto zanimljivo na tu temu,mislim na NATO i EU...a to je ono sto nasi rusofili ne znaju ili ne zele da znaju.....Rusija i NATO sede zajedno u zajednickom savetu ,da je najveci strateski partner Rusije upravo EU...onda ima ovde ovih koji zagovaraju vecu saradnju sa Kinom ,a ne znaju da vise izvozimo za Crnu Goru nego Kinu ili pricaju da cemo izgubiti slobodno trziste od 170 miliona ljudi,mislim na Rusiju ,a ne znaju ili ne zele da znaju da cemo zato dobiti trziste od 500 miliona ljudi,naravno, EU trziste na koje imamo 17 puta veci izvoz nego u "majcicu" Rusiju....itd...u svakom slucaju,clanstvom u NATO mozemo samo dobiti,za sta se ja zalazem:ok: ,ali to bez referenduma nece moci proci.....
 
Procitao sam nesto zanimljivo na tu temu,mislim na NATO i EU...a to je ono sto nasi rusofili ne znaju ili ne zele da znaju.....Rusija i NATO sede zajedno u zajednickom savetu ,da je najveci strateski partner Rusije upravo EU...onda ima ovde ovih koji zagovaraju vecu saradnju sa Kinom ,a ne znaju da vise izvozimo za Crnu Goru nego Kinu ili pricaju da cemo izgubiti slobodno trziste od 170 miliona ljudi,mislim na Rusiju ,a ne znaju ili ne zele da znaju da cemo zato dobiti trziste od 500 miliona ljudi,naravno, EU trziste na koje imamo 17 puta veci izvoz nego u "majcicu" Rusiju....itd...u svakom slucaju,clanstvom u NATO mozemo samo dobiti,za sta se ja zalazem:ok: ,ali to bez referenduma nece moci proci.....

e,moj batice.........nemaju oni pojma gde su suplji , nego nasli pa zasli......sa svakog ozbiljnog foruma bi ih sutnuli , i jos poslali ekipu da im udara macole za glupost..........nego videli, ovde modovi dobri, pa lupetaju do mile volje.........:hahaha:
 
Ma , lazes........ne pise, niti si ti tu knjigu ikada drzao u ruci........da pise , ti bi sada napisao taj clan zakona..........ali ne pise nego si izmislio da bi ispao manje glup , ali si ispao jos vise glup..........

evo, cak cu i da postavim sajt gde si video tu knjigu i video da ima plavo zute korice.........kakav si ti debil.......

http://www.yu4you.com/items/sr/knjiga/item_9097.html

vidi, prvo sto se otvori je plavo zuta knjiga , koju si ti , shatro procitao..

Хахаха...па проблем је што је ИМАМ и што ти наводим део пасуса који се налази на страни 181 при врху.Али пошто је ТИ НЕМАШ,ја немам намеру да се спуштам на твој ниво и смарам се са прекуцавањем истог.Иначе морао би да прочиташ и страну 182 и 183 да би схватио поенту целе приче у шта сумњам јер си поприлично глупав као и твој вођа ЛДП-а Чедомир Јовановић који је фантомски после 5.октобра завршио факултет.

Јер пази како ја знам шта се на којој страни налази ако већ "немам" књигу....и још ти наводим поглавља стране и пасусе?!Ти си бре Дадавида кловн и ја се сваки пут обрадујем када се улологујем на крстарицу... :mrgreen:

Nema tu levicara,nego kako vec ljudi napisase,Kurdi se bune i traze Kurdistan,a Turci ne daju i usput ih ubise od batina....

Максиме 3 гори си од оног Максима који удара по дивизијама....

Поновићу још једном:

И на крају ја не знам шта бре људи у Србији кукају због тога што нам је држава у к*рцу...када је воде неписмени идиоти ДС,ЛДП,ЛСВ који беже од књига као ђаво од крста.Обратите пажњу само на овог ''инагададавиду''.Тај се својевремено хвалио како је гласао за ЛДП и сличне и довео их на власт.

Е тако а сад идем ја до клозета прикењ.ало ми се од ове расправе где се појединци разабацују својм интелигенцијом.

:mrgreen:
 
Хахаха...па проблем је што је ИМАМ и што ти наводим део пасуса који се налази на страни 181 при врху.Али пошто је ТИ НЕМАШ,ја немам намеру да се спуштам на твој ниво и смарам се са прекуцавањем истог.Иначе морао би да прочиташ и страну 182 и 183 да би схватио поенту целе приче у шта сумњам јер си поприлично глупав као и твој вођа ЛДП-а Чедомир Јовановић који је фантомски после 5.октобра завршио факултет.

Јер пази како ја знам шта се на којој страни налази ако већ "немам" књигу....и још ти наводим поглавља стране и пасусе?!Ти си бре Дадавида кловн и ја се сваки пут обрадујем када се улологујем на крстарицу... :mrgreen:



Максиме 3 гори си од оног Максима који удара по дивизијама....

Поновићу још једном:



Е тако а сад идем ја до клозета прикењ.ало ми се од ове расправе где се појединци разабацују својм интелигенцијом.

:mrgreen:

Mozda ja "lupam" ,ali ovo je cinjenicno stanje....dobro se is*****j pa na spavanje, dosta si *****o za veceras na forumu....:bye::bye:
 
inagadadavida:
Zipa da te voda ne odnese..........
Не пливамо ја и ти у истим водама Инагададавида или да те назовем правим именом и презименом - гсн. ФЕКАЛИЈЕ ФЕКАЛОВИЋУ...:mrgreen:

У рај иду људи...а смесе попут тебе у Дунав...

Mozda ja "lupam" ,ali ovo je cinjenicno stanje....dobro se is*****j pa na spavanje, dosta si *****o za veceras na forumu....
Чињеница је Максиме 3 да је онај војник Максим кога сам ја помињао бар био толико паметан па да се постиди својих грешака.Ти се своје необавештености и глупости не стидиш ..а чега се паметан стиди тиме се будала поноси!
Какви политичари на власти,такви и њихови бирачи...вас двојица сте огледало Србије.

Апелујем на људе да се не расплињавају око ове двојице и ако већ морају да дискутују са њима нека то буде у шаљивом тону!

:mrgreen:
 
rastamann:
Ma najbolje da si ti kadar da kazesh bilo kome na ovom forumu da smara...

Ма најбоље да сте ти Дадавида и ова која се потписује као "gossca" релевантан фактор на овом форуму.Људи вас зезају,спрдају се са вама...а чињенично стање не можете никако да оповргнете сем глупавим досеткама...

Иначе ДА либералско-демократска фела је најдосаднија убедљиво...и зато ужасно СМАРА ЉУДЕ У СРБИЈИ!

А сада ставите прст на чело и замислите се зашто вас људи у Србији не воле.
 

Back
Top