Legalizacija Canabisa

Da li konzumirate travu ?

  • Da

    glasova: 4 11,1%
  • Ne

    glasova: 23 63,9%
  • Samo šljivovitzu

    glasova: 3 8,3%
  • Ponekad travu

    glasova: 2 5,6%
  • Kombinujem sljivovitz i travu

    glasova: 2 5,6%
  • Smoki

    glasova: 3 8,3%

  • Ukupno glasova
    36

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.797
Dakle , jelde

Legalizovsli su canabis u njemackoj

Sad se nešto mislim a to sam napisala i politicaru Soder-u iz bavarska

Der Zeitpunkt konnte nicht besser sein ‼️ gebt den Menschen Gras um diesen ganzen politischen Mist ertragen zu können‼️

Translejt ——> Tajming ne može biti bolji ‼ Dajte ljudima travu da izdrže sve ovo političko sranje‼


Sad da vas pitam

Da li vi nekad konzumirate ?


IMG_8995.jpeg
 
Poslednja izmena:
Licemerno je da zestoka alkoholna pica i cigrarete budu legalni a trava ne.

Trava je stetna, za mozak i pluca najvise, a najgore je kad mlade, nezrele osobe pocnu redovno da je puse, pa ih uspori u razvoju. Budu zaostali posle. Ali mislim da nema nikakve stete ako je odrasli puse umereno. Pomaze kod otklanjanja stresa i nekih nepotrebnih crnih misli, opusti te, baci te u neku drugu perspektivu iz koje mozes bolje da sagledas neke stvari.

Povremeno je konzumiram. Imao sam faze kad sam je pusio svakodnevno, i to jeste bio veliki problem, jer se sve svodi na to da se otaljaju dnevne obaveze i dodje vreme za pusenje. Onda ako se kasno legne na spavanje, sutradan ceo dan rasejan, tesko je bilo naci koncentraciju za nesto kompleksnije probleme.

Tako da definitivno trava uzima maha ako se pusi previse, ali ako je umereno, mislim da nema nikakvih problema...
 
јој, јел ви отварате ове теме на норму? ко ли вас плаћа??
ова тема је била разглабана протеклих 10так година и закључак је да сви који пуше траву постану ментални болесници.
 
јој, јел ви отварате ове теме на норму? ко ли вас плаћа??
ова тема је била разглабана протеклих 10так година и закључак је да сви који пуше траву постану ментални болесници.

Prije 10 godina nisam bila ovde

Možda da dostaviš spisak koje teme su bile pa da se držim spiska
 
јој, јел ви отварате ове теме на норму? ко ли вас плаћа??
ова тема је била разглабана протеклих 10так година и закључак је да сви који пуше траву постану ментални болесници.
Па који је теби андрак?
Од чега си ти пролупао?
 
јој, јел ви отварате ове теме на норму? ко ли вас плаћа??
ова тема је била разглабана протеклих 10так година и закључак је да сви који пуше траву постану ментални болесници.
Не верујем да ико овде некога плаћа.
Мени другару ,његовог сина дигли са 20 Мића вутре...
Ево га већ 2 недеље у ЦЗу..
Има ли то смисла?:besna:

Па то нема здраве Логике ако знамо да се цела Држава нечим ради..
а да не говоримо о Колувији и његових 6 Тона из Јовањице где се цео ДРЖАВНИ КРИМИНАЛ заташкао.
 
Najgori miris koji sam u zivotu uneo u pluca kao klinac. Pre bih zvakao kravlju balegu nego to jos jednom uneo u usta ili pluca.
Plus, njene lose stvari za zdravlje se potcenjuju, izrazito je nezdrava generalno, u terapeutske svrhe je ok sto se tice opustanja nerva i to.

Ali naravno da sam za dekriminalizaciju.
Legalizacija isto, mada to je ono kada pustis Drzavu da regulise, i to je isto krsh; ali daj sta das, kada vec ionako zivimo u etatistickom svetu.

Plus, tako treba sa svim drogama. War on Drugs je jedna od najglupljih stvari kojeg se dohvatila moderna Drzava. To koliko je ljudske nesrece donelo, pa to ne moze ni da se izracuna.
 
Не верујем да ико овде некога плаћа.
Мени другару ,његовог сина дигли са 20 Мића вутре...
Ево га већ 2 недеље у ЦЗу..
Има ли то смисла?:besna:

Па то нема здраве Логике ако знамо да се цела Држава нечим ради..
а да не говоримо о Колувији и његових 6 Тона из Јовањице где се цео ДРЖАВНИ КРИМИНАЛ заташкао.
Sluzba je Sluzba.
 
Nisam za legalizaciju.
Samo za one obolele od neke teške neizlečive bolesti.
Sve što izaziva bilo kakvu vrstu zavisnosti treba zabraniti
i gledati da se ljudi (prvenstveno mladi, deca) bave sportom ( u tu svrhu npr besplatne ulaznice za bazen ili
država da plaća veći deo, za starije popust).
Na žalost dosta smo depresivna država i svako sa onim što mu je najpristupačnije preživljava.
Neko koristi cigarete, neko alkohol, neko bensedin, neko travu, neko hranu.
 
Mozda ja sa svojih 28 ne vidim najbolje da se razumemo...niti pusim niti pijem...pre svega stalno sam za volanom,moj posao se radi 00-25h tako da to ne dolazi u obzir...zivim od te dozvole,nagledao sam se svega po putu...mislim da bi legalizacija donela samo probleme....za malu dobit u smislu oporezivanja toga izgubilo bi se mnogo na drugoj strani....jedino sto bi ja sa slep sluzbom imao vise posla usled tih udesa :D salu na stranu,nije to dobro raditi jer kroz period od 10-15 godina odrazile bi se sigurno strahovito velike posledice...
 
Mozda ja sa svojih 28 ne vidim najbolje da se razumemo...niti pusim niti pijem...pre svega stalno sam za volanom,moj posao se radi 00-25h tako da to ne dolazi u obzir...zivim od te dozvole,nagledao sam se svega po putu...mislim da bi legalizacija donela samo probleme....za malu dobit u smislu oporezivanja toga izgubilo bi se mnogo na drugoj strani....jedino sto bi ja sa slep sluzbom imao vise posla usled tih udesa :D salu na stranu,nije to dobro raditi jer kroz period od 10-15 godina odrazile bi se sigurno strahovito velike posledice...
Mislim da je droga danas toliko vec dostupna svima i na dohvat ruke, da je i tehnicki tesko da se taj broj narkomana nesto poveca.

Mozda se poveca broj narkofila eventualno, ali to je samo jedan deo jednacina.

Na drugoj strani imamo izrazito jako guranje kriminala i nasilja u taj sektor ako je kriminalizovano ponasanje, i to je bitnije,
 
јој, јел ви отварате ове теме на норму? ко ли вас плаћа??
ова тема је била разглабана протеклих 10так година и закључак је да сви који пуше траву постану ментални болесници.
Vidis sta manjak proteina iz mesa uradi mozgu coveka.

Nije u stanju da ukapira da to sto je nesto bilo otvarano pre 10god ne znaci da ne treba o tome I sada da pise..
 
I da i ne. Ne zato sto je zlo veliko, a da zato sto dileri daju pajdomanima da pisaju po travi ne bi li jace radila ili prskaju sa ko zna cime, pa nasi dragi gradjani koji duvaju se truju daleko vise nego sto misle. Legalizacija bi regulisala takve stvari.
 

Back
Top