Legalizacija prostitucije?

vredjanje nerodjenog deteta i majke? mora da si mnogo ponosna na svoje lepo vaspitanje....i ko sad laje :)
oni sto glasno kazu sta imaju ili oni sto na jadan nacin prosipaju svoj otrov :)
rekla sam ti vec dobices bore...toliko mrznje i gorcine i jada...ne valja

A sto se ti sekiras za mene :lol: :confused:
Duso spoji barem jedan logican odgovor ili nemoj pijana da pises ... ili ako vec napadas napadaj do kraja , a ne kao prosli put zoves u pomoc i mesas osobe koje nemaju veze sa nama , tacnije igras se osnovne skole i tuzakanja :lol:
to ti ne valja samo pokazujes koliko se osecas inferiorno kad stalno moras da blamiras sebe jer mislis da ces ostaviti neki po tebi opasan utisak.
Pozdravi roditelje koji su te tako slatko vaspitali da volis anonimne tete :bye:
 
A sto se ti sekiras za mene :lol: :confused:
Duso spoji barem jedan logican odgovor ili nemoj pijana da pises ... ili ako vec napadas napadaj do kraja , a ne kao prosli put zoves u pomoc i mesas osobe koje nemaju veze sa nama , tacnije igras se osnovne skole i tuzakanja :lol:
to ti ne valja samo pokazujes koliko se osecas inferiorno kad stalno moras da blamiras sebe jer mislis da ces ostaviti neki po tebi opasan utisak.
Pozdravi roditelje koji su te tako slatko vaspitali da volis anonimne tete :bye:

Gospode ti si jedna ne bas psihicki stabilna zena :eek:
sta god zaista ne znam o cemu pricas, nije foliranje nemam pojma, tesko da bih zvala nekog u pomoc...osim ako ne mislis na prijave :think: to da
dakle nemam pojma ko si nemam pojma sta hoces od mene nemam pojma sto hoces neku bitku sta li vec samnom :hahaha: i sto je najsladje od svega uopste me ni ne zanima :lol:
jer jako brzo postanes neizrecivo dosadna
 
Gospode ti si jedna ne bas psihicki stabilna zena :eek:
sta god zaista ne znam o cemu pricas, nije foliranje nemam pojma, tesko da bih zvala nekog u pomoc...osim ako ne mislis na prijave :think: to da
dakle nemam pojma ko si nemam pojma sta hoces od mene nemam pojma sto hoces neku bitku sta li vec samnom :hahaha: i sto je najsladje od svega uopste me ni ne zanima :lol:
jer jako brzo postanes neizrecivo dosadna

Pa gde si obozavateljko moja ....ko o cemu ti opet i samo o meni .

Duso ima pismenih na ovom forumu i vide ko koga prvi citira i ko mora da zove decka u pomoc kad vise ne zna sta da napise

Kulirala sam te jedno tri puta , ali red je da odgovorim mojoj obozavateljkji...toliko uobrazena ne mogu da budem ipak mi ti posvecujes vreme :lol:
 
rekla sam...
u slucaju legalizacije tim poslom pod broj 1 moze da se bavi SAMO onaj ko to hoce...nema "zarobljenistva" razumes?
Pa i sada time može da se bavi SAMO ko to hoće, u smislu da se najgore progone (ako se uopšte progone) oni koji teraju ljude na takve stvari, isto kao što za posedovanje trave, na primer, dobiješ packu, ali te zato iscimaju da im otkriješ gde si nabavio :neutral:
 
Negde sam već pisao na ovu temu al' ne mogu da nadjem...
Definitivno DA, treba je legalizovati, a jedini argument protiv legalizacije je samo u lažnom moralisanju.
Neko napisa da je prostitucija oduvek nelegalna - netačno, naprotiv, kroz istoriju je duže i u više civilizacija bila legana, nego što je nelegalna.
Čak i u ranom hrišćanstvu je bila legalna, ako je verovati Gravesu čak i cenjena, po njemu vizantijski car Justinijan (V vek) je bio oženjen bivšom prostitutkom.

Čekaj bre, jel ovo onaj ozbiljni deo LJiSa? :eek:
Begam ja odavle... :gace:
 
nista to onda reci svojoj cerki jednom...jer ako se legalizuje i bice posao kao svaki drugi
zato sto su elitne prostitutke mnogo redje :) uglavnom su ulicarke
nista cero super je to posao...samo nemoj da budes ulicarka...bude elitna prostitutka :lol: nek te prljavi zadrigli matorci drpaju i rade s tobom sta hoces...hebi ga posao ko posao :lol:

a shto ti mene lichno pokushavash da uvuchesh u prichu? zashto nechije lichno mishljenje u stvari utiche na ovu temu? Verovatno bih ja bio protiv toga da mi cerka bude prostitutka ali tu su vec umeshane emocije i moral i normalno rasudjivanje nije prisutno.
 
Pa mozda i nije losa ideja legalizovati...
Sa neke strane ima opravdanja sa neke i nema bas ...
Bili bi dobro za one koji pate od neyebitze a imaju kintu:rumenko: da urade a da znaju da nisu pocinili krivicno delo ali opet malo je bzvz sex za pare ne?
Ne znam, svarno debelo bih se porazmislio da od mene zavisi
 
Jednom recju, prostitucija evidentno postoji,pitanje je da li je treba pravno regulisati i koje bi bile posledice tog cina?

Legalizacija je način da se problemu zaviri u zube, da se olakša situacija samih prostitutki, time što bi im se ponudili bolji uslovi za rad, što sprečava mogućnost da dođe do zaraza i onih koji kupuju od njih, a i njih samih.
 
Ja sam protiv legalizacije. Kada bi se prostitucija legalizovala tada bi javne kuce imale velike troskove , tako da bi cena "usluge" koju ja placam bila veca tj vise bi me to zadovoljstvo kostalo tada nego sto me sada kosta :D . Sad ozbiljno -

rekla sam...
u slucaju legalizacije tim poslom pod broj 1 moze da se bavi SAMO onaj ko to hoce...nema "zarobljenistva" razumes?

To je mozda tacno u nekoj bajci ;) . U realnosti se inspektori i panduri prodaju za 500 dinara .
 
To je mozda tacno u nekoj bajci ;) . U realnosti se inspektori i panduri prodaju za 500 dinara .

Potkupljeni pandur i krimos koji ga potkupljuje mnogo više prostora imaju u oblastima koje nisu legalne. Dokazano je da svaka legalizacija nečeg dovodi do udaljavanja kriminala od istog.
Neko pomenu nešto u fazonu - "kako bi tvoja ćerka ako prostitucija bude legalna?" Nisam primetio da to što je prostitucija nelegalna sprečava neku ženu da se bavi njom. Ali legalna prostitucija sigurno sprečava nekog idiota da nekoj jadnici uzme pasoš, da je danima siluje sa ortacima i bode heroinom koji će joj posle naplatiti kad se ona navuče i kad počne da "radi".
Poznat je slučaj one Moldavke u CG, a takvih je gomila. Uvežene iz istočne Evrope, pretvorene u robinje, nemaju ni gde ni kako. Ako se požale nekom, idu u zatvor jer su se bavile nelegalnim poslom. Makroi ostaju napolju, jer nema dokaza, a panduri su potkupljeni...
Na zapadu ima gomila prostitutki iz ist. Evrope, Azije, Afrike. Ali one imaju radne dozvole, socijalnu i zdravstvenu zaštitu... Mogu da promene zanimanje kad god žele, i nema šanse da neko proba da ih spreči. Panduri su i tamo potkupljeni, mafija i tamo drži bordele, ali ipak ne mogu da rade šta žele.
 
Potkupljeni pandur i krimos koji ga potkupljuje mnogo više prostora imaju u oblastima koje nisu legalne. Dokazano je da svaka legalizacija nečeg dovodi do udaljavanja kriminala od istog.
Neko pomenu nešto u fazonu - "kako bi tvoja ćerka ako prostitucija bude legalna?" Nisam primetio da to što je prostitucija nelegalna sprečava neku ženu da se bavi njom. Ali legalna prostitucija sigurno sprečava nekog idiota da nekoj jadnici uzme pasoš, da je danima siluje sa ortacima i bode heroinom koji će joj posle naplatiti kad se ona navuče i kad počne da "radi".
Poznat je slučaj one Moldavke u CG, a takvih je gomila. Uvežene iz istočne Evrope, pretvorene u robinje, nemaju ni gde ni kako. Ako se požale nekom, idu u zatvor jer su se bavile nelegalnim poslom. Makroi ostaju napolju, jer nema dokaza, a panduri su potkupljeni...
Na zapadu ima gomila prostitutki iz ist. Evrope, Azije, Afrike. Ali one imaju radne dozvole, socijalnu i zdravstvenu zaštitu... Mogu da promene zanimanje kad god žele, i nema šanse da neko proba da ih spreči. Panduri su i tamo potkupljeni, mafija i tamo drži bordele, ali ipak ne mogu da rade šta žele.

:worth::ok:
 
Potkupljeni pandur i krimos koji ga potkupljuje mnogo više prostora imaju u oblastima koje nisu legalne. Dokazano je da svaka legalizacija nečeg dovodi do udaljavanja kriminala od istog.
Neko pomenu nešto u fazonu - "kako bi tvoja ćerka ako prostitucija bude legalna?" Nisam primetio da to što je prostitucija nelegalna sprečava neku ženu da se bavi njom. Ali legalna prostitucija sigurno sprečava nekog idiota da nekoj jadnici uzme pasoš, da je danima siluje sa ortacima i bode heroinom koji će joj posle naplatiti kad se ona navuče i kad počne da "radi".
Poznat je slučaj one Moldavke u CG, a takvih je gomila. Uvežene iz istočne Evrope, pretvorene u robinje, nemaju ni gde ni kako. Ako se požale nekom, idu u zatvor jer su se bavile nelegalnim poslom. Makroi ostaju napolju, jer nema dokaza, a panduri su potkupljeni...
Na zapadu ima gomila prostitutki iz ist. Evrope, Azije, Afrike. Ali one imaju radne dozvole, socijalnu i zdravstvenu zaštitu... Mogu da promene zanimanje kad god žele, i nema šanse da neko proba da ih spreči. Panduri su i tamo potkupljeni, mafija i tamo drži bordele, ali ipak ne mogu da rade šta žele.

si ti retardiran?
sa svim postovanjem prema tvojim godinama
ali nezakonito je da nekom uzmes pasos i da silujes nekog i da ga drogiras protiv njegove volje...valjda za toliko godina znas da takvi zakoni postoje :eek:
 
Ja sam protiv legalizacije. Kada bi se prostitucija legalizovala tada bi javne kuce imale velike troskove , tako da bi cena "usluge" koju ja placam bila veca tj vise bi me to zadovoljstvo kostalo tada nego sto me sada kosta :D . Sad ozbiljno -



To je mozda tacno u nekoj bajci ;) . U realnosti se inspektori i panduri prodaju za 500 dinara .

Biće zato jer se unajmi jeftin stan.A što misliš da su one u hotelskim sobama?
 
si ti retardiran?
sa svim postovanjem prema tvojim godinama
ali nezakonito je da nekom uzmes pasos i da silujes nekog i da ga drogiras protiv njegove volje...valjda za toliko godina znas da takvi zakoni postoje :eek:

Naravno da jesam retardiran.
A u kom svetu ti živiš? Naravno da je sve to što navodiš nezakonito, ali dripci to mogu da rade baš zato što je cela oblast nezakonita. I baš zato što je prostitucija nelegalna potkupljeni panduri mogu da budu potkupljeni i da se ne obaziru na sve te nezakonite stvari koje si navela (tj da ne primenjuju zakon), nego da jadnicu kojoj se to desilo još i kazne!
Pa pročitaj malo šta se desilo u CG onoj Moldavki, i kako se na kraju završilo - ispade ona kriva.
A moralisti na sve kažu - tako joj i treba, kurvatina!
Sidji na zemlju i budi malo realnija i pragmatičnija - prostitucija se s pravom zove najstarijim zanatom na svetu, bilo je i biće je. Bilo bi lepo kada bi smo se svi ebavali samo kad se volemo, ali to mi liči na one lepe želje na izboru za mis - " ... i mir u svetu!" Licemernim stavom i zabranama samo se omogućava šljamu da zgrće pare na tudjoj nesreći.
Uostalom, (sa svim poštovanjem prema tvojim godinama, :mrgreen:) kad porasteš, kašće ti se samo.(Prva si počela :twisted: )
 
Poslednja izmena:
Ne da sam protiv legalizacije,već sam za uništenje prostitucije.Svaka ljudska jedinka ima pravo na normalan život i dostojanstvo,a prostitucija je užas,bez obzira i ako je legalna.
I u Nemačkoj je legalna,bolje prolaze samo one elitnije ,,dame'',ali navešću vam šta jedna od njih misli o tome:,,...da sam znala gde ću završiti-ubila bih se!''
Pamtim i slučaj jedne Nemice koja je ostala bez posla (službenik),a zatim i bez socijalne pomoći,jer je odbila posao prostitutke koji joj je po nemačkom zakonu služba za zapošljavanje sasvim legalno ponudila!
 

Back
Top