Latinoamerička serija

Ne boji ga se, dacho...to su tvoje interpretacije i opravdanja koja si izgleda dobro uvezzbao...on je prestao da bude njen prijatelj, razumesh? On ne zzeli da joj bude prijatelj, razumsh? On zzeli neshto drugo, shto mu ona ne mozze dati, razumesh? On se neche mochi pomiriti s tim ako je gleda svaki dan i pretvaraju se da se nishta nije desilo...pa morao bi da se osecha kao zadnja gnjida...negirajuchi sebe i svoja osechanja tako shto che nastaviti da joj GLUMI prijatelja...
Tu situaciju vech nije mogao da podnese, zato joj je i rekao o chemu se radi. Poshteno. I ona ga je poshteno poshtedela daljih muka i pruzzila mu shansu da je preboli i nadje neku koja che ga voleti na taj nachin.
E, to je prijateljstvo. I s nejne i s njegove strane.
Sve ostalo je foliranje i SMARANJE.
Tako sto mu je rekla "Ne znam, mozda da nisam u vezi..." trutj, trutj... E Pipi, Pipi.
 
Ih, sto ste mi drage tak'e iskrene i pazljive prema muskaricma :roll:
Da ne povredi osecanja... qurac da ne povredi, lik posle ostane 2 meseca pod znakom pitanja! Bash ga je poshtedela, svaka joj cast. Skidam kapu. Guska...

Jedino sto se ovde desilo je da je covek ispao glup i netakticno joj priznao po sred njene duge veze. Ej. Pa sta si ti ocekivao da ce tek tako da prekine dugu, sigurnu vezu, jer si ti njoj nesto priznao.
 
Ih, sto ste mi drage tak'e iskrene i pazljive prema muskaricma :roll:
Da ne povredi osecanja... qurac da ne povredi, lik posle ostane 2 meseca pod znakom pitanja! Bash ga je poshtedela, svaka joj cast. Skidam kapu. Guska...

Jedino sto se ovde desilo je da je covek ispao glup i netakticno joj priznao po sred njene duge veze. Ej. Pa sta si ti ocekivao da ce tek tako da prekine dugu, sigurnu vezu, jer si ti njoj nesto priznao.

Da u pravu si možda, ali moram reći evo, to sam uradio potpuno u afektu i neplanski, u novogodišnjoj noći. Nisam mnogo razmišljao, bili smo zajedno sami u jednom momentu, a njen dečko uopšte nije bio to veče u našem društvu, nisu hteli zajedno da slave... I eto, nisam razmišljao, imao sam malo i podršku šampanjca i to je to. A u momentu sam i bio srećan što sam joj to rekao.
 
Ja sam se toliko iznervirala dok sam citala postove na ovoj temi..ne mogu da ostanem hladnokrvna....Od toga da se ide u najgoru krajnost i zene budu predstavljene kao Devica Marija,{ ne mislim ovo kao,uvredu zenama,vec iskreno govorim }krhka,najtananija bica do nekih da je on kriv, i obrnuto...Da je on dobar a ona zlobna bitch...I oboje vuku u krajnost. Ne mislim da je sebicno ono shto je uradio,zlobno je i meni neljudski da ga neko optuzi za tako nehsto...A njegova osecanja koja je potiskivao godinu dana,bol,patnju,svake noci zamisljanjuci njeno lice,dok ljubi drugu misli na nju,gledao je svaki dan i zeleo da pokaze koliko je obozava,voli...? Jel trebao da pati tako i narednih, 2,3 godine? Bio je hrabar shto je priznao,iako je tajming uzasan.I neka neki smatraju to nepromisljenim,glupim, ali treba imati kurazi...Da pridjesh voljenoj osobi,znajuci da nishta nece biti medju vama,jer te ne voli { a sama ta cinjenica vec dovoljno boli} i poloziti sve karte na sto...Jednostavno,lepo,iskreno..'' Volim te.'' Bez toga da ocekuje neshto zauzvrat jer zna da nishta ne moze biti,cisto da ta druga osoba zna koliko je josh nekom posebna....Iako,opet,baaad timing. Procitah neki post ne znam sad od koga da devojka oseti da ju je izdao kao prijatelj....Kako se to moze reci?Prvo,da se to meni desi i da mi bivsi drug to kaze,srce bi mi prepuklo na dva..Izdajice su zlobne,odravtne osobe koje rade drugima o glavi,ljudi koji pljackaju,bez skrupula, i porednjenje ta dva...kao da je on znao unapred da ce se zaljubiti u nju i josh ispao u ocima nekih krivac jer gaji ta osecanja..Zaboga,kakos e usudio da izda njeno poverenje,kako se usudio da je voli..? Postavite se na njegovo mesto...Zamislite da vi to kazete drugu,mislim ja ne shvatam kako bi ijedna osoba mogla da bude ravnodushna i ne reaguje kad bi se nakon toga njen nekadasnji jako bliski drug se udalji polse istine...Nije moguce da bi rekli ''Au, eto,zajebala/o sam stvar,sad mi vishe nikad nece biti drug,nikad ga necu videti vishe... Oh well. La la lala la..'' I nastavi sa zivotom i zakopa tako nekog zivog? Sve shto je nerashcisceno uvek ce te kopkati,u zivotu se bolje izabori sa svojim demonima odmah,nego da se vuuku...Pogotovo ako ste bili bliski.A ako ce on,ili ona,posle vasheg priznanja da pomisle da je ovo sve bila neka shema da vas odvuce u krevet...mozda vam nikada ni nije bio/bila pravi prijatelj,jer oni to ne pomisljaji..K'o da ste kovali zaveru CIA protiv njih... Meni je drago shto je rekao,jer se oslobodio eventualno mnogo vece patnje koja bi bila kasnije..da je ovo priznao za nekih 5 godina. Jeste bolno za njega,ali bolje to sad da se desilo nego kasnije.I ako neko ovo procita odmah ce misliti a prepoznala se pa je zbog toga besna ali en primecuju da i oni istom zestinom brane svoje stavove,iako trvrde da rade suprotno.Svako je tvrdoglav i uzima iz uvodnog posta ono shto mu odgovara...To shto neki od nas zustro reaguju na temu ne znaci da imamo neki problem vec smo samo malo temperamentni...
 
Poslednja izmena:
Ima devojaka da ne znaju šta hoće u današnje vreme, da ne znaju ni same da li bi se predale muškarcu ili ne... Razlikuje se hladan pogled od pogleda punog ljubavi.... Ako imaš utisak da te gleda zaljubljeno onda oseća nešto prema tebi... Isto, zavisi kako je reagovala, i šta ti je rekla tad kada si joj izrazio svoja osećanja... Može biti i da tad nije ništa osećala prema tebi, a kasnije je u njoj počela da se rađa ljubav prema tebi... Uz to sve, ako drugi smatraju da tu ima nešto, veruj i njima... Pomoć publike je uvek značila... Predloži joj ponovo neki susret... Uglavnom, prijateljstvo ne može da se održi, ako se bar sa jedne strane upali vatra ljubavi...
 
...eххххх тако сам и ја кад сам био у седмом, осмом разреду...:hahaha:

...била ми слатка једна девојчица и онако на клиначки начин ебозовна...и тако смо временом постајали све ближи...у пријатељском смислу...и тако је она временом почела да поверава и неке интимније ствари...и мени све то почело да прија...онако супер смо причали и то...али сам био некако стидљив да пробам нешто више...чак и кад сам добио неке јасније сигнале...
...она се после смувала са неким ликом и тако се то наставило касније...док нисам себи поставио питање...који ће то мени ку...? :hahaha:

Тако да друже, то ти је чувени синдром најбоље мушке другарице...

...е после сам мало ижџикљао и раскрупњао се, измутирао, пролепшао се...па често главни мотив девојчица није било другарство :hahaha:, али ни дан данас не волим кад цела ситуација крене у том правцу, сечем то одмах...
Другарство или евентуално пријатељство да, приче о врло приватним стварима да...али баш оне јако интимне приватне...везе и то...не...
 
Imam jednu drugaricu koju poznajem od malih nogu, i koja je BAŠ prijatelj, o njoj sve znam, ali tu su stvari jasne, najbolji smo prijatelji. A sa ovom devojkom koju sam zavoleo sam se družio u zabavištu, pa smo kao klinci sa 5 godina spavali u istoj sobi na moru, povraćali u isti lavor- stvarno(dobili smo morsku bolest). Onda se nismo ni čuli ni videli 8 godina dok smo išli u osnovnu, i opet se sreli u srednjoj i to u istom razredu. U početku se nismo družili, vremenom smo postali super drugovi, i onda sam ja, ne znam ni sam kako uspeo da se zaljubim u nju, i to u periodu kada sam imao devojku, prema kojoj sam naprasno prestao da osecam bilo sta iskreno jer sam usred naše veze, shvatio da volim NJU. Tada sam i raskinuo sa svojom devojkom. Smatram da sam bio kukavica i da je trebalo odmah sve da joj kažem, ali *** eto bilo je tako, čekao sam skoro 2 godine, i eto sad se uskoro ponovo rastajemo jer smo maturanti, samo sto je pitanje da li cemo se ikada vise cuti ili videti posle svega ovoga. Jer meni je drago što je vidjam svaki dan u skoli, ali znam da ce biti bolje za mene da prestanemo da se vidjamo, bice tesko mozda u pocetku, ali znam da mora da bude tako.
 
Vrlo je komplikovano za objasniti. Mislim da ni sam nisam svestan šta mislim trenutno. Ima jedna devojka, koju jako dugo poznajem, dugo mi je bila drugarica, i slušao sam sve njene ljubavne problema, znao maltene sve o svakom njenom dečku itd. U medjuvremenu, počeo sam , ne znam ni sam kad i kako da se zaljubljujem u nju. I onda mi je postala tiha patnja... Tek nedavno, priznao sam joj svoja osećanja, posle otprilike godinu i po dana čekanja, a nije mi bilo nimalo lako ni dok sam ćutao niti kada sam joj u jednoj minuti sve rekao. U medjuvremenu, imao sam neku devojku i neke devojke u pokušaju, ali ništa od toga kod mene nije prošlo onako kako sam želeo. Jednostavno, nijedna mi se nije dovoljno svidjala, a NJU sam, ma koliko to patetično zvučalo pošto imam 18 godina, počeo da volim i da ne prestajem da mislim na nju. Nakon priznanja, evo prošla su oko 2 meseca, odnosi izmedju nas dvoje su zahladneli, iako smo se dogovorili da pokušamo da se ponasamo normalno, jer sam ja njoj rekao da ne očekujem ništa zauzvrat jer sam svestan da ona mene ne posmatra na taj način, iako su neki ljudi iz našeg okruženja meni uvek tvrdili upravo suprotno( da ima tu nešto kad se gledamo, kako se slobodnije ponašamo itd.)
E sad, ona je i dalje u dugoj vezi, a ja sam posle duuuuuuugo vremena video jednu devojku koja me je zainteresovala. Otkako više nismo drugovi kao nekada, ona stalno u mom prisustvu pominje svog dečka, a ja devojku koja je stvarno počela da mi se dopada.. I to je trenutno stanje, otprilike. Nas dvoje vrlo retko razgovaramo sada, a i odnosi su nam ravni nuli.O onome što sam joj rekao, od priznanja, više nismo razgovarali...

Ako vas nije mrzelo da čitate sve ovo, kažite šta mislite. Stvarno mi je teško da bilo šta više mislim, nikada ranije nisam bio u ovakvoj situaciji. I ne zaljubljujem se lako, a ona je prva devojka koju sam zavoleo.

1 - pravi prorede - lakse se cita na WIDE - u,

2 - nema cega da se stidis (u vezi tvojih godina - ako se u sebi pravdash pred okolinom: imaj u vidu da bi verovatno crkli da imaju razvijena osecanja kao ti, sama za sebe i prema nekome),

3 - situacija pomalo podseca na one sladunjave filmove a la Hju Grant - gde svi znamo da ce da se na kraju uz'u, ali je petljavina ziva,

4 - vi ste vec u vezi - samo vam smetaju decko i devojka,

5 - (smisli i ti nesto...)
 
Ja sam se toliko iznervirala dok sam citala postove na ovoj temi..ne mogu da ostanem hladnokrvna....Od toga da se ide u najgoru krajnost i da zene budu predstavljene kao Devica Marija { ne mislim ovo kao uvredu zenama,vec iskreno govorim },krhka,najtananija bica do nekih da je on kriv, i obrnuto...Da je on dobar,a ona zlobna bitch...I oboje vuku u krajnost. Ne mislim da je sebicno ono shto je uradio,zlobno je i meni neljudski da ga neko optuzi za tako nehsto...A njegova osecanja koja je potiskivao godinu dana,bol,patnju,svake noci zamisljajuci njeno lice,dok ljubi drugu misli na nju,gledao je svaki dan i zeleo da pokaze koliko je obozava,voli...? Jel trebao da pati tako i naredne 2,3 godine? Bio je hrabar shto je priznao,iako je tajming uzasan.I neka neki smatraju to nepromisljenim,glupim,ali treba imati kurazi...Da pridjesh voljenoj osobi znajuci da nishta nece biti medju vama,jer te ne voli { a sama ta cinjenica vec dovoljno boli} i poloziti sve karte na sto...Jednostavno,lepo,iskreno...'' Volim te.'' Bez toga da ocekuje neshto zauzvrat,jer zna da nishta ne moze biti,cisto da ta druga osoba zna koliko je josh nekom posebna....Iako,opet,baaad timing. Procitah neki post ne znam sad od koga da devojka oseti da ju je izdao kao prijatelj....Kako se to moze reci?Prvo,da se to meni desi i da mi bivsi drug to kaze srce bi mi prepuklo na dva... Izdajice su zlobne,odvratne osobe koje rade drugima o glavi,ljudi koji pljackaju,bez skrupula, i poredjenje ta dva...kao da je on znao unapred da ce se zaljubiti u nju i josh ispao u ocima nekih krivac jer gaji ta osecanja.., Zaboga,kako se usudio da izda njeno poverenje,kako se usudio da je voli..? Postavite se na njegovo mesto...Zamislite da vi to kazete drugu,mislim ja ne shvatam kako bi ijedna osoba mogla da bude ravnodushna i ne reaguje kad bi se nakon toga njen nekadasnji jako bliski drug udaljio posle istine...Nije moguce da bi rekli ''Au, eto,zajebala/o sam stvar,sad mi vishe nikad nece biti drug,nikad ga necu videti vishe... Oh well. La la la la la..'' I nastavi sa zivotom i zakopa tako nekog zivog? Sve shto je nerashcisceno uvek ce te kopkati,u zivotu se bolje izboriti sa svojim demonima odmah,nego da se vuku...Pogotovo ako ste bili bliski.A ako ce on,ili ona,posle vasheg priznanja da pomisli da je ovo sve bila neka shema da vas odvuce u krevet...mozda vam nikada ni nije bio/bila pravi prijatelj,jer oni to ne pomisljaju..K'o da ste kovali zaveru CIA protiv njih... Meni je drago shto je rekao,jer se oslobodio eventualno mnogo vece patnje koja bi bila kasnije..da je ovo priznao za nekih 5 godina. Jeste bolno za njega,ali bolje to sad da se desilo nego kasnije.I ako neko ovo procita odmah ce misliti prepoznala se,pa je zbog toga besna,ali ne primecuju da i oni istom zestinom brane svoje stavove,iako trvrde da rade suprotno.Svako je tvrdoglav i uzima iz uvodnog posta ono shto mu odgovara...To shto neki od nas zustro reaguju na temu ne znaci da imamo neki problem vec smo samo malo temperamentni...
:cmok::zag::ok:
 
U početku Gabrijela živi u štali, nema jednu nogu, gluva je, slepa,
nepismena i siromašna. Nema za hranu pa mora da jede šljunak.

Posle 100 epizoda Gabrijela i vidi i čuje.

U 120-toj epizodi izraste joj noga.

U 150-toj epizodi postaje direktor banke.

U 250-toj epizodi dobija napad slepog creva, svi muskarci u seriji plaču.

U 300-toj epizodi saznaje da ima oca, brata, majku, očuha, jetrvu i svekrvu,
i da su svi oni veoma bogati te je samim tim i ona bogata naslednica. Svi
muskarci u seriji plaču.

U 312-toj epizodi saznaje da joj je otac sam sebi brat blizanac a da joj je
majka umrla čim se rodila. Svi plaču, naročito se u tome ističu muški
likovi.

Dve epizode kasnije banka koju vodi bankrotira, svi je mrze, ona plače, svi
u seriji plaču. Plače i režiser i scenarista i koscenarista.

Ta epopeja traje cirka 20 epizoda.

U 340 epizodi vraća se do štale u kojoj se rodila i tamo joj gatara kaže da
ce imati sreće u životu. Plače Gabrijela, plače gatara, plaču svi muskarci u
seriji, plače moja baba koja prati tu seriju, plačem i ja jer je Gabrijelu
konačno krenulo.

Na kraju, posle 500 epizoda proročanstvo se ispuni, moja baba počinje da
prati drugu špansku seriju u kojoj, na početku, Lusinda živi u štali, nema
jednu nogu, gluva je i slepa ...
 
U početku Gabrijela živi u štali, nema jednu nogu, gluva je, slepa,
nepismena i siromašna. Nema za hranu pa mora da jede šljunak.

Posle 100 epizoda Gabrijela i vidi i čuje.

U 120-toj epizodi izraste joj noga.

U 150-toj epizodi postaje direktor banke.

U 250-toj epizodi dobija napad slepog creva, svi muskarci u seriji plaču.

U 300-toj epizodi saznaje da ima oca, brata, majku, očuha, jetrvu i svekrvu,
i da su svi oni veoma bogati te je samim tim i ona bogata naslednica. Svi
muskarci u seriji plaču.

U 312-toj epizodi saznaje da joj je otac sam sebi brat blizanac a da joj je
majka umrla čim se rodila. Svi plaču, naročito se u tome ističu muški
likovi.

Dve epizode kasnije banka koju vodi bankrotira, svi je mrze, ona plače, svi
u seriji plaču. Plače i režiser i scenarista i koscenarista.

Ta epopeja traje cirka 20 epizoda.

U 340 epizodi vraća se do štale u kojoj se rodila i tamo joj gatara kaže da
ce imati sreće u životu. Plače Gabrijela, plače gatara, plaču svi muskarci u
seriji, plače moja baba koja prati tu seriju, plačem i ja jer je Gabrijelu
konačno krenulo.

Na kraju, posle 500 epizoda proročanstvo se ispuni, moja baba počinje da
prati drugu špansku seriju u kojoj, na početku, Lusinda živi u štali, nema
jednu nogu, gluva je i slepa ...

:rotf::rotf::rotf:

Е, до суза се исмејах!
Читала и мужу, па сад плачемо заједно! :)
 
Kako biste reagovali da ste na mom mestu u situaciji kada bi vas devojka( o kojoj sve znate kao i o mojoj situaciji iz mog prvog posta na ovoj temi) čas kulirala, čas vam se osmehivala, i onda vas potpuno nenadano lupi po zadnjici! ... To nije način da mi pomogne da je zaboravim, a možda sam ja glup što pridajem značaj tome?! To je počelo da se desava poslednjih dana, stvarno sam zbunjen, AGAIN! :(
 

Back
Top