Lefkada i okolina - vodic za avanturiste

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ti trajekti su malo problematicni. Iz Vasilikija ima samo 3-4 polaska za Kefaloniju dnevno i to pocinju od recimo 10h a zavrsavaju u 18h sto je bas malo. Mi smo hteli da idemo na Mirtos plazu ali nismo mogli da se uklopimo sa trajektom. Onda smo hteli na Itaku, ali ne postoji povratak u istom danu, nego bi morali da nocimo. Inace cena u jednom pravcu za kola i 3 osobe je oko 50e. Za Zakintos ne postoji veza sa Lefkade.
 
Vila Elia ima lepo dvoriste, bazen, kao sa nekim zamkom. Sobe su im sortirane po razlicitim kategorijama i cene su im vece. Ja sam gledala par soba A kategorije medjutim cena je bila isuvise visoka za ono sto mi je nudio. Gazda je bas onako sitnicav, racunao mi je posebne cene za kraj juna, pa pocetak jula, pa sredinu jula, pa je to sabirao i usrednjavao....ma daj :roll: , kad mi je na kraju rekao cenu samo sam se nasmejala.
Sve je bilo u fazonu, ali ovde imate dvoriste i bazen...na to sam ja njemu rekla da sam na Lefkadu dosla zbog Porto Kacikija a ne njegovog bazena :lol: .
Sad zavisi sta si ti uplatio, posto ima i neki lux smestaj koji nisam videla, u svakom slucaju nece ti biti lose.
Za pumpu ne znam.
 
Ja sam se preko mejla dogovorio oko cene za nas troje ( uz dosta cenkanja ) , za apartman A klase po ceni od 40 €. Iskreno mislim da im sledeće nedelje odlaze gosti , te da ima dovoljno mesta, pa su mi i zbog toga smanjili cenu ( prvobitna cena je bila sa popustom 60 €). Znači ,sobe u A klasi su Ok ?
 
makino:
Ja sam se preko mejla dogovorio oko cene za nas troje ( uz dosta cenkanja ) , za apartman A klase po ceni od 40 €. Iskreno mislim da im sledeće nedelje odlaze gosti , te da ima dovoljno mesta, pa su mi i zbog toga smanjili cenu ( prvobitna cena je bila sa popustom 60 €). Znači ,sobe u A klasi su Ok ?

Meni je u junu trazio 80 pa 70e , cenkao se sa mnom, vracao me sto puta....ali ja nisam htela da se petljam. Pa ja bas nisam bila prezadovoljna tim sto sam videla kao sobe A, nisu one lose, ali onako, nisu mi bile tako uredne....recimo u Vili Verde sve blista od cistoce za 35 e a ovde za duplo vise para nije bilo tako cisto....Dosuse, videla sam dve sobe i nijedna mi se nije svidela, nekako su male. E sad, nemoj da te ovo uplasi, mozda je to moj subjektivni utisak, a mozda je samo ta soba koju mi je pokazao takva. Ova vila ima stvarno lepo dvoriste i bazen, tako da i ako soba ne bude vrhunska imacete gde da leskarite na bazenu.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Putnica!:
Meni je u junu trazio 80 pa 70e , cenkao se sa mnom, vracao me sto puta....ali ja nisam htela da se petljam. Pa ja bas nisam bila prezadovoljna tim sto sam videla kao sobe A, nisu one lose, ali onako, nisu mi bile tako uredne....recimo u Vili Verde sve blista od cistoce za 35 e a ovde za duplo vise para nije bilo tako cisto....Dosuse, videla sam dve sobe i nijedna mi se nije svidela, nekako su male. E sad, nemoj da te ovo uplasi, mozda je to moj subjektivni utisak, a mozda je samo ta soba koju mi je pokazao takva. Ova vila ima stvarno lepo dvoriste i bazen, tako da i ako soba ne bude vrhunska imacete gde da leskarite na bazenu.

Ok , hvala na informacijama .
Meni će to biti tzv. baza , jer planiram da svakog dana obilazim ostrvo .
 
Poslednja izmena od moderatora:
webkrojac:
Zahvaljujuci tvom opisu putujemo na Lefkadu 07.09 a imamo zakazano u ambasadi 29.08.

Moje pitanje je kako da dobijem potvrdu od nekog smestaja?

Putnice da li si ti platili iz Srbije?

Rezervisali smo www.villagio-maistro.gr Apartman A ali nemaju on line placanje, a preko banke je malo jezivo.

Da li si slucajno videla smestaj www.casavaroli.gr

Hvala pozdrav,

Koliko placate smestaj , ako nije tajna?
 
webkrojac:
Zahvaljujuci tvom opisu putujemo na Lefkadu 07.09 a imamo zakazano u ambasadi 29.08.

Moje pitanje je kako da dobijem potvrdu od nekog smestaja?

Putnice da li si ti platili iz Srbije?

Rezervisali smo www.villagio-maistro.gr Apartman A ali nemaju on line placanje, a preko banke je malo jezivo.

Da li si slucajno videla smestaj www.casavaroli.gr

Hvala pozdrav,
Ja sam uplatio deo odmora preko Kaladukasa na Kefaloniji a drugi deo odmora cu provesti na Lefkadi. Mislim da bi bilo najbolje da zamolis osobu sa kojom si kontaktirao u villagio-maistro i da ti oni posalju na mejl rezervaciju ( na memorandumu ) , pa je ti posle odstampaj . To bi trebalo da se prihvati od strane ambasade
 
webkrojac:
Zahvaljujuci tvom opisu putujemo na Lefkadu 07.09 a imamo zakazano u ambasadi 29.08.

Moje pitanje je kako da dobijem potvrdu od nekog smestaja?

Putnice da li si ti platili iz Srbije?

Rezervisali smo www.villagio-maistro.gr Apartman A ali nemaju on line placanje, a preko banke je malo jezivo.

Da li si slucajno videla smestaj www.casavaroli.gr

Hvala pozdrav,
Netraze potvrdu o uplati dovoljan ti je mail ili fax, o izvrsenoj rezervaciji
 
Juce smo se vratili iz Grcke.Devojka i ja ti se zahvaljujemo za putopis koji nam je sluzio kao vodic svih petnaest dana koliko smo proveli na letovanju.Od prenocista u Metsovu i odmora koji je stigao u pravom trenutku,pa obilazak plaza na samoj Lefkadi (Egremi najlepsa),a ono na cemu smo ti posebno zahvalni su Aheronovi izvori.Za njih pre tvog putopisa nismo nikada culi i sigurno ih nebi ni posetili da o njima nisam citao na ovom forumu.Nismo se zaustavili kod onog mesta koje treba preplivati ili prohodati ali je voda do brade duboka.Bili smo spremni opet zahvaljujuci tebi stavili fotoaparat i odecu u kesu, kesu na glavu i polako kroz vodu.Taj osecaj je neverovatan.Voda toliko ledena da ti oduzima dah.I na kraju odmor od tri dana u Pargi koje je uistinu prava puslica.Hvala jos jednom jer si nam uistinu pomogla da nam ovo putovanje bude prava avantura.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top