Lenny Kravitz

Ja sam dobila odsustvo od VB, da skoknem na koncert. Bilo je prosecno, ali Leni je navalio da se vidimo posle, a ja sam zurila da se vratim u kucu VB. Ispala je situacija kao u Pepeljugi, pa mi je ispala moja roze lakirana cipelica sa sljokicama, kada sam ulazila u avion. Ne znam sta sada da radim. Plasim se da ne pocne da me ucenjuje, jer se on godinama vec pali na menem a Mama mi je rekla: "Liiizo, on je crnac.", tako da ne smem da se petljam sa njim. Nadam se da ce me VB zastititi.:cool:
 
Koncert je bio odlican! Leni je bas profesionalac, znaci savrsena svirka kao da slusas sa CD-a, savrseno ozvucenje, sve se treslo! Malo mi je smetalo sto nije bilo video-bima, a posto sam bila na tribinama tacno nasuprot bine, Leni je bio mali mali mali…. To sedenje na tribinama nikada nisam volela, jeste ustali smo mi, ali nije to isti filig kao kada si u parteru i skaces, mlatis rukama, djuskas… Primetila sam da su ljudi na parteru bili nekako staticni, ne zanam mozda zato sto je prosek godina malo veci, ili mozda ozbiljnost nase publike, retke koncertne prilike… Leni je izgledao, bar iz daleka raspolozeno, trudio se, djuskao, cak je u jednom trenutku sisao u parter i pozdravljao se sa ljudima. Imao je i jedan monolog, da su ljudi svi jednaki, da su boziji dar, da smo nastali iz ljubavi i da za to treba da zivimo i da je to jedino vazno. Dobro, nadam se da tako zaista i misli, da nije samo marketing.
Svirao je vise od 2 sata, malo su ponekad solo deonice bile predugacke, tako da je mogao za to vreme i vise pesama da odsvira… Na kraju se ipak publika malo odkravila i kada je bilo najbolje dosao je naravno kraj. Nalozena publika trazila je bis i Leni je izasao i odpevao jos jedanput Are you gonna go my way. Tu je bio kraj, naravno publika je trazila jos, i sto mi se svidelo, Lenny nije samo zbrisao sa bine, rekao je samo ovo je kraj i sve dok smo mi tapsali klanjao se, kleko koliko se klanjao i drzo ruku na srcu.
To je koncert u danasnje vreme, pocinje na vreme ili samo sa malim zakasnjenjem, traje kako je navedeno u ugovoru i mozete da se slikate za bis.
 
Američka rok-zvijezda Leni Krevic je sinoć pred oko 10.000 posjetilaca održao koncert na budvanskoj plaži Jaz.

Krevic je nastupio prve večeri trodnevnog muzičkog festivala Live Fest. Koncert je počeo sa zakašnjenjem, oko 22:00 i trajao dva sata. Pjevač je pozdravio Crnu Goru i rekao da je uživao u moru prethodnog dana.

Na početku koncerta je izveo pjesme sa svog najnovijeg albuma "Love Revolution" koje predstavlja na turneji, a atmosfera u publici se podigla kada je prešao na stare hitove u rok maniru poput "American Woman" ili "Fly Away".

Tokom izvođenja pjesme "Let Love Rule" Krevic je ušao među publiku i pozdravljao se sa gledaocima.

Imao je i bis tokom kojeg je izveo pjesmu "Are you Gonna Go My Way".

Poslije njega na binu je izašao DJ Arman Van Helden koji je nastavio da zabavlja publiku do ranih jutarnjih sati.

Na Jazu, u okviru Live Festa, večeras nastupa Dino Merlin, a u četvrtak Zdravko Čolić i Goran Bregović.

Uoči koncerta na dvije saobraćajnice koje vode iz Budve ka Jazu i iz Kotora ka toj plaži formirale su se kilometarske kolone u kojima se čekalo i po jedan sat.

Krevic je u nedjelju privukao na Ohrid 30.000 ljudi što je rekord tog ljetovališta ovog ljeta, a večeras pjeva u Zadru.
leni%203.jpg
leni004.jpg
 

Back
Top