Kvalitet stanova u BW

Tu su u svim zgradama vece dnevne sobe.
U principu tako se grade danas stanovi .Otprilike isti raspored je u K Distriktu,novogradnja N.Beograd
Opredelio sam se za desnu obalu. Ako imate vremena pogledajte dvosobne stanove u K Distriktu Donji grad / Dorcol a onda pogledajte na primer dvosobne stanove u zgradi Sensa u BW. U Sensi je dvosoban stan od 85m2 veci od trosobnog u K Distriktu. Izgleda da je arhitekta u K Distriktu imao problema sa lenjirom.
 
Tu su u svim zgradama vece dnevne sobe.
U principu tako se grade danas stanovi .Otprilike isti raspored je u K Distriktu,novogradnja N.Beograd
Ovo je stan?
 

Prilozi

  • 3d.12.1.5.min.jpg
    3d.12.1.5.min.jpg
    146,7 KB · Pregleda: 22
Opredelio sam se za desnu obalu. Ako imate vremena pogledajte dvosobne stanove u K Distriktu Donji grad / Dorcol a onda pogledajte na primer dvosobne stanove u zgradi Sensa u BW. U Sensi je dvosoban stan od 85m2 veci od trosobnog u K Distriktu. Izgleda da je arhitekta u K Distriktu imao problema sa lenjirom.
U K Distriktu nisu svi trouglasti
Ja sam ulazila u pravougaone
K distrikt je projektovan za zivot tokom cele godine jedne familije sa decom
KKoncept BW,je za strance i nase koji povremeno borave ovde
U BW,ima dvosobnih stanova od 58,.kvadrata
U principu ako hoćete dnevnu sobu od 40 m2, i jednu spavaću onda mora BW ili Skayline
 
Poslednja izmena:
Daleko bilo mada i toga ima, mislim kurcenja. Ja sam nekada ziveo u Sarajevskoj ulici i volim taj kraj a i dan danas jos imam par drugara (koji su jos zivi) iz starog kraja. Tacno! Ni ja nikada ne bih dao 250.000 Evra za 50m2 ali bih dao 270.000 Evra za 85m2. Cini mi se da su se ljudi u Srbiji podelili na one koji su posteno radili i zaradili i na one koji (hajde da ne budem bezobrazan)...nemaju. Ja uvek kazem da treba uvesti dokaz o poreklu imovine. Mislim da bi onda BW bio polu prazan.
moj stav o nekretninama u Beogradu sam pisao vise puta na forumu, pa da se ne ponavljam, mozes ako te zanima da procitas npr. OVDE
u skadu sa tim, za toliko para koliko kazes, uzeo bih pre 10km (ili manje) od BW kucu u kojoj bi imao svoj mir!
ali kako vec zelis... kako ces svoje pare da potrosis, sigurno neces mene da pitaš! 😄
 
moj stav o nekretninama u Beogradu sam pisao vise puta na forumu, pa da se ne ponavljam, mozes ako te zanima da procitas npr. OVDE
u skadu sa tim, za toliko para koliko kazes, uzeo bih pre 10km (ili manje) od BW kucu u kojoj bi imao svoj mir!
ali kako vec zelis... kako ces svoje pare da potrosis, sigurno neces mene da pitaš! 😄
Moj dobar drugar uvek kaze: "Kada ostaris kupujes stan gde su u blizini policija i bolnica".
 
Moj dobar drugar uvek kaze: "Kada ostaris kupujes stan gde su u blizini policija i bolnica".
10km od centra grada je i dalje doboljno blizu neke od bolnice/policije.

sta tebe navodi na povratak u Srbiju ako toliko dugo nisi tamo bio?
Ja zaista ne mislim da cu se nekada vratiti da zivim u Srbiji, jer eto imamo svoju kucu u Nemackoj, verujem da cu i u penziji ziveti u njoj, pretpostavljam da ce nam i deca/unuci biti tu negde u blizini, pa ne znam ni sta bih radio u Srbiji?!
s druge strane, ako bi bas negde planirao da se selim, birao bih verovatno zemlju sa prijatnijom klimom... mozda Istru, mozda Italiju, Spaniju, Grcku ...
 

Back
Top