Lavovi-generalno

Miss_Jo:
Znaci cenite da nema oprostaja? :( e zivot je surov kao i vi lavovi :cry:

Ма одакле ти то? Наравно да има опроштаја. Лепо ти рекоше Краљ и Нина. Али немој да се извињаваш док још гори.
И не верујем ја да је то нешто што има везе са хороскопом.
 
Ljuba82:
Miss_Jo:
Znaci cenite da nema oprostaja? :( e zivot je surov kao i vi lavovi :cry:

Ма одакле ти то? Наравно да има опроштаја. Лепо ти рекоше Краљ и Нина. Али немој да се извињаваш док још гори.
И не верујем ја да је то нешто што има везе са хороскопом.
Lavovi rekoh imaju carsko u sebi i oprostaj dolazi u svoje vreme kao kajanje i sve ostalo. Kod njih je sve kapitalno pa i erupcija gneva ( tipicno za Sunce ). Ali, sve se stisa jednom i dodje na svoje mesto. Imam utisak da svo vreme, svi procesi i svi planovi imaju kod njih rok od 1000 godina i da sve "nabrzaka" i kratkotrajno ne prolazi. Ne priznaju ljude bez tezine i vole da se nose sa teskim stvarima. Vole da potpisuju vazna dokumenta.
 
Ja sam Lav :oops: (kao shto verovatno i znate jer vas je Dust uputio u moju greshku) i chesto sam ljuta na samu sebe,bash zato shto NE umem da se naljutim. :roll:
:? Kad me neko iznervira,umem uzasno da poludim i onda kazem samoj sebi kako vishe nikad necu progovoriti sa tom osobom itd. i posle sat vremena da mi trazi da mu pozajmim neshto ili sl. ne bih ni oklevala. :roll:
Takodje me kod mene nervira to shto sam nekako,najblaze recheno,MUTAVA! :x Iako su mi rekli da je to zbog mog podznaka (devica)... Da,i nekada ne umem da kazem NE-to mi je najvaci problem! :oops:
:?: Jel neko moze da mi kaze karakteristike kombinacije: znak Lav,podznak Devica,mesec u Strelcu???
 
Little_white_witch:
Ja sam Lav :oops: (kao shto verovatno i znate jer vas je Dust uputio u moju greshku) i chesto sam ljuta na samu sebe,bash zato shto NE umem da se naljutim. :roll:
:? Kad me neko iznervira,umem uzasno da poludim i onda kazem samoj sebi kako vishe nikad necu progovoriti sa tom osobom itd. i posle sat vremena da mi trazi da mu pozajmim neshto ili sl. ne bih ni oklevala. :roll:
Takodje me kod mene nervira to shto sam nekako,najblaze recheno,MUTAVA! :x Iako su mi rekli da je to zbog mog podznaka (devica)... Da,i nekada ne umem da kazem NE-to mi je najvaci problem! :oops:
:?: Jel neko moze da mi kaze karakteristike kombinacije: znak Lav,podznak Devica,mesec u Strelcu???
I ja sam lav,ali ne znam sta sam u podznaku. Ali mogu ti reci da me te iste stvari nerviraju kod sebe. Kada me neko iznervira ja cutum i cutim, sve dok potpuno ne poludim i onda kazem sta imam! Volela bih da ponekad malo brze odreagujem jer me u suprotnom vecina procenjuje kao da ne smem nikome nista da kazem! I "krasi" me jos jedna osobina: kada nekoga volim (nebitno u kom smislu)i dobro poznajem onda sam super prema toj osobi, otvorena, pricljiva, ljubazna, ali sa onima koji me nerviraju i ne znam nista o njima- s njima jednostavno ne umem da komuniciram! To me strasno nervira, sto ne mogu da im se prilagodim! Ajde ove sto ne podnosim, z a njih me bas briga, ali susreti sa nepoznatima su krajnje komicni! :roll: Da li neko ima slicnih "problema" :?: :?: :?:
 
Mali patuljak:
Little_white_witch:
Ja sam Lav :oops: (kao shto verovatno i znate jer vas je Dust uputio u moju greshku) i chesto sam ljuta na samu sebe,bash zato shto NE umem da se naljutim. :roll:
:? Kad me neko iznervira,umem uzasno da poludim i onda kazem samoj sebi kako vishe nikad necu progovoriti sa tom osobom itd. i posle sat vremena da mi trazi da mu pozajmim neshto ili sl. ne bih ni oklevala. :roll:
Takodje me kod mene nervira to shto sam nekako,najblaze recheno,MUTAVA! :x Iako su mi rekli da je to zbog mog podznaka (devica)... Da,i nekada ne umem da kazem NE-to mi je najvaci problem! :oops:
:?: Jel neko moze da mi kaze karakteristike kombinacije: znak Lav,podznak Devica,mesec u Strelcu???
I ja sam lav,ali ne znam sta sam u podznaku. Ali mogu ti reci da me te iste stvari nerviraju kod sebe. Kada me neko iznervira ja cutum i cutim, sve dok potpuno ne poludim i onda kazem sta imam! Volela bih da ponekad malo brze odreagujem jer me u suprotnom vecina procenjuje kao da ne smem nikome nista da kazem! I "krasi" me jos jedna osobina: kada nekoga volim (nebitno u kom smislu)i dobro poznajem onda sam super prema toj osobi, otvorena, pricljiva, ljubazna, ali sa onima koji me nerviraju i ne znam nista o njima- s njima jednostavno ne umem da komuniciram! To me strasno nervira, sto ne mogu da im se prilagodim! Ajde ove sto ne podnosim, z a njih me bas briga, ali susreti sa nepoznatima su krajnje komicni! :roll: Da li neko ima slicnih "problema" :?: :?: :?:
Da li neko ima slichnih problema? :shock: Pa ovo ko da sam ja pisala!!! :oops: Kad ja treba da pricham sa nekim nepoznatim to se uglavnom svodi na moje mrmljanje u bradu! :evil: Uzas! :roll: Kad treba da idem do trafike ili neshto slichno uvezbavam tekst pred ogledalom i na kraju ga izgovorim tako nervozno i brzo da me opet nishta ne razumeju! :? Kod mene je slichan i taj problem da nekad cutim i ne reagujem,i na kraju kad mi se sve to nakupi,odjednom eksplodiram i najcheshce iskalim bes na pogreshnoj osobi i posle se osecam josh gore!!! :oops: :(
 
Koma :!: :!: :!: Ja nisam bas tako strasna da se gubim na trafici, ali zato kada upoznam nekog decka...To je, sto ti kazes mrmljanje, ne znam sta da pricam, sta god bih da pitam,sve mi nekako glupo deluje, pa i ne pitam...E sad kome se svidim i takva i ko prezivi i to, taj ima sanse da me kroz neko vreme potpuno upozna i manje vise shvati, ali ima i onih koji beze glavom bez obzira :evil: :oops: Lepo meni mama kaze da sam ja lav samo kod kuce! :roll:
 
Nikad nisam verovao da postoji nesigurnost i stidljivost kod lavova. Nekako mi ne ide. Uvek sam verovao da pokusavaju da odbiju nekoga. Izgleda da stvarno postoji. Mozda sto ste jako mladi.
 
King 7:
Nikad nisam verovao da postoji nesigurnost i stidljivost kod lavova. Nekako mi ne ide. Uvek sam verovao da pokusavaju da odbiju nekoga. Izgleda da stvarno postoji. Mozda sto ste jako mladi.

Lav - jarac
Ja još nisam srela nesigurnog Lava...imam drugaricu koja je Lav i jeste malo stidljiva, ustvari više bih rekla da je nepristupačna...
Ja sam pravi lav, sigurna u sebe, vrlo komunikativna, ili sam vrlo prijatna za komunikaciju ili neprijatna, sve zavisi sa kim komuniciram...
Volim radna mesta koja zahtevaju komunikaciju, brzinu, snalaženje u gužvi.....
Tačno znam šta želim i kako da do toga dođem...
Primetila sam da se dobro slažem sa Lavovima, bikovima, strelčevima....
Neko je rekao na temi da je Lav ali da nije ljubomorna...eee to već teško, lavovi su u suštini vrlo ljubomorni, ali za voljenu osobu bi uradili bukvalno sve, samo da vide osmeh na njenom licu..
i da, lavice su vrlo vezane za svoju decu...ne dao bog da ih neko povredi..... :P
 
Zenski lavovi su stvarno pozrtvovane majke i verovatno najneznije zene na svetu. Ali mislim da ste jako nesrecne kao zene jer, ko moze da se nosi sa lavom tek tako osim ako nije covek bez mane i sa svim mogucim vrlinama, svom snagom koju covek moze da ima. Svet je postao svet nekih drugih muskaraca. Zena lav trazi samo coveka, nista vise.
 
Mali patuljak:
King 7:
Nikad nisam verovao da postoji nesigurnost i stidljivost kod lavova. Nekako mi ne ide. Uvek sam verovao da pokusavaju da odbiju nekoga. Izgleda da stvarno postoji. Mozda sto ste jako mladi.

Mozda, i nadam se da ce to jednoga dana prestati jer me bas jako nervira!!! :twisted:
jao,i mene to nervira...ali tesko da ce prestati,ja evo imam 27 pa funkcionisem na vise puta opisan nacin. :?
no,nismo mi uvek nesigurni i stidljivi :roll: ...ja imam "ispade" od pevanja pred 50 nepoznatih ljudi i prilazenja i komunikaciji sa istima bez p'o blama do smisljanja texta 5 dana unapred kad su u pitanju neki vazni profesionalni razgovori ili muvanje sa tipom koji mi se stvarno svidja :oops: .
ma,mi lavovi smo iskreni,zato se lako zbunjujemo...nema glume,muljanja,foliranja. :(
 
King 7:
Zenski lavovi su stvarno pozrtvovane majke i verovatno najneznije zene na svetu. Ali mislim da ste jako nesrecne kao zene jer, ko moze da se nosi sa lavom tek tako osim ako nije covek bez mane i sa svim mogucim vrlinama, svom snagom koju covek moze da ima. Svet je postao svet nekih drugih muskaraca. Zena lav trazi samo coveka, nista vise.
:oops: pa,da...mada ne znam za ovaj deo o "majkama",to jos nisam proverila. :(
da,da...mi smo u fazonu "I need a hero" :( i ondak se cesto razocaramo jer je svet pun nizih tipova raznih horoskopskih znakova :?
po iskustvima licnim i moje dve drugarice lavice,mislim da nam najvise odgovara neko koga astrolozi opisuju kao ovna,sa onim stereotipnim muskim atributima,da ne nabrajam sad. :P isto tako,za onu vrstu lavica koje vole vise intelektualnu borbu i imaju manje zivotne enegije-odgovara im strelac-moodroser :lol: .no ima i ultra dominantnih lavova,njima kontam da pasuju vage,blizanci ili ribe-neko koga mogu da potcine i kontrolisu,da im budu uzor,da im se ovi dive i blah...no,mislim da muske lavove privlace vise ove kombinacije.
e,ovo su meni rekli neki koji se zaista bave astrologijom,mozete slobodno da negirate ili potvrdite :wink:
 
peach:
:oops: pa,da...mada ne znam za ovaj deo o "majkama",to jos nisam proverila. :(
da,da...mi smo u fazonu "I need a hero" :( i ondak se cesto razocaramo jer je svet pun nizih tipova raznih horoskopskih znakova :?
po iskustvima licnim i moje dve drugarice lavice,mislim da nam najvise odgovara neko koga astrolozi opisuju kao ovna,sa onim stereotipnim muskim atributima,da ne nabrajam sad. :P isto tako,za onu vrstu lavica koje vole vise intelektualnu borbu i imaju manje zivotne enegije-odgovara im strelac-moodroser :lol: .no ima i ultra dominantnih lavova,njima kontam da pasuju vage,blizanci ili ribe-neko koga mogu da potcine i kontrolisu,da im budu uzor,da im se ovi dive i blah...no,mislim da muske lavove privlace vise ove kombinacije.
e,ovo su meni rekli neki koji se zaista bave astrologijom,mozete slobodno da negirate ili potvrdite :wink:

Потчини ми се. :lol: :wink:
 
Prosto nisam znala kome prvo da odgovorim, Kingu ili peach...kad su oboje u pravu...
Lavice jesu i preterano požrtvovane majke, verujte mi, ja to znam...iako imam samo 26 god.
Većina lavica i jesu vrlo nesretne kao žene pa to nadoknađuju svojom decom, u smislu da nema toga šta ne bi uradile za dečiji osmeh...
Pesma koju je peach navela "Holding out 4 a hero" je moj životni moto...moj muškarac iz snova...ali njega nema..bar ne još....
I meni je astrologica rekla za to slaganje lavica i ovnova i lavica i strelčeva....inače moj sin je strelac-bik....i pokazuje znake dostojnog protivnika iako ima samo četiri godine....
 
Po meni, jedino lavovima zenama uopste nije presudan znak muskarca. Htele - ne htele, vi sanjate o nekom ko je jaci od vas, ko ce da kroti lava a da zadovolji zenu u isto vreme i kroz narednih 1000 godina. Jedina zena - pilot u 2.sv. ratu je bila lav i bilo je potrebno 8 Nemackih pilota da bi je oborili. Ko moze da zivi sa pravim lavom ceo zivot moze i sa zenom lavom. Ipak, nisu svi "pravi" nestali. Budite i vi "prave" za njih i sve ce ici samo od sebe.
 
King 7:
Po meni, jedino lavovima zenama uopste nije presudan znak muskarca. Htele - ne htele, vi sanjate o nekom ko je jaci od vas, ko ce da kroti lava a da zadovolji zenu u isto vreme i kroz narednih 1000 godina. Jedina zena - pilot u 2.sv. ratu je bila lav i bilo je potrebno 8 Nemackih pilota da bi je oborili. Ko moze da zivi sa pravim lavom ceo zivot moze i sa zenom lavom. Ipak, nisu svi "pravi" nestali. Budite i vi "prave" za njih i sve ce ici samo od sebe.

U bogte, a da se nismo mi možda negde upoznali?????
A ja jesam prava...mmm, samo još njega da nađemo....
 
Mislim da je bitno i šta si u Kineskom horoskopu!
Nije isto biti Tigar, Zec, Divlja svinja ili Zmija....
Tako da Lavova ima raznih!
Poznajem jednu Lavicu koja je strašno nesigurna, uvek moram da je "dižem" kad "padne", a često "pada". U tripu je da su svi bolji od nje, što nije tačno, kontradiktorna je i nezrela....dok je sa druge strane njen brat Lav, takođe, zreo, odmeren...čovek na mestu!
Sve u svemu - stalno ih treba hvaliti i obasipati pažnjom i ljubavlju. Generalno su dobri drugari i roditelji!
 
Jugoslovenka:
King 7:
Po meni, jedino lavovima zenama uopste nije presudan znak muskarca. Htele - ne htele, vi sanjate o nekom ko je jaci od vas, ko ce da kroti lava a da zadovolji zenu u isto vreme i kroz narednih 1000 godina. Jedina zena - pilot u 2.sv. ratu je bila lav i bilo je potrebno 8 Nemackih pilota da bi je oborili. Ko moze da zivi sa pravim lavom ceo zivot moze i sa zenom lavom. Ipak, nisu svi "pravi" nestali. Budite i vi "prave" za njih i sve ce ici samo od sebe.

U bogte, a da se nismo mi možda negde upoznali?????
A ja jesam prava...mmm, samo još njega da nađemo....
:lol: :wink:
ja sam,eto,skromna lavica i ne kazem da sam prava i najbolja...daleko bilo! al' stvarno se uvek trudim da budem bar blizu nekog ideala:da radim na sebi da bi se svi moji bliznji ponosili sto su moji,a kad volem nekog-nema toga sta za njega ne bih dala i uradila...a,meni se povremeno cini da to muskarce odbija i plasi :( i da su retki oni koji znaju da prime lavovsku paznju i adekvatno uzvrate.deca znaju,pretpostavljam.zato lavice vole mnogo decu. :P
 

Back
Top