Легализација лаких дрога у Хрватској ?

..:hahaha: :hahaha:..daj ne loži..znam..da nisi za legalizaciju...isto kao ni ja...ima i previse zla..
..još..samo ovo treba da se legalizira...

Eno čoveka. Ne šalim se! Ima puno više zla sa tim što je "zabranjena".
Ljudi je svejedno puše i žive. Legalizovanjem je oporezuješ, što znači prihodi državi, resursi organa za borbu protiv kriminala se mogu usmeriti na druge stvari, Hrvatska bi time postala još veća turistička atrakcija. To ti je brate win/win kombinacija :D
 
dobar potez, ionako se mara uspjesno koristi u terapeutske svrhe a ovakav razvoj dogadjaja mogao bi poboljsati sveukupnu politicku klimu :)

Pa iskreno, da su nam političari bar ponekad napušeni možda bi normalnije sagledavali situaciju i ne bi skakali jedni drugima za vrat kao avetinje svakom prilikom...
 
Eno čoveka. Ne šalim se! Ima puno više zla sa tim što je "zabranjena".
Ljudi je svejedno puše i žive. Legalizovanjem je oporezuješ, što znači prihodi državi, resursi organa za borbu protiv kriminala se mogu usmeriti na druge stvari, Hrvatska bi time postala još veća turistička atrakcija. To ti je brate win/win kombinacija :D

...ja imam prijedlog...neka Vasi..tamo u šumadiji..siju..ionako..nemaju posla..a zarada dobra..vidiš..kako šipci...i jos ih niste skapirali..a poso pred nosom..;)..
 
...ja imam prijedlog...neka Vasi..tamo u šumadiji..siju..ionako..nemaju posla..a zarada dobra..vidiš..kako šipci...i jos ih niste skapirali..a poso pred nosom..;)..

ma iwo, najbolja je u hercegovini, i tamo imotski, zaledje, ovo ono..dobro kolega mitar kaze, pdv prihodi plus nema tabu-a, odes na kiosk i kazes maloj: de smotaj mi jednu:lol:
 
..leglizaciju...:think:...:roll:..

već smo pričali o tome :per:

:arrow:http://forum.krstarica.com/threads/179231&page=7


2) Legalizacija lakih droga (npr. marihuane)
ZA: 19 kyo. klikk filatelista, pa šta? porin50 DJM svetolik trpkovic Banshee Ha-Nocri Yopa goxy crow ~Petar~ sw-darthBEN SiIent Bob vrkveni krokodil Ivan015 baracigor gogag Šaban
SUZDRŽAN: 5 Secikesa Derer medved_bg Zvezdica Azathoth
PROTIV: 22 Alekasandar3 Архангел Vintage adem_ks Kaj DeteSunca jedite_kod_Joa Peaceful Шалом Donqihote saladin Синовац moje srce zike maričičak Torrente-Bgd master_of_errors NSCZ voyo.riq peti ligament bubobubo a bre Milun

uspeli ste nas nadglasati :per: a vidi vidi...ti nisi ni glasao :per:
a vidi klikk-onju :zper:
 
Poslednja izmena:
..esi..pušio..kad...:D..

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
th_43.gif


Митре....:rotf::rotf::rotf:...Ово је већ интимно...
37Bones_at_it.gif
 
...:hahaha: :hahaha: :hahaha:..pljuger..stari..a nece da se javi..kad je tu...:hahaha: :hahaha:..ja sam stari..žandar..jednom.žandar..vazda žandar...;)..

ja znam par žandara koji su pljugali a onda otišli na policijsku akademiju i sad su kao čisti :hahaha1: moš mislit...al dobro...reko sebi ajde da im verujem

samo bi volio otići i ja svedoćiti prilikom spaljivanje droga :per: da sve završi u "pečnici" a ne u nečijem džepu nazad:rotf:
 

Back
Top