LeTnJi rAsPuSt!!!

Sweet_Jane:
Nadam se....A ides sa matorcima, ili drustvom ili kako?
Ja ne idem sa mojim bicu kod drugova a njihova keva je skroooz opustena mocicu svuda da idem sa starijim drugom :D.....Rekao je da ce najverovatnije uspeti da mi nabavi laznu licnu kartu pa ce pisati da imam vise od 16 pa cu moci da ulazim u mnogo vise klubova....:mrgreen:
Sa kevom... NE bih mogao sa drushtvom, maloletan sam... :lol:
 
Ja vec 3god ne idem s matorcima na more...Zamisli jos na plazu s njima :roll:...sva sreca imaju poverenja u mene...hvala im,al kad bi znali sta radim dolje nikad me ne bi pustili...Al zato je tu starija sestrea,koja satro sve drzi pod kontrolom,a jos gora od mene:D
 
@Ana
Ahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:
radije bi da ih strefi grom nego da mene puste u OVIM(ko sto oni kazu) godinama samu bez ijednog starijeg sa mojim krelcima :lol:.... Al neka.... Ne budnim se uopste, idem kod drugova a njihova eva je extra pa cu moci super da se provodim :mrgreen:
 
Moja keva je po pricnipu"sve mozes,al nemoj da me lazes",a ja nista ne smaem,i sve je lazem...:D

Al njoj je opsuteno posto ide moja starija sestra...A ustvari i sestra(rodjena),i od tetke,i ja...se urnisemo na moru...
 
mene i brata, koji je mladji 2 godine, roditelji su pustali na more sa drustvom kad sam ja napunila 18. dakle, posle III gimnazije. ali, onda je bila SFRJ, pa smo se zezali po ostrvima lepog dalmatinskog primorja...vis i tako to. nadam se a ćemo i mi imati petlje da to isto uradimo...ali.
 

Back
Top