Lefkada i okolina - vodic za avanturiste

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Apartman sa dnevnom i spavacom sobom smo placali 35e.
Sta je lepse? Tesko je dati odgovor, Lefkada definitivno ima lepse plaze ali je "divljija" da tako kazem. Krf je mnogo urbaniji, ali podjednako lep i zelen. Grad Krf kao Venecija...
U svakom slucaju ne treba propustiti ni jedno ni drugo....Mi smo Krf "overili" dva puta, jednom u Kasiopiju, drugi put u Dasiji...i opet ima stvari koje nismo obisli.
 
Putnice- Ja sad znam da moramo da letujemo u julu ( u avgustu je u planu L.A.:-P)i izbor nam je ipak 99%Lefkada(vec trecu godinu otpada Krf).Ta cena i sve o "tvom"smestaju mi odgovara(idemo samo nas troje),pa mi reci jesi li se "pogadjala",kako si kontaktirala za smestaj(mailom?)
Izvini ako pitam nesto sto je vec pisano,bas sam u frci sa vremenom da sve citam.Pisi kako je teklo ugovaranje smestaja,cene-mozes i na pp.ali mozda je korisno i drugima;)ne bih preko agencije-imam termine koji mi odgovaraju i ne verujem da se mogu uskladiti,a sto kazes ovako je i povoljnije.
 
Pa nisam se raspitivao ali ako treba stojim Vam na raspolaganju mada nista ne obecavam. Ona je u Prevezi [veoma blizu]. Samo me cudi sto niko ne prodaje aranzmane za Prevezu. Od Srba nema ni "S" a mesto je fantasticno. Nisu plaze kao na zapadnoj obali Lefkade ali su istovetne kao i na svakom drugom mestu u Grckoj a ima i gde da se izadje. Mozda ce se neko setiti da i ovo zazivi narednih godina. Evo link
al nije neki. Uzivo je mnooooogo lepse verujte mi
 
Letovati na istocnoj obali Lefkade je standardno dobro kao i na svakom drugom mestu u Grckoj ali zapadna Lefkada je nesto sto se ne stavlja na kantar sa nicim. Preveza je od te zapadne obale nazalost udaljena 40-50 km i mislim da nema racuna u Prevezi odsedati a tamo odlaziti na kupanjac. Nemoze oboje, nema racuna a nije ni Preveza bas za "dz". Cene su manje-vise istovetne !
 
Ja mislim da je to ta cena. Mi smo ipak dosli ranije 25 juna pa nam je dao za 35. Mozda da probas da se cenkas, ne znam....ali mislim da je to to. S tim da smo mi imali posebnu spavacu sobu, to mu naglasi ako ti je bitno.
Sto se tice dece i diskoteka, tu bas nisam merodavna...jos nismo dosli u tu fazu. Ali u gradu Lefkadi ima kafica, restorana, radnjica....s te strane je ok. A sad za ovo drugo bas i ne znam. Pitaj Tamigo, ona je sigurno upucenija.
 
Na Lefkadi imaju dve diskoteke Kapital i ExGeneration, i naravno gomilu kafica i restorana. Ja licno mislim da je bolje letovati na Lefkadi a obilaziti Prevezu, Pargu i sl. U Prevezi mi se svidja samo ono setaliste i odatle ka moru restorani kafici uz more i to je to, grad ko grad mi i nije nesto.
 
Na Lefkadi imaju dve diskoteke Kapital i ExGeneration, i naravno gomilu kafica i restorana. Ja licno mislim da je bolje letovati na Lefkadi a obilaziti Prevezu, Pargu i sl. U Prevezi mi se svidja samo ono setaliste i odatle ka moru restorani kafici uz more i to je to, grad ko grad mi i nije nesto.

Tacno tako. Preveza kao grad i nije nesto osim onog setalista pored mora sa milion kafica i restorana !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top