Legalizacija prostitucije?

Prije 200-300 godina je bilo javnih kuća i na našim prostorima.

da javne kuce oduvek postoje..i sta s tim..kao i nekrofilija, pedofilija, narkomanija, alkoholizam....mislim zaista nista od tih pojava nije izmisljeno skoro postoji oduvek...jer to onda znaci da je to dobro
mislim kao kad bi hiljadu godina stojalo go.vno (mislim da moze da stoji :lol: al ne moze al zamislicemo)...i svi ga oduvek smatraju go.vnetom..i nadje se neka budala posle hiljadu godina da kaze a hebi ga ajde da se sad malo pravimo da je ovo go.vno hebeno cool i da vise ne smrdi...a usput cemo pare da zaradimo od toga? :eek: sto je btw jedan od najgnusnijih argumenata za legalizaciju
 
hehe
bilo je o ovome reči svojevremeno na d i p
s jedne strane bilo bi dobro da se pokupe pare (jer bi se valjda plaćao porez na ovu aktivnost) pa hajd ondak da se zalazemo za legalizaciju svih vrsta narkotika...mislim zamisli tek koliki bi tu tek porez bio...ta grana cveta :lol:
mada sam u principu protiv prostitucije----- iako ima puno gorih stvari (narkomanija i alkohalizam) uvek ima gorih stvari...ali one nikada nisu opravdanje za nesto sto je samo po sebi lose
mada se u prostituciju uvlače maloletnice protiv svoje volje....valjda bi se legalizacijom neke stvari...npr ovo regulisalo
otkud ti to...jer mislis da se svi zakoni koji su doneti postuju :lol:
 
nista to onda reci svojoj cerki jednom...jer ako se legalizuje i bice posao kao svaki drugi
zato sto su elitne prostitutke mnogo redje :) uglavnom su ulicarke
nista cero super je to posao...samo nemoj da budes ulicarka...bude elitna prostitutka :lol: nek te prljavi zadrigli matorci drpaju i rade s tobom sta hoces...hebi ga posao ko posao :lol:

sta mislis da ces moci nesto da joj zabranis ako ona to hoce?

jesu tebi tvoji uspeli nesto da zabrane...

mozes samo da volis svoje dete...i to ti je sve...nema tu pomoci...
 
nije to poziv za prostituciju,nego zastita onih koji to ,nazalost,moraju ili zele da rade...

ma da uvek se nadju argumenti lazni doduse za prodaju price od koje neko ima velike koristi

zena koja je sama odabrala da se bavi prostitucijom valjda ima dovoljno svesti o tome da brine o sebi...to sto se tice zdravstvenog dela
zena koja nije sama odabrala bojim se da je njoj potrebna druga vrsta pomoci sto je vec zakonski regulisano
kako to da ih zastite? da je makro ne ubija od batina a musterija maltretira :lol: price za malu decu...zakon ce ih zastititi :hahaha::rotf: imate li vi uopste minimum mozga ljudi za prostu logiku...kao prvo zakonski je vec regulisano nasilje (joj pa tek statistike koliko zena prijavljuje nasilje, koliko je od toga dokazano, koliko procesiuirano)
sta ce zakonska regulativa da donese dobro ikom osim likovima koji ce na legalan nacin moci sebi da stavljaju pare u dzep na tudjoj muci
 
mene su moji vaspitavali...sto se nadam da cu i ja isto moci da uradim ;)
oooo daleko je roditeljstvo od ljubavi samo...hocu reci mnogo faktora jos tu ide

od njih samo ljubav...

a bas zbog toga sto bi mozda jednog dana mogla da imam cerku,mislim da bi trebalo da se legalizuje...
ko zna sta bi joj moglo pasti na pamet...kazu roditelji--moje dete? nema sanse...
ma naravno...vidim,...a cija deca onda to rade?
 
ma da uvek se nadju argumenti lazni doduse za prodaju price od koje neko ima velike koristi

zena koja je sama odabrala da se bavi prostitucijom valjda ima dovoljno svesti o tome da brine o sebi...to sto se tice zdravstvenog dela
zena koja nije sama odabrala bojim se da je njoj potrebna druga vrsta pomoci sto je vec zakonski regulisano
kako to da ih zastite? da je makro ne ubija od batina a musterija maltretira :lol: price za malu decu...zakon ce ih zastititi :hahaha::rotf: imate li vi uopste minimum mozga ljudi za prostu logiku...kao prvo zakonski je vec regulisano nasilje (joj pa tek statistike koliko zena prijavljuje nasilje, koliko je od toga dokazano, koliko procesiuirano)
sta ce zakonska regulativa da donese dobro ikom osim likovima koji ce na legalan nacin moci sebi da stavljaju pare u dzep na tudjoj muci

mislim da bi ipak prvo trebali ukinuti vize i podeliti besplatne karte za put oko sveta za 80 dana...
 
od njih samo ljubav...

a bas zbog toga sto bi mozda jednog dana mogla da imam cerku,mislim da bi trebalo da se legalizuje...
ko zna sta bi joj moglo pasti na pamet...kazu roditelji--moje dete? nema sanse...
ma naravno...vidim,...a cija deca onda to rade?

oce meni neko da objasni od vas sto se bacate time da ce zakon da donese dobrobiti da lepo tacno argumentujete koje dobrobiti kao sta :)
 
mislim daju ljudima da pojedu ono isto go.vno i onda ih jos ubede kako je go.vno hebeno ukusno i super i kako ce svima biti super kad ga pojedu

joj za plakati....o ljudski rode :dash:

evo samo za tebe 1 poverljiva informacija...

svi ti "vodeci" ljudi koji nama smrtnicima serviraju ta govvna i koja mi nazalost jedemo...koriste usluge tih nasih "nocnih dama" i to veoma redovno,a najvise su bisexual prohtevi zastupljeni...tako da legalizacija ima smisla jer i oni na taj nacin stite svoje dupe..
 
sve sto zakon "pokriva" kao legalno je "pokriveno" i u tvoju korist

"nelegalno" mos samo da ga duvas

u realnom svetu i sa zakonom mozes samo da ga duvas :)
nikada ni jedan zakon nece to regulisati tako da bude potpuno uredjeno
pitah vec dal fizicka sigurnost dal zdravstveni razlozi...koji...kako ce to njih zastiti
vec si i sam rekao...to postoji samo iskljucivo zarad necijeg dupeta...i da neko nacima jos para
 
Da li bi trebalo legalizovati prostituciju i sta bi to znacilo? Da li bi se na taj nacin suzbile polne bolesti i da li bi, s' druge strane, na taj nacin prostitutke bile zasticene od nasilja? Da li bi se na taj nacin razbile izvesne nelegalne (da ne kazem kriminalne) grupe (citaj-makroi)?
Da li prostitutke treba da imaju zdravstveno, penziono, socijalno osiguranje?
Koliko je to dobro za drustvo, a koliko za prostitutke?
Sta kaze Moral na sve to? Da li je legalizacija prostitucije humana?
Jednom recju, prostitucija evidentno postoji,pitanje je da li je treba pravno regulisati i koje bi bile posledice tog cina?

Treba legalizovati jer i ovako je uzelo maha...
 
u realnom svetu i sa zakonom mozes samo da ga duvas :)
nikada ni jedan zakon nece to regulisati tako da bude potpuno uredjeno
pitah vec dal fizicka sigurnost dal zdravstveni razlozi...koji...kako ce to njih zastiti
vec si i sam rekao...to postoji samo iskljucivo zarad necijeg dupeta...i da neko nacima jos para

rekla sam...
u slucaju legalizacije tim poslom pod broj 1 moze da se bavi SAMO onaj ko to hoce...nema "zarobljenistva" razumes?
 
rekla sam...
u slucaju legalizacije tim poslom pod broj 1 moze da se bavi SAMO onaj ko to hoce...nema "zarobljenistva" razumes?

to u nekom lepom svetu iza sedam mora i sedam gora gde svi postuju sve zakone i nema kriminalnih radnji :)
vidi zarobljenistvo je vec regulisano zakonom kao sto ti rekoh...niko nema prava da drzi nikog protiv njegove volje...imas zakon vec o tome sta ti nije jasno :confused:
 

Back
Top