Lenny Kravitz

Da li je na tom albumu pesma Where we are goin'?
nije

61DZqL6Q0CL._AA240_.jpg


1. Love Revolution
2. Bring It On
3. Good Morning
4. Love Love Love
5. If You Want It
6. I'll Be Waiting
7. Will You Marry Me
8. I Love the Rain
9. A Long and Sad Goodbye
10. Dancin' til Dawn
11. This Moment is All There Is
12. A New Door
13. Back in Vietnam
14. I Want To Go Home



Verovatno se slažeš da vredi otići na koncert?
slazem se :)
 
Poštovani,

Lupa Promotion i Terra Nostra Promotions imaju čast da Vam najave dolazak nekih od najvećih imena svetske muzičke scene u naš glavni grad.
Reč je o hard rock grupi KISS, jednoj od najvećih koncertnih atrakcija planete, koji će nastupiti 15. maja na stadionu Tašmajdan u sklopu turneje ALIVE:35, koja je možda i poslednja u prebogatoj karijeri sjajne grupe iz SAD, i o Lenny Kravitz-u, kantautoru iz SAD, koji je zaslužan za postojanje nekih od najvećih svetskih hitova kao što su It Ain't Over 'Till It's Over, Are You Gonna Go My Way, I Belong To You, Fly Away, Where Are We Running...
Lenny će koncert održati 24. Jula u Beogradskoj Areni, u sklopu turneje Love Revolution tour 2008.

Cene karata za ove izuzetne događaje su sledeće:

KISS
-Jedinstvena cena karte-2100 dinara

Lenny Kravitz
-Parter 2200 dinara
-Tribine I kategorija 2500 dinara
-Tribine II kategorija 2200 dinara
-Tribine III kategorija 2000 dinara
-Tribine VIP 3500 dinara
-Lože 12000 dinara

Karte se mogu nabaviti preko svih prodajnih mesta Eventima, Card Servisa, Bilet Servisa, kao i preko našeg Call Centra 011-324-2774, ili putem formulara koje možete naći na www.terranostra-promotions.com
 
27 Jun 2008. 17:14 | Izvor: Beta
Live Fest na Jazu


Američki rok muzičar Leni Krevic posle beogradskog koncerta 24. jula u Beogradskoj
areni, nastupiće 5. avgusta na plaži Jaz u Budvi, saopštila je izdavačka kuća "Music star".

Kako se navodi u saopštenju, poznati muzičar će nastupiti 5. avgusta sa house DJ Armandom Van Heldenom u okviru Live festa koji će trajati od 5. do 7. avgusta.

Francuski house DJ i producent Dejvid Geta i grupa DJ-eva iz regiona, nastupiće 6. avgusta, dok će treći dan festivala nastupiti Goran Bregović i Orkestar za svadbe i sahrane, kao i pjevač Zdravko Čolić.

Za sad nije poznat ni jedan podatak koji se tiče ulaznica za predstojeći festival na Jazu.


http://www.cafemontenegro.com/index.php?group=10&news=36939
 
On me vec godinama muva, ali bi se moja Mama naljutila kad bih bila sa crncem. Ipak, normalno saradjujemo. Ja sam mu napisala mnoge hitove, a jedno vreme sam mu bila i menadzerka (period objavljivanja "Are You Gonna Go...") :cool:
 
bilo je diiiivnooooo :mrgreen:
jedina zamerka je to sto nije pevao I belong to you ....inace,izuzetan muzicar je u pitanju,tek sam sad shvatila....ima dosta energije i zivi za to sto radi ....
toliko .
 

Back
Top