LeTnJi rAsPuSt!!!

na nase more. ma, idemo u montenegro. jedno malo mesto blizu tivta. proslog leta smo bili mesec dana, pa nam bilo lepo, pa se iskreno nadam da ce tako biti i ove godine. mesto nema ni trafiku i tisina je totalna, ali se zato ova matora junior smaaaaraaaa....krecemo 29.uvece. I can hardly wait.
 
matora63:
na nase more. ma, idemo u montenegro. jedno malo mesto blizu tivta. proslog leta smo bili mesec dana, pa nam bilo lepo, pa se iskreno nadam da ce tako biti i ove godine. mesto nema ni trafiku i tisina je totalna, ali se zato ova matora junior smaaaaraaaa....krecemo 29.uvece. I can hardly wait.

Koje mesot blizu Tivta? Ja sam prosle godine bila u Stolivu
@AnaBg,ne znam,prvi put idem u HN.........
 
Ja ne volim Jaz, uvek je velika guzva.... Ujutru je jako lepo da se ode i na Trsteno, samo sto je posle pakao..... Letovala sam iznad Trstena 2 godine, i najvise sam volela ploce.... Mada meni je d.b.zakon.... U svakom slucaju, nikad nemojte otici u Utjehu :shock:....Potpuno je bezveze, sve je u ocajnom stanju, cak sam na onoj najvecoj plazi sam videla ljudske fekalije(;)):lol:
 
Btw u CGvise nikad necu da letujem, uvek se razbolim i uvek naletimo na uzasne apartmane, ugostitelje i sl..... Jedino da odem na Durmitor.... Sad imam problema, nisam sigurna da li cu oupste negde ici, posto je izgleda cena karte do frankfurta 311e a ja imam oko 250 u steku...:cry:...Mozda cu skupiti ako mi moji daju dovoljno od ovoga sto sad radim kod njih....
A ti, Ben, gde ides? (:
 

Back
Top