Lavovi-generalno

MirjaMN:
Mislim da je bitno i šta si u Kineskom horoskopu!
Nije isto biti Tigar, Zec, Divlja svinja ili Zmija....
Tako da Lavova ima raznih!
Poznajem jednu Lavicu koja je strašno nesigurna, uvek moram da je "dižem" kad "padne", a često "pada". U tripu je da su svi bolji od nje, što nije tačno, kontradiktorna je i nezrela....dok je sa druge strane njen brat Lav, takođe, zreo, odmeren...čovek na mestu!
Sve u svemu - stalno ih treba hvaliti i obasipati pažnjom i ljubavlju. Generalno su dobri drugari i roditelji!
ja sam Zmijurina :lol: prema kinezima.Da,imam povremeno tripove kao tvoja drugarica da su svi bolji od mene,ali sam zrela (cak preozbiljna za svoje godine-to mi oduvek govore!)i ne preterujem sa zeljom da me hvale i da mi se dive...samo da me vole,maze i paze...tako :oops:
 
Jugoslovenka:
King 7:
Po meni, jedino lavovima zenama uopste nije presudan znak muskarca. Htele - ne htele, vi sanjate o nekom ko je jaci od vas, ko ce da kroti lava a da zadovolji zenu u isto vreme i kroz narednih 1000 godina. Jedina zena - pilot u 2.sv. ratu je bila lav i bilo je potrebno 8 Nemackih pilota da bi je oborili. Ko moze da zivi sa pravim lavom ceo zivot moze i sa zenom lavom. Ipak, nisu svi "pravi" nestali. Budite i vi "prave" za njih i sve ce ici samo od sebe.

U bogte, a da se nismo mi možda negde upoznali?????
A ja jesam prava...mmm, samo još njega da nađemo....
Ne verujem da smo se upoznali ali ko zna... sve je moguce. Ako si prava ima da naleti pravi!
 
peach:
Jugoslovenka:
King 7:
Po meni, jedino lavovima zenama uopste nije presudan znak muskarca. Htele - ne htele, vi sanjate o nekom ko je jaci od vas, ko ce da kroti lava a da zadovolji zenu u isto vreme i kroz narednih 1000 godina. Jedina zena - pilot u 2.sv. ratu je bila lav i bilo je potrebno 8 Nemackih pilota da bi je oborili. Ko moze da zivi sa pravim lavom ceo zivot moze i sa zenom lavom. Ipak, nisu svi "pravi" nestali. Budite i vi "prave" za njih i sve ce ici samo od sebe.

U bogte, a da se nismo mi možda negde upoznali?????
A ja jesam prava...mmm, samo još njega da nađemo....
:lol: :wink:
ja sam,eto,skromna lavica i ne kazem da sam prava i najbolja...daleko bilo! al' stvarno se uvek trudim da budem bar blizu nekog ideala:da radim na sebi da bi se svi moji bliznji ponosili sto su moji,a kad volem nekog-nema toga sta za njega ne bih dala i uradila...a,meni se povremeno cini da to muskarce odbija i plasi :( i da su retki oni koji znaju da prime lavovsku paznju i adekvatno uzvrate.deca znaju,pretpostavljam.zato lavice vole mnogo decu. :P
Rekoh, sve je kod vas kapitalno pa i paznja. Mnogi paznju lava shvataju kao da je sam lav izasao pred njih.
 
Znaš da nisam astrolog!!! Ali evo ti nešto o Konju u Kineskom horoskopu.

Ovo sam pronašla na www.astroskop.com ako još nekog nešto interesuje....može puno toga da se pročita.

"Nezavisni ste i samouvereni, predusretljivi kako prema starim prijateljima tako i prema onima koje ste nedavno upoznali. Prosto cvetate u živahnoj atmosferi i mada ste vrlo društveni, niste inspirativan govornik. Volite kad drugi odaju priznanje vašim veštinama, a slabi ste na laskanje.

Međutim, u sebi nosite čestitost i istinsku toplotu koja privlači mnoge. Ljudi vam se lako poveravaju, jer vas interesuju njihova razmišljanja i osećanja, ali otkrića vas toliko uzbuđuju da vam je prosto teško da čuvate tajnu.


Ovo svakako nije iz pakosti ili osvete – ponekad prosto ne možete a da ne progovorite. Ista stvar se često desi kad je reč o nekim novim projektima ili prosto interesovanjima – u želji da što pre počnete često uvredite druge ili u neznanju remetite dugoročne planove.

Ideje koje vas inspirišu realizujete odmah, bez odlaganja, nošeni uzbuđenjem trenutka, ali ponekad ste previše impulsivni i ne obraćate previše pažnje na ono što sledi.

Kad vas rezultati razočaraju, okrećete se ka novom projektu, prepuni novih ideja. Sama pomisao na neuspeh vas čini nervoznima i upravo zbog toga se odmah okrećete ka novim ciljevima. Ponekad vam je sopstveni nagon od velike koristi jer zahvaljujući njemu nude vam se mnogobrojne mogućnosti, ali često posao ostaje obavljen «na pola».

Uvek ste spremni da drugima date pravi savet i prilično ste ubedljivi, ali vaše samopouzdanje i opušten pristup prosto umeju da sakriju unutrašnje sumnje. Oni koji vas znaju prepoznaju ovo i spremni su da pruže podršku i pomoć."

Ovo "smešano" sa Lavom... :roll: ...interesantno!
 
Hihihi...ma znam ja da ti nisi astrolig ali volim ja da slušam tvoja objašnjenja....kakav mix sa lavom a???
Jedino nije istina ono za tajne...da izbrbljam...ljudi mi se zaista jako lako poveravaju i ja zaista znam puno o mnogima ali nikad, NIKAD ne bih nikoga izdala..zato me moji prijatelji i vole...auuu al se nahvalih..
 
Pa to je sad MIX, Lav čuva tajne.....ili se bar nadam da čuva tajne :!: :?: :!: Nešto pokupiš od znaka, nešto od podznaka, nešto od Kineskog, a nešto od Arapskog!!!
Hi hi hi! A sad pitaj šta ti "kaže" Arapski??
 

Back
Top