Levičari dižu pobunu u Turskoj

Дадавида бреее...па не образујем се ја са интернета него из стручних књига.Случајно је мој брат завршио правни факултет и то имаш у књизи Међународног Права које се учи ако се не варам на 3 години.

Ma rodjace, ne mrsi mooda o bratu i sestri , nego otvori lepo sajt "medjunarodno pravo" pa nadji poglavlje gde pise da svaki narod moze da ima samo jednu drzavu.........:dash:

Gde to eksplicitno pise........???

Nemoj da lazes ovde, jer samo ispadas jos gluplji..........

Koja knjiga medjunarodnog prava??.......koji autor??.......koji clan???.....koji stav???

Nije to tako tesko naci, ako je istina, ali ako je glupost, kao sto jeste, onda moras da lupetas o bratu koji je zavrsio prava...........
 
cinjenica je da albanci imaju albaniju , a kurdi nemaju kurdistan........ok

i po toj logici, albanci nemaju pravo na samoopredeljenje , a kurdi imaju jer nemaju svoju drzavu...........ma kako si to srocio??......mislim, ima li to uporiste u medjunarodnom pravu, ili je to tvoj subjektivni osecaj za pravdu ???:roll:

Ne,nego analbananci kojih ima 10 miliona treba da dobiju 3,4 drzave i sve na najgori moguci nacin......a kurdi ne.......shta si ti borac za prava shiptara?:roll:
 
Ma prosto ko pasulj.........postavi link, bilo sta............:hahaha:

Lazes ,kao sarplaninac......"pise u medjunarodnom pravu" :hahaha::hahaha::hahaha:

Keve ti..........gde, koje poglavlja, koji clan, stav??:think:

Samo lupetate, ko da su ovde svi polupismeni kao vi........:roll:

Ево овај кловн ме натерао да ископам нешто много боље,али није ми тешко пало само да га учиним што смешнијим на форуму.

ДАКЛЕ ПРОЧИТАЈ ДОБРО:

Књига се зове ''Основи Међународног Јавног Права'' и издао је веровао или не БЕОГРАДСКИ ЦЕНТАР ЗА ЉУДСКА ПРАВА. :cool:

Аутори:

Војин Димитријевић
Обрад Рачић
Владимир Ђерић
Татјана Папић
Весна Петровић
Саша Обрадовић

Дакле о томе можеш да прочиташ у поглављу број 7. на странама 179 - 183.Ето чак и БЕОГРАДСКИ ЦЕНТАР ЗА ЉУДСКА ПРАВА дефинише право на самоопредељење на прави начин!

А сад иди у WC и удави се у клозетској шољи од срамоте.
 
Ево овај кловн ме натерао да ископам нешто много боље,али није ми тешко пало само да га учиним што смешнијим на форуму.

ДАКЛЕ ПРОЧИТАЈ ДОБРО:

Књига се зове ''Основи Међународног Јавног Права'' и издао је веровао или не БЕОГРАДСКИ ЦЕНТАР ЗА ЉУДСКА ПРАВА.

Аутори:

Војин Димитријевић
Обрад Рачић
Владимир Ђерић
Татјана Папић
Весна Петровић
Саша Обрадовић

Дакле о томе можеш да прочиташ у поглављу број 7. на странама 179 - 183.Ето чак и БЕОГРАДСКИ ЦЕНТАР ЗА ЉУДСКА ПРАВА дефинише право на самоопредељење на прави начин!

А сад иди у WC и удави се у клозетској шољи од срамоте.

п.с.

Дадавида...заборавио сам да ти кажем либерално-капиталистички кловну да пустиш и воду кад будеш у клозету,јер си почео ужасно да смараш на форуму...

Морам да обележим...
 
Poslednja izmena:
Ne,nego analbananci kojih ima 10 miliona treba da dobiju 3,4 drzave i sve na najgori moguci nacin......a kurdi ne.......shta si ti borac za prava shiptara?:roll:

Ma mene isto bole qraz i za kurde i za siptare........ali nemoj da lazes bez veze ......nema potrebe....sta bi ti sa tim da postignes??

da budes pametan,pa da napises kako u povelji un pise , da jedan narod moze da ima samo jednu drzavu???.......kakva glupost:dash:
 
п.с.

Дадавида...заборавио сам да ти кажем либерално-капиталистички кловну да пустиш и воду кад будеш у клозету,јер си почео ужасно да смараш на форуму...

A sto se vi ljudi, tako zestite, kada vam neko dokaze da ste lazovcine i da pisete o stvarima o kojima nemate pojma.......???:hahaha:
 
Ево овај кловн ме натерао да ископам нешто много боље,али није ми тешко пало само да га учиним што смешнијим на форуму.

ДАКЛЕ ПРОЧИТАЈ ДОБРО:

Књига се зове ''Основи Међународног Јавног Права'' и издао је веровао или не БЕОГРАДСКИ ЦЕНТАР ЗА ЉУДСКА ПРАВА. :cool:

Аутори:

Војин Димитријевић
Обрад Рачић
Владимир Ђерић
Татјана Папић
Весна Петровић
Саша Обрадовић

Дакле о томе можеш да прочиташ у поглављу број 7. на странама 179 - 183.Ето чак и БЕОГРАДСКИ ЦЕНТАР ЗА ЉУДСКА ПРАВА дефинише право на самоопредељење на прави начин!

А сад иди у WC и удави се у клозетској шољи од срамоте.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

kakav si ti magarac...........evo procitao sam , i nigde nema reci o tome sto ti pricas...............:hahaha::hahaha::hahaha:
 
ti si , kapiram ucio ruski u skoli.........:hahaha::hahaha::hahaha:

Rekoh da se radi o principu na kom se temelji medjunarodno pravo. Nalazi se i u Deklaraciji o ljudskim i politickim pravima i jos nekoliko dokumenata.
To nije pravno obavezujuci dokument i razlicito se moze tumaciti. I da taj clan su koristili kao argument izmedju ostalog brojne africke drzave posle drugog svetskog rata. Koristili su ga i kosovski Albanci.
 
A sto se vi ljudi, tako zestite, kada vam neko dokaze da ste lazovcine i da pisete o stvarima o kojima nemate pojma.......???:hahaha:

kakav si ti magarac...........evo procitao sam , i nigde nema reci o tome sto ti pricas...............

Има... прецизније на страни 182 и 183 лепо пише,али ти сем што си слеп,волиш некако да будеш глупи август на форуму.Сваки апсолутиста је имао своју дворску луду на двору,а ти си 2009 г. друштвена својина свих форумаша крстарице.
Пази мрзи ме да прекуцавам ове делове јер би на тај начин давао теби на значају.Лепо сам ти навео име књиге,поглавље,број стране...чак ћу ти и рећи да су плаво жуте корице у случају да си далтониста. :per:

П.С.

И на крају ја не знам шта бре људи у Србији кукају због тога што нам је држава у к*рцу...када је воде неписмени идиоти ДС,ЛДП,ЛСВ који беже од књига као ђаво од крста.Обратите пажњу само на овог ''инагададавиду''.Тај се својевремено хвалио како је гласао за ЛДП и сличне и довео их на власт.

НЕПИСМЕНИ ДОВОДЕ НЕПИСМЕНЕ НА ЧЕЛО ДРЖАВЕ ПУТЕМ ГЛАСАЧКЕ КУТИЈЕ.ЈОШ МОГУ ДА СЕ КЛАДИМ ДА ЈЕ ДАДАВИДА ГЛАСАО ПАЛЦЕМ УМОЧЕНИМ У МАСТИЛО! :neutral: :rumenko:
 
Poslednja izmena:
Rekoh da se radi o principu na kom se temelji medjunarodno pravo. Nalazi se i u Deklaraciji o ljudskim i politickim pravima i jos nekoliko dokumenata.
To nije pravno obavezujuci dokument i razlicito se moze tumaciti. I da taj clan su koristili kao argument izmedju ostalog brojne africke drzave posle drugog svetskog rata. Koristili su ga i kosovski Albanci.

Sta bre ,lupas, keve ti???.........pokusavas bujicom fraza da sakrijes poentu???

Rekao si da u povelji UN pise da svaki narod moze da ima samo jednu drzavu........a to ne da nema tamo, nego nema veze sa mozgom..............

Reci, bre........sorry , zaebo sam se, i dovidjenja, .........sto si uporan, ko mula??:think:
 
Има... прецизније на страни 182 и 183 лепо пише,али ти сем што си слеп,волиш некако да будеш глупи август на форуму.Сваки апсолутиста је имао своју дворску луду на двору,а ти си 2009 г. наша друштвена својина свих форумаша крстарице.
Пази мрзи ме да прекуцавам ове делове јер би на тај начин давао теби на значају.Лепо сам ти навео име књиге,поглавље,број стране...чак ћу ти и рећи да су плаво жуте корице у случају да си далтониста. :per:


Ma , lazes........ne pise, niti si ti tu knjigu ikada drzao u ruci........da pise , ti bi sada napisao taj clan zakona..........ali ne pise nego si izmislio da bi ispao manje glup , ali si ispao jos vise glup..........

evo, cak cu i da postavim sajt gde si video tu knjigu i video da ima plavo zute korice:hahaha::hahaha::hahaha:.........kakav si ti debil.......:hahaha:

http://www.yu4you.com/items/sr/knjiga/item_9097.html

vidi, prvo sto se otvori je plavo zuta knjiga , koju si ti , shatro procitao :):)
 
[/SIZE][/B]

Ma , lazes........ne pise, niti si ti tu knjigu ikada drzao u ruci........da pise , ti bi sada napisao taj clan zakona..........ali ne pise nego si izmislio da bi ispao manje glup , ali si ispao jos vise glup..........

evo, cak cu i da postavim sajt gde si video tu knjigu i video da ima plavo zute korice:hahaha::hahaha::hahaha:.........kakav si ti debil.......:hahaha:

http://www.yu4you.com/items/sr/knjiga/item_9097.html

vidi, prvo sto se otvori je plavo zuta knjiga , koju si ti , shatro procitao :):)

Posle patriJote veruju u teorije zavere :hahaha: Zivote lutalico, ucini da slepi progledaju a nemi zapricaju :worth:
 
Sta bre ,lupas, keve ti???.........pokusavas bujicom fraza da sakrijes poentu???

Rekao si da u povelji UN pise da svaki narod moze da ima samo jednu drzavu........a to ne da nema tamo, nego nema veze sa mozgom..............

Reci, bre........sorry , zaebo sam se, i dovidjenja, .........sto si uporan, ko mula??:think:

Povelje i konvecnije UN ne obavezuju drzave koje nisu potpisnice istih, vec se medjunarodna praksa i dalje u 90% slucajeva vodi obicajima.
 
Ma mene isto bole qraz i za kurde i za siptare........ali nemoj da lazes bez veze ......nema potrebe....sta bi ti sa tim da postignes??

da budes pametan,pa da napises kako u povelji un pise , da jedan narod moze da ima samo jednu drzavu???.......kakva glupost:dash:

Sta ja lazem a ti pises :roll:

Gde sam ja to rekao,eto ti sad lazes :hahaha:

Ja sam rekao nesto sasvim drugo.
 

Back
Top