Leteci Tanjiri .. Laz ili istina ?

pa dobro,missslim,ajd...cime se zapravo ljudi izbivaju na ovome podforumu?..Iznosimo speklulacije. To je jedna,za pocetak,filozofska disciplina...Logika spada u filozofiju,ali se shvata i kao jedna posebna grana,sto znaci da je spekulativno,pa cak i kontemlativno razmisljanje jedna posebna,ako ne i mnogo sira oblast...Naravno,to znaci da je pojmovni diskurs umnogome otezan kada se radi o postavljanju stvari na ovom nivou...a meni se cini da sam za ovaj disput ponovo promasio temu.:)
anyway,pipl...masta.;) koriscena na pravi nacin..nije tesko,a puno znaci.i nema nista lose u njoj..brrre..;) :cool:
 
pa dobro,missslim,ajd...cime se zapravo ljudi izbivaju na ovome podforumu?..Iznosimo speklulacije. To je jedna,za pocetak,filozofska disciplina...Logika spada u filozofiju,ali se shvata i kao jedna posebna grana,sto znaci da je spekulativno,pa cak i kontemlativno razmisljanje jedna posebna,ako ne i mnogo sira oblast...Naravno,to znaci da je pojmovni diskurs umnogome otezan kada se radi o postavljanju stvari na ovom nivou...a meni se cini da sam za ovaj disput ponovo promasio temu.:)
anyway,pipl...masta.;) koriscena na pravi nacin..nije tesko,a puno znaci.i nema nista lose u njoj..brrre..;) :cool:

gledajuci kroz przmu religiona moralne kompetencije ne uzimajuci u obzir organolosku fraktrakciju ja sam perpedikularno zgrozena nacinom tvog razmisljanja :zcepanje:
 
Svetlost nije najbrža i to je dokazao i Nikola Tesla. Ali, Kontrola uma je nametnula Ajnštajna, dok je ime Nikole Tesle izbačeno iz udžbenika.

Cek cek.....
otkud mi onda znamo uopste za Teslu?
I otkud Tesli te ideje?
Tesla je bio pronalac, veseljak koga nije bilo mnogo briga za istrazivanja....

A to djubre kome je izvor ivona zivkovic ostavi za Blic i Kurir...oni vole takve stvari :):)
Zemlja sa svojim protonima i neutronima :):)
 
Eag.jpg
 
Leteci tanjiri (Vanzemaljci), mozda i postoje u kakvom god obliku da su, ali nelete sigurno tako bezveze unaokolo i saradjuju sa Drzavama ili sta vec spada sve pod uFOOLogijom.
Ja ostajem pri tome da je u pitanju odvojeni razvoj od javnosti Tesline tehnologije.
U dole dve navedene knjige ko hoce moze da procita rad William Lyne-a gde se povezuje sve u vezi "Letecih Tanjira" i "vanzemaljaca" sa idejama Nikole Tesle. To jest, NLO su ovozemaljske letelice koje kada bih mi obican narod imali bilo bi nam mnogo lakse.
Prica o Nacistima koji su razvijali tu tehnologiju nije potpuna ako se ne uzme u obzir sve sto se izdesavalo pre, i pogotovo shvatanje sta je Nacizam bio i cemu je sluzio.
Koliko su sada ove dve knjige verodostojne u detaljima ne mogu reci, ali sam tumarao dosta oko Tesle da bih rekao da jestsu.

Pentagon Aliens - Formerly Space Aliens From the Pentagon
http://rapidshare.com/files/71947127/William_Lyne_-_Pentagon_Aliens.pdf

Occult Ether Physics - Tesla's Hidden Space Propulsion
http://rapidshare.com/files/310081009/Occult_Ether_Physics_-_Tesla_s_Hidden_Space_Propulsion_System_and_the_Conspiracy_to_Conceal_It.pdf

Malo indirektnije cele price se bavi i William Cooper na ovom linku:
MAJESTYTWELVE
http://www.hourofthetime.com/majestyt.htm

Text vise obuhvata celokupnu pricu o illuminatima gde se delom povezuje na vestacku stvoremu ideju o vanzemaljcima, napisan posle sto je Bill napokon skontao da cela prica o ufologiji je falsifikovana i predstavlja jednu od najvecih prevara ikada.
Zasto? ... to stoji u textu.
 
Naravno.I svinjski virus se zove svinjski jer su doneli vanzemaljci koje liče na svinju.
Hteli su da izvrše invaziju,a mi udarili kontru pa napravili vakcinu,a oni preko nekakvih zraka nas naterali da ne uzimamo vakcinu,i sada ne znaju šta će sa tolikim vakcinama.Lukavi ti vanzemaljci svinje.
 

Back
Top